Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Najbardziej żenujace teksty polskich youtuberów

Polecane posty

Gość Dno
Dnia 9.09.2019 o 00:48, Gość Hahah napisał:

Kolejna id iotka😄😄😄😄😄😄😄😄

Kolejna znaczy która bo to ważne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshiko

Dajcie znać czy też tak macie

Często dostaje pytania o... Więc postanowiłam stworzyć filmik na ten temat

To torebka marki Dior, ma logo Dior, kupiłam ja w salonie Dior, na jednorazowce możecie zobaczyć napis Dior, niedługo na moim kalnale filmik z relacją ze sklepu Dior

Sztos, mega, festiwalowe, super mi się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

O i ja tak wyglądam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Filmy traktuje jako rodzinna pamiątkę 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sezon na cozy ubrania uważam za otwarty, wszystko jesienią jest cozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Sezon na cozy ubrania uważam za otwarty, wszystko jesienią jest cozy

Szczegolnie te wielgachne kubraki z poliestrowego pluszu #zaralover #zaraworld #allzara #allzaraeverything

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mega i sztos - najbardziej znienawidzone przeze mnie słowa, używane przez t*pe baby, które chyba w życiu żadnej książki nie przeczytały. 

Dlaczego nie giga, ultra? One wiedzą w ogóle co oznacza słowo, a raczej przedrostek mega? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Mega i sztos - najbardziej znienawidzone przeze mnie słowa, używane przez t*pe baby, które chyba w życiu żadnej książki nie przeczytały. 

Dlaczego nie giga, ultra? One wiedzą w ogóle co oznacza słowo, a raczej przedrostek mega? 

Hameryka ciotko Hameryka , kiedyś mówiło się ale świetny wielki olbrzymi piękny teraz mega giga zajebisty very nice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zadzwoniłam po tatę bo zgasł prąd 😂

Muszę zadzwonić i zapytać mamy czy umyć łazienkę na święta 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zadzwoniłam po tatę bo zgasł prąd 😂

Muszę zadzwonić i zapytać mamy czy umyć łazienkę na święta 😂

Alissvlogchannel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Hameryka ciotko Hameryka , kiedyś mówiło się ale świetny wielki olbrzymi piękny teraz mega giga zajebisty very nice 

very nice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Alissvlogchannel?

Tak 😂 jej nieporadnosc w wieku 25 lat jest rozbrajajaca. Do haseł można też dorzucić, że rodzice pojechali załatwiać sprawy na sali ślubnej 😂 albo, że tata przyjechał przywiesic im obrazek na ścianie 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szubidubi

Jeszcze ,,hehe, ciekawe, czy uda mi się nagrać filmik bez przerywania mi" <ding dong> ,,Hehe, no nie uwierzycie, znowu kurier z paczką PR-ową!". <ding dong> ,,Żyć mi nie dają, kolejny kurier z paczką PR-ową!". W komentarzach: ,,hihi a już myslalam ze dzis ci sie uda nagrac filmik bez przerywania dzwonieniem do drzwi przez kuriera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szubidubi

Jeszcze ,,hehe, ciekawe, czy uda mi się nagrać filmik bez przerywania mi" <ding dong> ,,Hehe, no nie uwierzycie, znowu kurier z paczką PR-ową!". <ding dong> ,,Żyć mi nie dają, kolejny kurier z paczką PR-ową!". W komentarzach: ,,hihi a już myslalam ze dzis ci sie uda nagrac filmik bez przerywania dzwonieniem do drzwi przez kuriera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 12.09.2019 o 21:39, Gość Szubidubi napisał:

Jeszcze ,,hehe, ciekawe, czy uda mi się nagrać filmik bez przerywania mi" <ding dong> ,,Hehe, no nie uwierzycie, znowu kurier z paczką PR-ową!". <ding dong> ,,Żyć mi nie dają, kolejny kurier z paczką PR-ową!". W komentarzach: ,,hihi a już myslalam ze dzis ci sie uda nagrac filmik bez przerywania dzwonieniem do drzwi przez kuriera".

lamejkap:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

odnośnik do filmu ma górze- ch. nie odnośnik bo ...ki nie dodają.

luji vitą  

sztos

napiszcie w komentarzach chętnie poczytam wasze historie

ODMIANA PRZEZ PRZYPADKI ... LEZY I KWICZY

zobaczcie jakie slodziaszne Oooo ale slodkiii ooo patrzcie jaka malunia slodziutka lyzeczunia- baba lat z 30 parę 

generalnie mam wrażenie że większość jutuberek to dziewczyny które nie były totalnie lubiane i szczególnie bystre, więc uciekły w gen swój świat 13 12 latek wpychaja im poduszki z pianka za 60 zł albo kejsy z Ali za 30 i wtedy się czują dowartosciowane. BO niestety w prawdziwym zyciu nie poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto jak kto

wszyscy ,którzy mysleli ,ze to mocz - nie to nie jest mocz - malinowa MM robiaca śniadanie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

poczekajcie zrobię łyk kawy bo już zimna a ja nie mam ochoty oglądać jak siorbią  kawę z tego kubeczka czy filiżanki co to dostały od wicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx

“Usunelam IG z przyczyn technicznych i zalozylam nowy.  “ Przy czym wszyscy wiemy, ze po prostu nie wypalil sklep z odzieza z poliestru i nowe konto reklamuje handmade- szycie na zamowienie. Po co sciemniac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx

Corka ma na imie Agata. Matka mowi do niej Agusia, Agulka, Agunia. Dziecko w koncu nie bedzie wiedzialo, czy ma na imie Agnieszka czy Agata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Gosx napisał:

Corka ma na imie Agata. Matka mowi do niej Agusia, Agulka, Agunia. Dziecko w koncu nie bedzie wiedzialo, czy ma na imie Agnieszka czy Agata. 

yyy mam na imię Agata i też tak rodzina do mnie mówiła i jakoś nigdy nie miałam problemu z tym żeby rozróżnić jak mam na imię 😄 bez przesady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa

Najbardziej żenujace teksty polskich youtuberów?

Caly blog RGP 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

yyy mam na imię Agata i też tak rodzina do mnie mówiła i jakoś nigdy nie miałam problemu z tym żeby rozróżnić jak mam na imię 😄 bez przesady 

Ja też jestem Agata, dla taty Agusia, Agunia, dla babci Agulka, dla brata Aga, a też jakoś nigdy mi się nie popiep...yło jak mam na imię 😉 Co za sztuczny problem. Aż dziw, że dzieci nazywane "misiem, niunią, laleczką, maleńką, kwiatuszkiem, kotkiem" nie mają rozszczepu osobowości.

Co przypomniało mi historię, jak babcia mojego męża się na ślubie zdziwiła, że jest takie imię Agata, bo ona myślała zawsze, że jestem Agnieszką, a Agata to jakieś zdrobnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

kotka bym chciała , tak w grudniu, ale koty się chyba nie rodza cały rok, tak na okragło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej kooochani (czyt.wredni hejterzy).

Miło mi was widzieć (sp.ie.rd...jcie mi z oczu).

Jesteśmy w moim domku na mazurach, chodzimy w szlafrokach bo tu nikogo nie ma (wy widzowie się nie liczycie bo mamy was w d....)

No to paaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 lat

Zapraszam was do nowego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Luźny cytat sprzed kilkunastu dni:  ".. witajcie w moim nowym filmie, będę dla was otwierać kolejny kalendarz adwentowy, ja wiem, że jest wrzesień, ale czy czujecie już ducha Świąt? jestem ciekawa , koniecznie piszcie w komentarzach"

Cytat  dosłowny, data publikacji filmu 28.09.2019 : ".. wiem, że na youtubie się już takie filmy pojawiły, wiem, że już ludzie nagrywają kalendarze, natomiast to nie jest wyścig dla mnie. To jest totalna przyjemność i wiem, że wiele z was czeka mimo wszystko, żeby zobaczyć moje reakcje i otworzyć kalendarz razem ze mną, a część odkłada sobie tę przyjemność, jak już będzie bardziej świątecznie. Wiadomo, że mamy koniec września i nie jest zbyt świątecznie. Chociaż powiem wam szczerze, że troszeczkę już się w ten klimat wdrażam"

........

szkoda, że nie w lipcu jeszcze <facepalm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 444

Sztos 

Petarda 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Kolaboracja" w znaczeniu "współpraca" - bezrefleksyjna kalka z angielskiego, utrwalana przez różne makijażowe guru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×