Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość koniBIJCAkazdegoDNIA

W moim życiu może być już tylko gorzej, jestem załamany

Polecane posty

Gość koniBIJCAkazdegoDNIA

Mam ponad 30 lat, mieszkam ciągle z rodzicami, nigdy żadna kobieta mnie nie pokochała, nigdy nie byłem w POWAŻNYM związku, od wielu wielu lat poszczę już seksualnie bo nie mam z kim go uprawiać (pra.w.iczkiem nie jestem, ale co z tego skoro robiłem to tylko kilka razy X lat temu), jestem samotny, nie mam znajomych, kobiety, nikogo..., moja praca to jedno wielkie g.ó.wno , nie mam niczego.. w moim życiu już może być TYLKO gorzej, bo wiadomo, że po 30stce nikogo już nie poznam , pracy tez nie zmienie, bo nie mam na to siły, to jest jakaś jedna wielka tragedia..., nawet picie alkoholu nie jest już takie fajne jak np 5 lat temu, ehhh, ZAŁAMANY CZŁOWIEK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baj baj

No skazany na przegryw jesteś... Inni nie uzalaja sie tylko robią. Baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregrege
3 minuty temu, Gość Baj baj napisał:

No skazany na przegryw jesteś... Inni nie uzalaja sie tylko robią. Baj baj

mam dola takiego ze zaraz sie zay3 bae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baj baj

Nie tylko ty masz problemy człowieku. Inni mają gorsze i stawiaja im czoła, bez niczyjej pomocy. A ty tylko chlejesz i sie uzalasz nad sobą. Rzygac sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziom
1 godzinę temu, Gość koniBIJCAkazdegoDNIA napisał:

Mam ponad 30 lat, mieszkam ciągle z rodzicami, nigdy żadna kobieta mnie nie pokochała, nigdy nie byłem w POWAŻNYM związku, od wielu wielu lat poszczę już seksualnie bo nie mam z kim go uprawiać (pra.w.iczkiem nie jestem, ale co z tego skoro robiłem to tylko kilka razy X lat temu), jestem samotny, nie mam znajomych, kobiety, nikogo..., moja praca to jedno wielkie g.ó.wno , nie mam niczego.. w moim życiu już może być TYLKO gorzej, bo wiadomo, że po 30stce nikogo już nie poznam , pracy tez nie zmienie, bo nie mam na to siły, to jest jakaś jedna wielka tragedia..., nawet picie alkoholu nie jest już takie fajne jak np 5 lat temu, ehhh, ZAŁAMANY CZŁOWIEK!!!

masz czas pogadać a nie pisać to zapraszam, jakie medium proponujesz do rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziom

Autorze, masz czas pogadać a nie pisać to zapraszam, jakie medium proponujesz do rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregreg
9 minut temu, Gość Baj baj napisał:

Nie tylko ty masz problemy człowieku. Inni mają gorsze i stawiaja im czoła, bez niczyjej pomocy. A ty tylko chlejesz i sie uzalasz nad sobą. Rzygac sie chce.

spi3.4eda.aj ku.rwo.. ok?? wiem ze inni maja gorzej, ale ludzie maja rozne psychiki i ja ze swoimi probleami sobie nie radze, rozumiesz to ku.rwo czy nie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gregreg napisał:

spi3.4eda.aj ku.rwo.. ok?? wiem ze inni maja gorzej, ale ludzie maja rozne psychiki i ja ze swoimi probleami sobie nie radze, rozumiesz to ku.rwo czy nie!!!!!

Byłeś u psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Załóż konto na popularnym portalu swingerskim 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Byłeś u psychologa?

On nie chce pomocy.Tak mu podobno dobrze. Uszanujmy jego wole i zostawmy go z problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Załóż konto na popularnym portalu swingerskim 😉

Lepiej burdel.bedzie ci tam ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahah

Ech polaczki...czemu Polki za skazane na takie przegrywy. Czemu Niemki, Szwedki, Wloszki maja w swoim narodzie fajnych, inteligentnych facetow, z hobby, klasa, zadbanych. Polki zas niezadbanych prostakow, mdlych jak mydlo, bez pasji, klasy, wielkie lysiejace lby i marne wnetrza, nawet Azjaci sie dziwia co to za fenonem, ze taki rozrzut w jednym narodzie. 😆😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegerge
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Byłeś u psychologa?

nie i nie zamiarzam

 

3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Lepiej burdel.bedzie ci tam ok

to nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

gegerge ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, HajleSyllasje napisał:

Po 30 może być tylko lepiej. W tym wieku facetowi jest łatwiej kogoś poznać niż kiedykolwiek. Nawet nie musi taki kiwnąć palcem by znaleźć kobietę w swoim wieku, o ile będzie chętny w bliższej perspektywie na zakładanie rodziny. Jak chce jeszcze poczekać to bez problemu zainteresuje sobą 25 latkę. Z kolei jeśli tylko seks mu w głowie, to bez problemu się umówi z 40 latką. Gdzie ty żyjesz że po 30 nie roochasz.

Trochę  przesadne to pociesznie🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×