Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hibernacja zycia

Tak bym sobie wyszedł gdzieś, ale nie mam z kim, umieram samotnie z nudów w domu

Polecane posty

Gość Hibernacja zycia

To jest straszne... wolna niedziela, cały dzien wolny, i caaluutki dzien siedze samotnie w domu , w pokoju i się tak nudze, ze po prostu wariuje, czuje się jakbym był w jakimś psychiatryku zamknięty.. TAK BARDZO CHCIALBYM GDZIES WYJSC, POJECHAC, COKOLWIEK.. !!! ale kurVa NIE MAM Z KIM !!!! a samemu to bez sensu, nie pociąga mnie samotne tulanie się po miescie.., juz za dlugo jestem samotny i nie chce mi sie milionowy raz isc samotnie na spacer/rower, czy cokolwiek innego..

JA pi3rdole!!! nie myslalem, ze dozyje TAKIEJ BEZNADZIEJI :/ moi wszyscy znajomi dawno sie wyprowadzili, zalozyli rodziny itp.. a ja stary ch... 35 letni samotniak, ciagle sam.. i samotnie w domu siedze od kilku lat, to jest po prostu straszne, jak mozna tak beznadziejnie marnowac zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umęczona

Założyłam rodzinę i myślisz, że jest super? Miałam gości na weekend, gotowałam, zabawiałam, sprzątałam, ścieliłam łóżka, zajmowałam się dzieckiem, pospała chwilę jak byli goście, oni za drzwi z mężem bo musi ich odwieźć, a ona wstała i uśnie dopiero po 21.00.Ja padnięta, obrzygana przez córkę, z bolącym kręgosłupem od jej noszenia, w brudnym domu ledwo żyje i marzę o samotnej niedzieli, podczas gdy córka wspina się na moje okropnie oboolałe cyc.ki i piszczy coś do ucha, szczęściarz z Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie

tez nie mam z kim, ale nie to jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Umęczona napisał:

Założyłam rodzinę i myślisz, że jest super? Miałam gości na weekend, gotowałam, zabawiałam, sprzątałam, ścieliłam łóżka, zajmowałam się dzieckiem, pospała chwilę jak byli goście, oni za drzwi z mężem bo musi ich odwieźć, a ona wstała i uśnie dopiero po 21.00.Ja padnięta, obrzygana przez córkę, z bolącym kręgosłupem od jej noszenia, w brudnym domu ledwo żyje i marzę o samotnej niedzieli, podczas gdy córka wspina się na moje okropnie oboolałe cyc.ki i piszczy coś do ucha, szczęściarz z Ciebie. 

nie lepiej bylo wibratorem zamiast decydowac sie na potomstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a teraz jakies smęty walisz po forumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahahahahahaha
17 minut temu, Gość Hibernacja zycia napisał:

To jest straszne... wolna niedziela, cały dzien wolny, i caaluutki dzien siedze samotnie w domu , w pokoju i się tak nudze, ze po prostu wariuje, czuje się jakbym był w jakimś psychiatryku zamknięty.. TAK BARDZO CHCIALBYM GDZIES WYJSC, POJECHAC, COKOLWIEK.. !!! ale kurVa NIE MAM Z KIM !!!! a samemu to bez sensu, nie pociąga mnie samotne tulanie się po miescie.., juz za dlugo jestem samotny i nie chce mi sie milionowy raz isc samotnie na spacer/rower, czy cokolwiek innego..

JA pi3rdole!!! nie myslalem, ze dozyje TAKIEJ BEZNADZIEJI :/ moi wszyscy znajomi dawno sie wyprowadzili, zalozyli rodziny itp.. a ja stary ch... 35 letni samotniak, ciagle sam.. i samotnie w domu siedze od kilku lat, to jest po prostu straszne, jak mozna tak beznadziejnie marnowac zycie :(

Provo psycholki/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

ZDYCHAJ ZALEZNY OD INNYCH SKURRWYSYNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Starociotka napisał:

ZDYCHAJ ZALEZNY OD INNYCH SKURRWYSYNIE

a po co tak ostro od razu? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

a po co tak ostro od razu? 😄 

Arystocweles, Czyli autor tematu, nie zasługuje ba lepsze traktowanie. To deebil i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Obserwator napisał:

Arystocweles, Czyli autor tematu, nie zasługuje ba lepsze traktowanie. To deebil i tyle. 

Zgadza się, to ten zbanowany poznański zapijaczony cwêl założył kolejny temat prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergrege

takie zycie w samotnosci jest prz3sr@ne..., nie da sie tak egzystowac, ehh

ps. jakis p3dal i cwel ktorys raz juz zauwazylem nazywa mnie kims tam arystokracją czy jakos tak, wez sie w glowe j3bnij gamoniu, nie wiem co to ma niby znaczyc, wiec pi3r4rdol sie cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

WYPIERRRDALAJ SMIECIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

fakt. uzaleznienie od czyjegos widzimisie jest gorsze od samotnosci. w kazdej chwila taka ... moze znalezc sobie nowego cwelucha a o tobie szybko zapomni. wolisz nie wiedziec jakie to uczucie kochac kogos i zostac tak osranym wiec ciesz sie przyglupie samotnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergrege
2 minuty temu, Gość hehehe napisał:

fakt. uzaleznienie od czyjegos widzimisie jest gorsze od samotnosci. w kazdej chwila taka ... moze znalezc sobie nowego cwelucha a o tobie szybko zapomni. wolisz nie wiedziec jakie to uczucie kochac kogos i zostac tak osranym wiec ciesz sie przyglupie samotnoscia

ty zj3bi3 , zostalem w zyciu wielokrotnie zdradzony i porzucony, dlatego jestem samotny.. jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej przemyslenia

Jesteś przyglupem. W dodatku bez wartości dla kobiet. Milcz ci0to, bo nikt nie chce juz ciebie czytać. I zadna arystokracja z ciebie tylko plebs 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergrege

mozesz mi skoczyc na snaka zwierzaka cwelu j3bany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

kobiety nie przedstawiaja zadnej wartosci dlatego lepiej gnic w samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi

dokladnie. uzaleznienie czegos od nich to najgorsze co mozna zrobic. glupie szmaty lecace tylko na wyglad a pozniej placzace ze ich przystojniaczek je zdradzil z inna ktora zakrecila ... i cyckami przed nim raz, kazdy to wykorzysta ze maja mokro w osranych majtach na sam widok przystojniaczka. nawet bycie ich idealem z charakteru nic nie znaczy jezeli ryj sie nie podoba, ktory nawet najpiekniejszy i tak zacznie brzydnac kolo 40, i ich tez :D tepe glupie .... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hibernacja zycia

po prostu umieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×