Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Iwna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  504
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

85 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja wróciłam do domu z opatrunkiem. Podczas brania prysznica okazało się, że jest dziurawy i nalała mi się do niego woda. Szybki telefon do położnych. Powiedziały, żebym opatrunek ściągnęła i pilnowała, żeby rana była sucha. Po prysznicu przykładać papierem kuchennym żeby dobrze wchłonęło wodę. Tak też zrobiłam, szybko się zagoiło i nie miałam żadnych problemów. Nie używałam żadnych maści
 2. W takim razie czas najwyższy to zakończyć teraz, kiedy widzisz jakim jest człowiekiem i jakie popełniłaś błędy. Byłam z facetem chorym na dwubiegunową i nieraz nie było łatwo, mimo, że brał leki, ale czegoś takiego jak u ciebie nie było nigdy. Przede wszystkim nigdy bym sobie na to nie pozwoliła, bo miłość miłością, ale szacunek do samej siebie powinien być zawsze na pierwszym miejscu. Pamiętaj - jak sama nie będziesz się szanowac to nikt cię nie będzie szanował. Moja mama powtarzała mi to całą młodość i miała rację.
 3. Jak można na własne życzenie tak niszczyć sobie życie. Milion sygnałów, że typ jest chory i niebezpieczny, a ty dalej w to brnęłaś. Zrób coś dla siebie i dziecka - odetnij się od niego całkowicie, jak tylko się pojawi dzwoń na policję, zbieraj dowody, żeby odebrać mu prawa rodzicielskie (o ile je ma) jakby kiedyś mu się przypomniało, że ma dziecko. Nie niszcz życia dziecku, które jeszcze się nawet nie urodziło.
 4. Nie jestem na kwarantannie, wychodzimy codziennie na spacer z córką, rzadziej chodzimy do sklepu. Nie pchamy się w miejsca gdzie jest dużo ludzi. Ale tutaj jedna aktywność fizyczna dziennie jest oficjalnie dozwolona.
 5. Dlaczego nie założysz osobnego tematu, gdzie będziesz wklejać te swoje imieniny, kto będzie chciał to będzie sprawdzał, tylko spamujesz po innych tematach?
 6. 1 trymestr: ból piersi. 2 trymestr: brak objawow 3 trymestr: lekka zgaga, skurcze przepowiadające i niewielkie zmęczenie
 7. Pewnie problem z uwalnianiem gazów, moja córka łykała dużo powietrza podczas jedzenia (karmiłam piersią), przewód pokarmowy, jelita nie są jeszcze rozwinięte i od 2 tygodnia życia miałyśmy ten problem. Infacol, espumisan tylko pogarszały sprawę. Polecam grape water.
 8. Pisałaś, że planujecie ślub, nie że jesteście po. Chęć posiadania potomstwa to jedna z najważniejszych rzeczy, w której powinniście się zgadzać decydując się na malzenstuwo. Inaczej prędzej czy później zawsze będą jakieś pretensje i niedomówienia. Ktoś będzie nieszczęśliwy.
 9. Najważniejsze jest bezpieczeństwo Twoje i dziecka. Cesarka jest najlepszym rozwiązaniem przy takim ułożeniu. Jeśli chciałaś rodzic naturalnie to życzę Ci, żeby dziecko się obróciło samo, znam takie przypadki, że nastąpiło to dzień przed porodem
 10. To może powinniście zastanowić się, czy macie te same priorytety w życiu i czy pragniecie od życia tego samego. Jeśli nie... To zawsze ktoś będzie poszkodowany. Nie warto.
 11. Nigdy nie jest dobry czas na dziecko, zawsze jest jakieś ale. Powiedziałaś mi, że Ty chciałabyś się już starać? Że Ci zależy? Że jak nie teraz to kiedy, skoro masz już 31 lat?
 12. Który bóg? Przewinęło się ich sporo. Zeus? Jowisz? Światłowid? Allach? Wisznu? Ano tak. Jedyny słuszny, bo TY w niego wierzysz.
×