Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mojej dziewczynie zasponsoruje powiększenie cyckow

Polecane posty

Gość Gosc

Chyba że będzie miała naturalne duże ale to rzadko się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHO

w obecnych czaszach cycki są passe, kobieta powinna wyglądem przypominać  chłopców, a najlepiej żeby przed przystąpieniem do właściwego współżycia partnerskiego poeksperymentowała wcześniej z pe/nisem i bez, w gronie starszych doświadczonych osób hetero/normatywnych, hetero/nieregularnych, hetero/polimorficznych, hetero/aktywnych, hetero/gościnnych, hetero/normalnych itp  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfds

Można powiększyć tanio i bez bólu, ale jak chcecie dać zarobić chirurgowi i mieć skutki uboczne w postaci latających silikonów w samolocie, to cóż ja mogę... 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od dużego biustu boli kręgosłup i źle się biega. Żadna normalna kobieta nie będzie sobie utrudniać życia, żeby przypodobać się mentalnemu 13latkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania95

Sobie powiększ tego małego pindolka lepiej słodziaku ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość WHO napisał:

w obecnych czaszach cycki są passe, kobieta powinna wyglądem przypominać  chłopców, a najlepiej żeby przed przystąpieniem do właściwego współżycia partnerskiego poeksperymentowała wcześniej z pe/nisem i bez, w gronie starszych doświadczonych osób hetero/normatywnych, hetero/nieregularnych, hetero/polimorficznych, hetero/aktywnych, hetero/gościnnych, hetero/normalnych itp  🙂 

Chyba passe są dla gejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia

Sponsorowanie to jedno, ale chęci drugiej strony to już inny temat. Mój chłopak, obecnie mąż pomógł mi sfinansować operację biustu u dr Boligłowy i obecnie cieszę się z podjętej wówczas decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×