Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Autorka

Cesarskie cięcie

Polecane posty

Gość Autorka

O której godzinie już nie mogłyście nic pić ani jeść i o której godzinie robiona była cesarka? 

Gość Kaśka

Cesarkę miałam o 16:30, ostatni posiłek jadłam rano o 6. Piłam do końca, w ostatnich godzinach przed już mało piłam 

Gość Gość

Od północy nie mogłam jeść I pić. Cc o 13. Potem nie pozwalali mi jeść do 10 następnego dnia, dali mi wtedy jakiś kleik.  Pić mogłam małe ilości.  Myślałam, że zejdę z głodu.  Przez noc itak wypiłam litr soku i zjadłam banana  

Gość Kaśka
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Od północy nie mogłam jeść I pić. Cc o 13. Potem nie pozwalali mi jeść do 10 następnego dnia, dali mi wtedy jakiś kleik.  Pić mogłam małe ilości.  Myślałam, że zejdę z głodu.  Przez noc itak wypiłam litr soku i zjadłam banana  

To i tak Ci szybko dali jeść. Ja tak jak pisałam cesarkę miałam o 16:30 A jadłam dopiero kolację o 19 kolejnego dnia 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Kaśka napisał:

To i tak Ci szybko dali jeść. Ja tak jak pisałam cesarkę miałam o 16:30 A jadłam dopiero kolację o 19 kolejnego dnia 

Anestezjolog pozwolił już na zjedzenie kolacji,  a na oddziale się bali dac.  Gdyby nie jego słowa,  to pewnie bym się nie odwazyla.  Ale nie mogłam spać z głodu i pragnienia.  Może gdyby mi dali jakieś kroplowki,  to bym wytrzymała. 

Gość Lill

Przy planowanej cc jadłam ok. 19-20 a zabieg miałam o 8. 

Przy nieplanowanej no cóż, byłam po obiedzie, a na IP położna kazała mi zjeść batona, bo dziecko się mało ruszało. Obiad o 17, cc o 21. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować