Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrawiczekPo30

Rozszyfrowałem paradoks dlaczego kobiety wybierają zdradzającego playboya choć deklarują ze chcą kochającego normalnego faceta wynika to z ich żałosnej kobiecej natury

Polecane posty

Gość PrawiczekPo30

Rozszyfrowałem  ten paradoks po latach obserwacji. Kobiety często marudzą ze chcą normalnego kochającego faceta choć takim pogardzają i najczęściej łaszą się do podrywaczy, playboyów którzy mieli po 100 kochanek. O co w tym chodzi ? Otóż konstrukcja jest bardzo prosto, wynika z żałosnej narcystycznej natury kobiety, kobieta chce by taki podrywać się pod wpływem jaśnie pani zmienił i pomimo ze może mieć tabun kobiet to własnie w niej i tylko w niej się zakochał, bo to ona jest taka ładna i wyjątkowa 😄  Jakie to  jest żałosne, ile w tym hipokryzji i zakłamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziommal

Po latach obserwacji? Mi wystarczył 1 dzień obserwacji i sprawa była jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
6 minut temu, Gość PrawiczekPo30 napisał:

Rozszyfrowałem  ten paradoks po latach obserwacji. Kobiety często marudzą ze chcą normalnego kochającego faceta choć takim pogardzają i najczęściej łaszą się do podrywaczy, playboyów którzy mieli po 100 kochanek. O co w tym chodzi ? Otóż konstrukcja jest bardzo prosto, wynika z żałosnej narcystycznej natury kobiety, kobieta chce by taki podrywać się pod wpływem jaśnie pani zmienił i pomimo ze może mieć tabun kobiet to własnie w niej i tylko w niej się zakochał, bo to ona jest taka ładna i wyjątkowa 😄  Jakie to  jest żałosne, ile w tym hipokryzji i zakłamania.

Tylko, że jak taki podrywacz się zmieni, to ona uzna go za niemęskiego pantofla i zostawi, bo "za bardzo się zmienił" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja rozszyfrowalam ból dupy mężczyzn z kafe. Są beznadziejni pod każdym względem ale swój brak powodzenia i ciągle porażki z kobietami zwalaja na rzekomą głupotę kobiet które wolą ich zdaniem jakiegos troglodyte zamiast nich. Taka wersja mniej godzi w ich ego. Dla nich każdy kto nie jest do porzygu nudny i tępy jak oni to już bed boj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja rozszyfrowalam ból dupy mężczyzn z kafe. Są beznadziejni pod każdym względem ale swój brak powodzenia i ciągle porażki z kobietami zwalaja na rzekomą głupotę kobiet które wolą ich zdaniem jakiegos troglodyte zamiast nich. Taka wersja mniej godzi w ich ego. Dla nich każdy kto nie jest do porzygu nudny i tępy jak oni to już bed boj.

dojście do tego zajmuje mniej niż 5 min, dlatego podziwiam ze chicało ci się w ogóle odpisać temu przegrywowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

dojście do tego zajmuje mniej niż 5 min, dlatego podziwiam ze chicało ci się w ogóle odpisać temu przegrywowi

Podziwiaj zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są jeszcze wersję playbojow na kafe co wyrywać chcą każdą i dużo im daje,więc świadczy to o moralności kobiet i poziomie.Wstyd Panie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja rozszyfrowalam ból dupy mężczyzn z kafe. Są beznadziejni pod każdym względem ale swój brak powodzenia i ciągle porażki z kobietami zwalaja na rzekomą głupotę kobiet które wolą ich zdaniem jakiegos troglodyte zamiast nich. Taka wersja mniej godzi w ich ego. Dla nich każdy kto nie jest do porzygu nudny i tępy jak oni to już bed boj.

True.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja rozszyfrowalam ból dupy mężczyzn z kafe. Są beznadziejni pod każdym względem ale swój brak powodzenia i ciągle porażki z kobietami zwalaja na rzekomą głupotę kobiet które wolą ich zdaniem jakiegos troglodyte zamiast nich. Taka wersja mniej godzi w ich ego. Dla nich każdy kto nie jest do porzygu nudny i tępy jak oni to już bed boj.

Całkowicie nietrafna diagnoza.

Nie jestem beznadziejny pod żadnym względem. Wszystkie niepowodzenia wynikają z tego, że nie jestem przystojny. Mimo że mam wiele ciekawych zainteresowań, a przy tym jestem inteligentny, nic mi to nie daje, bo nie wyglądam jak di Caprio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Są jeszcze wersję playbojow na kafe co wyrywać chcą każdą i dużo im daje,więc świadczy to o moralności kobiet i poziomie.Wstyd Panie 

Chyba piaskun i jego brzydula z fantazji 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawiczekPo30

hahha widzę że prawda boli 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ech napisał:

Całkowicie nietrafna diagnoza.

