Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rita

Blanka Lipińska - przeszłość.

Polecane posty

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Heja napisał:

To jak najgorzej o nim swiadczy. Ta baba jest wybitnie odpychajaca i nieapetyczna. Rozumiem poswiecenie dla roli, ale nie przesadzajmy.

Romans wybuchł na planie, krew nie woda, dużo wolnego czasu, ciepło, ładne okoliczności przyrody, żal było nie brać 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heja
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Romans wybuchł na planie, krew nie woda, dużo wolnego czasu, ciepło, ładne okoliczności przyrody, żal było nie brać 🙂

 

W sumie mozna i tak. Coz, jak facet z gatunku tych, co xuja na śmietniku znalezli, to faktycznie jest mu wszystko jedno, co bzyka, byleby chetne bylo i na drzewo nie uciekalo. Swoja droga, we wczorajszym Party jest wywiad z tym typem i ta sierota, ktora gra glowna bohaterke. Szkoda mi bylo oczu na te wypierdy, ale zdarzylo mi sie zerknac na ostatnie zdanie. Pan aktor stwierdzil, ze 365 dni to historia glebokiej milosci. Rece i cycky opadaja na samo to, ze ktokolwiek moze uznac tak chory i toksyczny zwiazek za gleboka milosc. Coz, jaka ksiunzka, takie gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość gosc napisał:

Romans wybuchł na planie, krew nie woda, dużo wolnego czasu, ciepło, ładne okoliczności przyrody, żal było nie brać 🙂

 

Przecież on ma chyba  żonę?

Też mnie to zastanawiało, skąd się wzięła Blanka? Nie ma żadnych jej starych zdjęć, niczego o niej nie wiadomo. Jak to się stało, że nikomu nieznana osoba napisała książkę i dwie kontynuacja, teraz powstaje film, którego jest chyba producentem i już wiadomo, że ten film będzie miał 3 części? Taki Sapkowski 30 lat czekał na ekranizację swojej sagi, która, powiedzmy to wprost, jest jednym z najważniejszych polskich dzieł.

Ona ma głowę na karku, albo ma dobrych doradców. Zatrudnienie aktora z Włoch było strzałem w 10, pod trailerami na YT laski z krajów latynoskich szaleją w komentarzach. Tylko czekać, aż książka zostanie przetłumaczona na angielski i języki romańskie, a film trafi do krajów latynoskich i tych z dużą mniejszością polską (Niemcy, Anglia). Taki aktor był na pewno nieporównywanie tańszy od jakiegoś Anglika, a popularność zapewnia już przed premierą. Nie wspomnę o drugim aktorze, który jest Gruzinem, więc jest także pole do ekspansji na wschód. Gdyby Blania pomyslała jeszcze lepiej, to napisałaby jakiegoś Rosjanina i zatrudniła do filmu aktora z Rosji, albo jeszcze lepiej - Chińczyka, tam jest dopiero rynek.

Fakt, ona mówi do rzeczy i nie reklamuje naciural modżo ani helo bodi. Widać też, że jej rodzice mają kasę. Natomiast taki sukces jest niebywały i nie wierzę, że jedynym jego powodem jest geniusz pisarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4a5

Skad wiadomo ze ma/miała z nim romans? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Macho wziął rozwòd, 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość 4a5 napisał:

Skad wiadomo ze ma/miała z nim romans? 

Wszędzie można o tym poczytać,ale nie zdziwiła bym się gdyby to była akcja PR, wiadomo podkręcanie atmosfery skandalu przed premierą filmu, mnòstwo jest opłaconych ludzi co tworzą tematy, taki lajf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Wszędzie można o tym poczytać,ale nie zdziwiła bym się gdyby to była akcja PR, wiadomo podkręcanie atmosfery skandalu przed premierą filmu, mnòstwo jest opłaconych ludzi co tworzą tematy, taki lajf.

Pewnie taka sama prawda jak z tym jej slubem. Zenujacy babsztyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Przecież on ma chyba  żonę?

Też mnie to zastanawiało, skąd się wzięła Blanka? Nie ma żadnych jej starych zdjęć, niczego o niej nie wiadomo. Jak to się stało, że nikomu nieznana osoba napisała książkę i dwie kontynuacja, teraz powstaje film, którego jest chyba producentem i już wiadomo, że ten film będzie miał 3 części? Taki Sapkowski 30 lat czekał na ekranizację swojej sagi, która, powiedzmy to wprost, jest jednym z najważniejszych polskich dzieł.

Ona ma głowę na karku, albo ma dobrych doradców. Zatrudnienie aktora z Włoch było strzałem w 10, pod trailerami na YT laski z krajów latynoskich szaleją w komentarzach. Tylko czekać, aż książka zostanie przetłumaczona na angielski i języki romańskie, a film trafi do krajów latynoskich i tych z dużą mniejszością polską (Niemcy, Anglia). Taki aktor był na pewno nieporównywanie tańszy od jakiegoś Anglika, a popularność zapewnia już przed premierą. Nie wspomnę o drugim aktorze, który jest Gruzinem, więc jest także pole do ekspansji na wschód. Gdyby Blania pomyslała jeszcze lepiej, to napisałaby jakiegoś Rosjanina i zatrudniła do filmu aktora z Rosji, albo jeszcze lepiej - Chińczyka, tam jest dopiero rynek.

