Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelika

jaki wybrać czytnik e-book

Polecane posty

Gość angelika

kochane, mam nadzieję, że ktoś mi doradzi. Chce kupic czytnik e-book, jest tyle opcji na rynku że nie wiem za co się zabrać. Zależy mi na tym aby była możliwość czytania z legimi. Ale żeby bateria też trzymała długo. tak max do 700 zł, z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek

kindle całkiem spoko sobie radzą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graża

zobacz sobie inkbooka lumos, kupisz nawet za 350 zł, zależy czy na promce, a warto, super się na nim czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

tylko nie lumos, ten czytnik powinein zostać zdjęty z rynku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lol

a dlaczego nie lumos? ja mam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona, właśnie chciałam go polecić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka

lumos tnie się jak cholera. za te cene można kupić lepszy czytnik, pierwsze lepsze forum Ci to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia

prime hd też nie jest najlepszy, ogolnie za taką cene znajdziesz lepsze czytniki, kindle to chyba najelpsza marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loka

ale co Ty mówisz? ja mam lumosa i normalnie się na nim czyta. fakt, nie jest wyjątkowo szybki, ale bez problemu się z niego korzysta. Moze masz jakiś wadliwy model. ;/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka

nie wiem jak lumos, ale prime hd jest jednymz . lepszych jakie miałam, i wystarczy obejrzeć recenzję na yt, dużo osób jest zadowolona z tego czytnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuczi

i prime hd jest super, nie wiem skad te opinie, chyba jakas wadliwa partia wam się trafiła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremka

no nie wiem jak prime, ale lumos beznadzieja, w tej cenie można kupić o wiele lepszy czytnik! np 8 touch z kindle, albo jakis pocketbook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łoriemusz
Dnia 25.09.2019 o 15:07, Gość foremka napisał:

no nie wiem jak prime, ale lumos beznadzieja, w tej cenie można kupić o wiele lepszy czytnik! np 8 touch z kindle, albo jakis pocketbook

lumos jezeli sie wezmie pod uwage cene to ma dobre parametry i działaie tez jest ok. mysle ze jezeli ktos chce prosty czytnik to sie nie zawiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×