Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociak

Są u was tacy znajomi na fb co dodają przez cały dzień fotki a dni FB czyli relacje to już zupełnie?

Polecane posty

U mnie jest taka znajoma że każde wydarzenie, imprezę albo makijaż prezentuje na FB. Wiele razy jej gębę można oglądać w ciągu dnia 😂 Też uwielbiam fotki ale jeśli coś wstawię to raz na jakiś czas bo wolę linki z muzyką, kawały i udostępniam cytaty więc bardziej kreatywnie niż ciągle gęba selfie i nagrania video 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Na fejsie to wstawiaja nawet fotki z wycieczek jak byli na wakacjach w grecji to chwala sie znajomym bo każdy musi wiedziec że ktos był na wakacjach w turcji .Albo wrzucaja zdjecia jak biora ślub i sie chwala bo wychodze za mąż jakby to kogos interesowało i było nie wiadomo jakie wydarzenie bo ktoś sie żeni i jeszcze zdjecia jak maja dziecko to wstawiaja bo jestem matka /ojcem bo dziecko mam jejku bo musza pokazac 600-900 znajomym z szkoły pracy osiedla bo mamy dziecko bo jakiego mam bobasa zobaczcie to moja pociecha .No tak jakby nikt nie miał dzieci albo nigdy nie rodziła kobieta bo to wielki szum bo dziecko ogladajcie moje porażka :/ Co mnie obchodzi że ktos ma dziecko albo był na wakacjach w grecji to co to kogos obchodzi czyjes wakacje albo ślub czyjs mnie obchodzi bo ktos sie żeni no i sie chwali tym robi z tego wielkie wydarzenie I zdaje relacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×