Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Chyba nie radzę sobie z dzieckiem

Polecane posty

Gość Kasia

Mam nadzieję że spotkam tu mamy, które mają większe doświadczenie ode mnie i mi poradzą. Bo już nie mam siły. Może to wynika z tego że nie potrafię się zająć dzieckiem.. córka ma 3 miesiące. Zawsze myślałam że dzieci przez pierwsze kilka miesięcy tylko śpią jedzą robią kupę... Mam wrażenie że moje dziecko mogłoby nie spać cały dzień. Mam problem z jej usypianiem. Czasem zaśnie po jedzeniu na rekach. Muszę ją wtedy nosić..czasem pół godzi i odkładam do łóżeczka. czasem się obudzi od razu czasem pospi.. różnie bywa. Bardzo często zabro nie zasypia i marudzi że zmęczenia a ja po prostu nie potrafię jej uśpić. Widzę że trze oczka, wygina się, ziewa i płacze. Proszę sprawdźcie mi jak usypiać dziecko. Wcześniej miała kolki, teraz jak śpi chwilę to muszę zrobić pranie, uprasować itp. resztę dnia spędzam na usiłowaniu uśpić dziecko.. bujam ja w wózku godzinami, na rekach.. może ja nie wiem co powinnam robić.prosze pomóżcie bo nie daje już rady 😞 na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mik

U nas sprawdzał się biały szum puszczony glosno i bujanie na rekach na poduszce prawo lewo. Jak nie może zasnąć to może jednak brzuszek boleć, u nas pomagał Espumisan, dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Dziękuję. z brzuszkiem ma problemy.dostaje Espumisan. Ulewa też bardzo duzo., Chociaż ostatnio mniej.nawet jak usniw przy bujaniu to bardzo szybko się budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Nawet na spacerzw nie zaśnie..no chyba że godzinę po trawniku nierównym. Nią biegam 😞 myslw że płacze w dzień od zmęczenia.. chciałabym żeby była radosna, żebym mogła z nią normalnie wyjść 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Dziękuję. z brzuszkiem ma problemy.dostajeEspumisan. Ulewa też bardzo duzo., Chociaż ostatnio mniej.nawet jak usniw przy bujaniu to bardzo szybko się budzi

Nam pomógł grape water, naturalne składniki, brytyjski wynalazek. Po pierwszym podaniu mała po prostu zasnęła, taką odczula ulge. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

"Zawsze myślałam że dzieci przez pierwsze kilka miesięcy tylko śpią jedzą robią kupę..."

No to włóż te myśli między bajki 😉 bo z tego co widzę to wiele dzieci jest taka jak Twoje, szczególnie do 3-4 miesiąca. Niektóre do pół roku. Po prostu zaakceptuj że masz takie a nie inne dziecko i nie porównuj go z innymi. Bo może to nie brzuszek a po prostu taki charakterek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mik

Z tego co piszesz to przychodzi mi jeszcze na myśl refluks. Uspokaja się noszona pionowo? Spróbuj układać do spania główkę trochę wyzej, może będzie jakaś poprawa. Ale nie mam z tym doświadczenia, zapytaj pediatry. Często jest też skaza białkowa ale też nie mam z tym doswiadczenia. Aha no i tak czy inaczej z każdym miesiącem jest lepiej, łatwiej a po 3 miesiącu jest już duża poprawa więc wytrwaj jeszcze trochę, będzie lepiej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dzieci

Kasiu, ja Ci nie poradze, lecz zycze Ci wszystkiego najlepszego. Nie watp w siebie, mysl pozytywnie, daj czasowi czas. Pozdrawiam serdecznie. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polecam chustę lub później gdy dziecko usiądzie nosidło - niemowlaki lubią być noszone a nawet potrzebują tego, ale często tak jest że pierwsze pół roku to dziecko jak nie je i nie śpi to ryczy- tak było również z moja córką, zauważyłam też że gdy zaczęła jeść stałe pokarmy to 50% płaczów odeszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×