Fakt, ona mówi do rzeczy i nie reklamuje naciural modżo ani helo bodi. Widać też, że jej rodzice mają kasę. Natomiast taki sukces jest niebywały i nie wierzę, że jedynym jego powodem jest geniusz pisarski.

jej rodzice maja kasę? nie wydaje mi się, mówiła wielokrotnie ze u niej w domu była bieda aż piszczalo. ale ze dostała od rodziców ogrom miłości i teraz jest szczęśliwa ze może im się odwdzięczyć za trud i poświęcenia jakie włożyli w jej wychowanie. kupiła im ostatnio np samochod. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

 

A ona nie przyjaźni sie z tymi laskami z zatpki sztuki? Tej od afery z bieniukiem?? Czy to nie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość goscccc napisał:

jej rodzice maja kasę? nie wydaje mi się, mówiła wielokrotnie ze u niej w domu była bieda aż piszczalo. ale ze dostała od rodziców ogrom miłości i teraz jest szczęśliwa ze może im się odwdzięczyć za trud i poświęcenia jakie włożyli w jej wychowanie. kupiła im ostatnio np samochod. 

Takie odniosłam wrażenie, mogę się mylić. nie to jest najistotniejsze w mojej wypowiedzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

„1. Urodziła sie 22 lipca 1985, pochodzi z Puław.

2. Z wykształcenia jest wizażystką.

3. Zajmowała się hipnotyzerstwem. Była też promotorką KSW Ring Girls i managerką nocnych klubów”

hahahaha, dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjak

Ja ją kojarzę jeszcze z rozmiaru l-xl, potem z wywiadów z bokserami. No ciężko się tego słuchało. Książkę próbowałam przeczytać bo miałam za free ale kilka stron i się podałam. Mnie nie dziwi, że ona to napisała. Bardziej mnie dziwi, że ma tylu odbiorców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora

Przecież widać i słychać, że to rura pokroju Siwiec i Sary Boruc. To dupodajki,  powypełniane gdzie trzeba dla pełnej użyteczności, które próbowały się ustawić na najdroższym zawodzie świata. Brzydzą mnie takie kobiety.  TVN celebrytki. A co do jej "twórczości" to dla mnie Himalaje żenady. Ale to się sprzedaje jak disco polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pracowała w klubie w sopocie, ale nie wiem w jakim. No, a w Sopocie zawsze się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem skąd się ta baba urwała, ale z tego co mówi można przypuszczać że z półśwatka. Widziałam wywiad gdzie tłumaczy kobietom, że trzeba być niezależną. Ona to skumała dopiero po kilku związkach gdzie była całkowicie zależna od faceta?Jak jej słuchałam to miałam wrażenie że słucham prostytutki sprzed 200 lat. Ona nie zauważyła że kobiety są wykształcone i niezależne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślicie ze ten obleśny wywiad z Anną-Marią był ustawiony, żeby nakręcić promocję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślicie ze ten obleśny wywiad z Anną-Marią był ustawiony, żeby nakręcić promocję?

No pewnie:),tak działa pr. Nie ważne co gadają, byle był szum i ruch na portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teet

Też tak myśle. Nagle krytykują Pana dziennikarza, Blanka sama sie tłumaczy na pudlu, że ona wysłała Anne Marie do niego bo mu ufała, a AM, pomimo pytań i autoryzacji nie przerwała wywiadu tylko poszedł w swiat, a szum sam się dalej zadział. Przeciez tez miała na niego wpływ, mogła zainterweniować. Smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1/29/2020 o 1:04 AM, Gość Gosc napisał:

"1. She was born on July 22, 1985, comes from Puławy.

2. She is a makeup artist by profession.

3. She dealt with hypnotism. She was also a promoter of KSW Ring Girls and a manager of night clubs "

hahahaha that's good

Make up artist lol, her makeup looks are just eerie ,I wouldnt trust her to touch my face even for free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1/28/2020 o 8:47 PM, Gość Gosc napisał:

You can read about it everywhere, but I would not be surprised if it was a PR action, you know, boosting the scandal's atmosphere before the premiere of the film, a lot of people are paid who create the topics, such a lajf.

but the behind the scenes  images and videos show her and macho cuddling then she said on her ig she loves his cakes (butt) , there is a clip on bts where he kisses her, he spanks her and almost tries to finger her small cakes, keep in mind she picked him to cast , there is no way they didnt .... Then he did and interview and said he likes older women. She was single while they filmed and those scenes they did especially the ones he was to tie his costar , he practiced with blania . The only pr they tried was macho and anna were a thing and that they were in the same hotel , and Anna cleared it she had a man she wasnt supposed to though .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1/28/2020 o 6:06 PM, Gość Heja napisał:

All in all, you can. Well, like a guy from the kind of people who have found in the dumpster, he really doesn't care what he buzzes, as long as he is willing and does not run away to the tree. By the way, yesterday's party has an interview with this type and this orphan who plays the main character. I felt sorry for my eyes on these bastards, but I happened to glance at the last sentence. The actor said that 365 days is a story of deep love. Hands and boobs fall at the mere fact that anyone can take such a sick and toxic relationship a deep love. Well, what a book, such the 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1/28/2020 o 6:06 PM, Gość Heja napisał:

All in all, you can. Well, like a guy from the kind of people who have found in the dumpster, he really doesn't care what he buzzes, as long as he is willing and does not run away to the tree. By the way, yesterday's party has an interview with this type and this orphan who plays the main character. I felt sorry for my eyes on these bastards, but I happened to glance at the last sentence. The actor said that 365 days is a story of deep love. Hands and boobs fall at the mere fact that anyone can take such a sick and toxic relationship a deep love. Well, what a book, such stars.

The actor isnt even a professional actor hes more like that guy that believes he can act, lets not dive to his songs  , in one interview he said his character is a sex addict, in another he said  the character is  a hopeless romantic . This is the same guy that cried crocodile tears on national tvclaiming his ex denies him access to see his kids yet she called him out saying he doesnt come to see them . I cant expect more from him 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×