Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

POLIPY MACICY

Polecane posty

Gość Monika

Dzień dobry Mam 27 lat mój maz 35 lat . Staramy się o dziecko już 15 miesięcy bez rezultatu. W czerwcu miałam histeroskopie podczas której usunięto mi dwa polipy wielkości 3x5 mm . Badania jakie dotychczas wykonałam to lh FSH progesteron prolaktyna TSH toksoplazmoza różyczka estradiol badanie nasienia wykonał mój mąż. Wszystkie wyniki są ok a ciąży nie ma nadal . Co robić ? Co mogę jeszcze zbadać ? Czy te polipy które miałam mogły blokować zajście w ciążę ? Czy któraś miała podobna sytuację?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tak lekarze informują, że polipy często uniemożliwiają zagnieżdżenie się zarodka. Jak miałaś histero dwa, trzy miesiące temu, to pewnie niedługo się uda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia8

ja mialam polipy macicy ktore lekarz wycial. Niestety od 5 lat bezskutecznie staram sie o dziecko i nic , nie udaje sie. Na szczescie przed 30 urodzilam 2 corki, wiec nie mam spiny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
31 minut temu, Gość jasia8 napisał:

ja mialam polipy macicy ktore lekarz wycial. Niestety od 5 lat bezskutecznie staram sie o dziecko i nic , nie udaje sie. Na szczescie przed 30 urodzilam 2 corki, wiec nie mam spiny. 

A co u ciebie jest powodem niepowodzeń? Ile miałaś polipów i jakie duże ? Lyzeczkowali ci macicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×