Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

DHL- Czy można przekierować paczkę?

Polecane posty

Gość Marta

Witam

Z powodu utrudnionego kontaktu z DHL mam pytanie. Moja sytuacja przedstawia się następująco. Zamówiłam ubrania w H&M na wkacje na które wyjeżdżam pojutrze nad ranem. czyli 4 września. Na stronie HM króluje informacja, że czas dostawy wynosi 2-3 dni, bez zaznaczenia, że doliczyć należy dni kolejne, których pracownicy potrzebują na przygotowanie paczki (tak jak to bywa na inny stronach). Pani z biura obsługi klienta poinformowała mnie dziś 2 września, że moja paczka nadal znajduje się na magazynie H&M i nie wiadomo kiedy ją nadadzą, mimo tego iż przez podobno błąd, numer do śledzenia przesyłki został nadany 31.08 z tym, że okazał się nieaktywny (zamówienie złożone 28.08 w czwartek). Z tego co poinformowano mnie na infolinii H&M nie ma możliwości dostarczenia mi tego na drugi koniec Polski na adres domu wakacyjnego, do którego się wybieram (a zależy mi na tym głównie z powodu że są to rzeczy wakacyjne). Z tym, że na stronie DHL już nie znajduję potwierdzenia tych słów w stosunku do dostarczenia paczki do punktu odbioru, bo wiem że w przypadku bezpośredniego dostarczenia przez kuriera musi być to jeden rejon. Oczywiście z DHL nie sposób się skontaktować, gdyż moje pytanie nie zostało przewidziane, a całość rozmowy jest prowadzona przez automat i za nic nie chce po prostu połączyć z konsultantem. MACIE MOŻE JAKĄŚ WIEDZĘ NA TEMAT CZY DA SIĘ TĄ PACZKĘ PRZEKIEROWAĆ? 

Z góry dziękuję,

M

PS Gdybym była świadoma czasu dostawy na pewno nie zdecydowałabym się na zrobienie zakupów w H&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl

Dzwoniłam kiedyś do DHL, też jakiś automat z ogólnikami i nie sposób rozmawiać z kimś żywym. Mojego zapytania też nie przewidzieli.

Nie tylko DHL już ma tak, że nie idzie się z nimi skontaktować.

DHL możesz dać do punktu np. do żabki, a potem kod do odbioru jaki dostaniesz smsem daj koleżance i ona poda nr telefonu i kod i jej paczkę wydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×