Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta

Miejsce dla gosci do spania

Polecane posty

Gość Aneta

Hey

Wynajmuje stosunkowo mala kawalerke, na weekend przyjezdzaja do mnie kolezanki i moim problemem jest zorganizowanie im calkiem znosnego miejsca do spania.

Moja kanapa sie niestety nie rozklada, wiec teoretycznie jedyna opcja wydaje mi sie na chwile obecna kupienie materaca dmuchanego albo wyscielenie miejsca na podlodze, uzywajac kocy itp.

Przyjaciolki beda spaly tylko jedna noc, maja po 22 lata wiec same nawet nie prosza sie o zadne wygody (#studenci) jednak chcialabym, zeby jakos mogly sie w miare wyslac.

Moze ktos ma inny pomysl? 🙂

 

Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet

Najlepszy jest dmuchany materac. Lepiej wydac troche wiecej i kupic wysoki, z wbudowana pompka. Potem go wlozysz do pawlacza czy szafy. Nic lepszego nie znajdziesz, bo potem przechowywanie jakichs skladanych lozek  jest klopotliwe, a goscie beda sie pojawiac zawsze, wiec sie przyda. Najlepszy materac ma przynajmniej 30 cm wysokosci (moze miec o wiele wiecej - bardzo wysokie sa rownie wygodne jak lozka) i co najmniej 100 cm szerokosci (im wiecej, tym lepiej).

O spaniu na podlodze nawet nie mysl - beda rano polamane. Materac pozwala wyregulowac twardosc. Dwie kolezanki  to dwa materace jesli tylko sie zmieszcza na podolodze. Mozesz je poporosic o przywiezienie swoich spiworow jesli nie masz poscieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×