Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Iwna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1046
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

309 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1480 wyświetleń profilu
 1. Dostanie takie, jakie podacie przy rejestracji dziecka w USC.
 2. Nie, takie rzeczy 'wymyślają' ludzie, którzy potrafią przewidywać. Jeśli sądzisz inaczej tzn. że po prostu w takim towarzystwie się obracasz. Tak, znam. Milionerzy, właściciele ogromnej hurt szkła, a teraz jeżdżą do Niemiec na magazyn. Historii jest więcej ale ta jest najbardziej skrajna i dramatyczna w swoim przebiegu. Skoro uważasz, że takie historie dzieją się tylko w filmach to gratuluję optymizmu. Nie wiem do kogo kierujesz tę część wypowiedzi, bo napewno nie do mnie.
 3. Nie bądź taka pewna. Życie jest przewrotne. Wystarczy jeden owazny wypadek, choroba (czego oczywiście ci nie życzę) i wszystko się zmienia. Kryzys gospodarczy, inflacja i twoje zabezpieczenie również traci na znaczeniu. Warto mieć trochę pokory i przewidywać różne sytuacje. Śmieszą mnie ludzie, którzy myślą, że są dobrze ustawieni i tak będzie już zawsze, bo zło tego świata ich nie dotyczy. Niestety, nie tak to wygląda. Nigdy nie wiesz, kiedy możesz wszystko stracić.
 4. To taka karynka siedzącą cały dzień przed kompem i zamiast pluć, przeklinać i chlać piwsko pod sklepem na swojej wsi to pije pluje i przeklina w sieci. Bezpieczniej, bo mniejsza szansa, że dostanie po swoim głupiutkim pyszczku od innej karynki. Jedyny sposób to ignorować.
 5. To nie ma znaczenia. Mógł być płodny, a teraz może nie być. Ginekolog zleci badania i wdroży ewentualne leczenie nie szybciej niż po roku staran. Chyba, że będziesz badać się prywatnie, to wiadomo, że jak zapłacisz to możesz to zrobić nawet przed rozpoczęciem prób. Im bardziej się nakręcasz tym niższe są szanse, że się uda.
 6. "ludzie! Ludzie! Ta kobieta zniszczyła nasz święty związek! I zabrała ojca temu oto dziecku!" Brakuje mi tego trochę
 7. Ja raz przegrzałam córkę jak była noworodkiem, urodziła się w czerwcu, kilka tygodni później nadeszły upały. Z potówkami walczyliśmy baardzo długo, nie polecam. Od tamtej pory nigdy już jej nie przegrzalismy. Ja zostawiłabym dziecko w pampersie, ewentualnie bodziaku i kontrolowałabym kark, czy nie jest za zimno albo za gorąco.
 8. Ja bym to skonsultowała z lekarzem, czy napewno proces obkurczania się macicy przebiega poprawnie.
 9. Niezłe prowo jest wtedy, kiedy nie widać po pierwszym przeczytaniu, że to prowo. Tutaj jest to tak oczywiste, że aż nudne.
 10. Córka ma 13,5 miesiąca, ale kończąc roczek jadła prawie identycznie, z tą różnicą, że na śniadanie i kolacje jadła zawsze kaszke na MM. Nie zna butelek, odkąd skończyłam karmić piersią (9 miesiąc) je właśnie te kaszki jako mleczny posiłek. Niedługo chce przejść na mleko krowie. Je całe kawałki, jak my, ma cztery zęby, piąty w drodze, a radzi sobie jakby miała wszystkie. Uwielbia jeść, wszystko jej smakuje. Śniadanie 7:00 - kaszka na MM lub kanapka z twarogiem umieszanym ze śmietaną/jajecznica usmażoną bez tłuszczu z pomidorami/naleśniki itd. Drugie śniadanie 11:00: jogurt grecki z owocami/owoce Obiad I 13:00: zupa (Pomidorowa, zupa krem, jarzynowa, brokułów, kalafiorowa, krupnik itd) Obiad II 14:30-15:00: drugie danie - to co my, tylko bez soli. Podwieczorek 17:00: przeważnie owoce. Kolacja 19:00: kaszka na MM lub kanapki z twarogiem i z pomidorem itd.
 11. Nie powinno się wystawiać brzucha ciążowego bezpośrednio na słońce i nie jest to kwestia tego czy wypada czy nie.
 12. Moja córka się nie odwróciła, pomimo prób odwrócenia jej przez lekarza z zewnątrz, ale znam przypadki gdzie dziecko odwróciło się dzień, a inne tydzień przed porodem.
 13. O tym samym pomyślałam, że jakiś wzorzec zachowania tego dziecka musiał być. Być może z przedszkola, telewizji, a może z domu. Tak czy inaczej, zaniepokoiłabym się tak samo bezpieczeństwem tego chłopca jak i siostry.
×