Nie jestem beznadziejny pod żadnym względem. Wszystkie niepowodzenia wynikają z tego, że nie jestem przystojny. Mimo że mam wiele ciekawych zainteresowań, a przy tym jestem inteligentny, nic mi to nie daje, bo nie wyglądam jak di Caprio.

I piērdolisz to samo jak poyebany. Czyli jesteś beznadziejny i po prostu ułomny. Papier przyjmie wszystko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

I piērdolisz to samo jak poyebany. Czyli jesteś beznadziejny i po prostu ułomny. Papier przyjmie wszystko ....

Mylisz się. Piszę to samo, bo to prawda. A ty wiesz, że mam rację, tylko nie potrafisz tego przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ech napisał:

Mylisz się. Piszę to samo, bo to prawda. A ty wiesz, że mam rację, tylko nie potrafisz tego przyznać.

Nie wiem bo cie nie widzę. To tylko twoje odczucia dotyczące własnej osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem bo cie nie widzę. To tylko twoje odczucia dotyczące własnej osoby. 

Nie musisz mnie widzieć, by wiedzieć, że ktoś, kto nie jest przystojny, nie ma szans znaleźć miłości u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
9 minut temu, Gość ech napisał:

Całkowicie nietrafna diagnoza.

Nie jestem beznadziejny pod żadnym względem. Wszystkie niepowodzenia wynikają z tego, że nie jestem przystojny. Mimo że mam wiele ciekawych zainteresowań, a przy tym jestem inteligentny, nic mi to nie daje, bo nie wyglądam jak di Caprio.

Mi sie DiCaprio akurat nie podoba. Nie chciałabym takiego. Mam inny typ... Np. S. P. Paul Walker. Nie każda chciałaby Christiano Ronaldo czy Leonardo Di Caprio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
5 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Mi sie DiCaprio akurat nie podoba. Nie chciałabym takiego. Mam inny typ... Np. S. P. Paul Walker. Nie każda chciałaby Christiano Ronaldo czy Leonardo Di Caprio 

No to podstaw sobie Walkera za di Caprio, na to samo wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość ech napisał:

No to podstaw sobie Walkera za di Caprio, na to samo wyjdzie.

To dlaczego inni brzydale i do tego biedni i chújowi mają kobiety? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To dlaczego inni brzydale i do tego biedni i chújowi mają kobiety? 

Jakieś urojenia masz? Nigdy nie widziałem takiego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ech napisał:

Jakieś urojenia masz? Nigdy nie widziałem takiego przypadku.

Weź spjerdalaj deklu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Weź spjerdalaj deklu. 

O, uświadomiłaś sobie, że coś ci się przyśniło, nie masz jak obalić tego, co piszę i się zdenerwowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964

To dlaczego inni brzydale i do tego biedni i chújowi mają kobiety? 

xxxx

No właśnie, na przykład ja.

Każdy może mieć laskę, jeden wcześniej będzie miał, drugi później.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość ech napisał:

O, uświadomiłaś sobie, że coś ci się przyśniło, nie masz jak obalić tego, co piszę i się zdenerwowałaś?

Wyjdź ze swojej piwnicy i zobacz prawdziwe życie. Pleśń i stechlizna zryla ci dekiel aspergerowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
6 minut temu, Gość ech napisał:

Jakieś urojenia masz? Nigdy nie widziałem takiego przypadku.

Widocznie ty masz urojenia. Jest pełno brzydkich facetów w związkach z przrcietnymi czy ładnymi kobietami. A się dziwię tym kobieto jak z takimi brzydalami mogą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

KURRWA ALE CWELA ZAJEEBALI JAK MUCHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wyjdź ze swojej piwnicy i zobacz prawdziwe życie. Pleśń i stechlizna zryla ci dekiel aspergerowcu.

Nie siedzę w piwnicy. Wychodzę na dwór i obserwuję, nigdy nie widziałem brzydkiego mężczyzny z jakąkolwiek kobietą, już nie pisząc o ładnej.

Skończ wmawiać wszystkim ZA. Jakieś kompleksy na tym punkcie?

1 minutę temu, Gość Ola napisał:

Widocznie ty masz urojenia. Jest pełno brzydkich facetów w związkach z przrcietnymi czy ładnymi kobietami. A się dziwię tym kobieto jak z takimi brzydalami mogą. 

Ciekawe gdzie, bo na pewno nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×