Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anonim

Billie Sparrow

Polecane posty

Gość Anonim

Co o niej sądzicie? Kiedyś od czasu, do czasu obejrzałam jakiś jej filmik. Ale teraz nie mogę już jej słuchać, zrobiła się wyniosła, gwiazdorzy niemiłosiernie i te jej nieumiejętne reklamowanie produktów. Albo żarty, które kompletnie nie są śmieszne.  Nie znam jej drugiego kanału 5 minut, więc się nie wypowiadam. Chodzi mi o kanał, który prowadzi sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A kto to jest w ogóle? Promowana kobita na siłe przez innych blogerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

taka z niej typowa pseudointelektualistka, choć kiedys nawet lubilam ja ogladac, ale po czasie mi sie "przejadla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedyny film, który widziałam od początku do końca (nawet 2x) to z Sarsą, Iwoną Cichosz i genialną tłumaczką PJM'u. Fantastyczny, polecam każdemu 🙂 Sama BS jest dla mnie za głośna, za agresywna i mówi oczywistości, więc nie jest to dla mnie ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby ok, ale irytująca. Poezję pisze słabą, ma obsesję na punkcie wydalania i rzuca przekleństwami jak dres. Plus ego niedopasowane do osiągnięć. Licencjatem z języka polskiego podciera sobie tyłek, robiąc głupie błędy. Kiedyś lubiłam teraz nie przepadam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obydwie z Hania S są wyniosłe i przemądrzałe. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ololo napisał:

Obydwie z Hania S są wyniosłe i przemądrzałe. 

Ta Hanka to w ogóle dobra. Panna Zjadłam Wszystkie Rozumy, wystarczy przejrzeć jej stare wpisy na blogu, żeby to zobaczyć. A usprawiedliwianie swojego ograniczonego postrzegania świata chorobą jest po prostu słabe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×