Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Iwna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1328
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

456 Excellent

Ostatnio na profilu byli

2107 wyświetleń profilu
 1. I właśnie dlatego, że wolałabyś nie być w ciąży współżyjesz bez zabezpieczenia?
 2. Napisałaś o jednym teście ciążowym przed spodziewanym okresem, nie ma nic o drugim. Skoro test jest negatywny to znaczy, że nie jesteś w ciąży. Chcesz pewności to zrób betę. Swoją drogą, łatwiej byłoby zrozumieć co napisałaś, gdybyś używała przecinków.
 3. Dlaczego miałaby nie istnieć taka możliwość, skoro współżyłaś bez zabezpieczenia? Zrób test.
 4. Kilka dni po stosunku nie ma żadnych objawów ciąży. Nie, testy, które wykonałaś nie kłamią.
 5. No to przeprowadź się do normalnego miejsca. Świat stoi otworem, nie musisz tam mieszkać całe życie.
 6. To stwórz sobie tą przestrzeń. Bardzo dużo zależy od nastawienia i podejścia.
 7. Ja nic nie wyśmiewam, po prostu uważam, że trzeba robić swoje i być ponad tym. Ludzie na których ci nie zależy, nie powinni mieć takiej mocy, żeby móc cię zranić. Zawsze możesz zacząć życie w innym miejscu.
 8. Ja tam nigdy się nie przejmowałam co ludzie gadają. Za czasów nastoletnich miałam irokeza, chodziłam w glanach, miałam kompletnie gdzieś co o mnie mówią. Później wyprowadziłam się na studia do miasta, później przeprowadzka do innego miasta, wyjechałam za granicę, a niedawno wróciłam na stare śmieci i kompletnie nic się nie zmieniło w tej kwestii, czasem tylko dowiem się o sobie ciekawych rzeczy, o których nie miałam pojęcia mnie to bawi. Żyje swoim życiem, reszta mnie nie interesuje. Polecam.
 9. Ale jak to ciągle tam przebywa? Sam, bez ciebie i dzieci? Swoją drogą ciężka sprawa... Mąż w delegacjach, ty nikogo nie znasz i jeszcze teściowie w sąsiedztwie...
 10. Bierz. Chyba nie wierzysz w te bzdury. Swoją drogą nie wyobrażam sobie kompletować wyprawki dla dziecka dopiero po urodzeniu. Wtedy nie ma się kiedy po tyłku podrapać, a co dopiero latać po sklepach czy przesiadywać na sklepach internetowych i kupować wózek, ubranka i akcesoria dla noworodka.
 11. Tak ciężko wpisać to w Google? Ciąża.
×