Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inna

On w pracy ma same laski!

Polecane posty

Gość Inna

Piekne i chetne ... A ja nie umiem z ta mysla zyc. Wciaz zastanawiam sie dla ktorej juz stracil glowe. Wciaz sie o to kłócimy. Pomozcie 😭😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1

Niech zgadne... masz 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skąd wiesz, ze chetne? Stracił głowe dla Ciebie i to z Toba jest.

Nie zamartwiaj sie na zapas i uwierz w siebie.

Nie kloc sie z nim o sytuacje ktorej nie mozesz zmienic. Przeciez nie rzuci pracy i nie staniecie w kolejce po zasilek.

Ja nie umialabym zyc z wiecznie dążącym do klotni partnerem. Wialabym gdzie pieprz rosnie.

Powodzenia i usmiechu Ci zycze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan mucha
2 godziny temu, Gość Inna napisał:

Piekne i chetne ... A ja nie umiem z ta mysla zyc. Wciaz zastanawiam sie dla ktorej juz stracil glowe. Wciaz sie o to kłócimy. Pomozcie 😭😢

Ja też miałem kiedyś w pracach same laski i nie było z tym problemów. Jak on ich nie zaczepi i nie będzie ich nakręcał to one same majtek nie zdejmą, wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomsk

Ale niedowartosciowana picza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

To prowo pisze prawiczek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Uwielbiam takie denne tematy ?😂” pomozcie tam sa piekne I chetne a ja nie sown jak zyc ...😂haha ale drewniak to pisal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Moze na poczatek wyliz mu dupe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Ona napisał:

Moze na poczatek wyliz mu dupe 

Tobie bym wylizał jeśli jesteś prawdziwą kobietą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Skąd wiesz, ze chetne? Stracił głowe dla Ciebie i to z Toba jest.

Nie zamartwiaj sie na zapas i uwierz w siebie.

Nie kloc sie z nim o sytuacje ktorej nie mozesz zmienic. Przeciez nie rzuci pracy i nie staniecie w kolejce po zasilek.

Ja nie umialabym zyc z wiecznie dążącym do klotni partnerem. Wialabym gdzie pieprz rosnie.

Powodzenia i usmiechu Ci zycze 🙂

 

1 godzinę temu, Gość Stefan mucha napisał:

Ja też miałem kiedyś w pracach same laski i nie było z tym problemów. Jak on ich nie zaczepi i nie będzie ich nakręcał to one same majtek nie zdejmą, wierz mi.

Dziękuję Wam za te dwie , budujące wypowiedzi. Jesteście cudowni. Trochę pomogło. 

Kto tego nie przezywa na co dzień, ten nie wie jak to jest siedzieć z tymi myślami i wyobrażeniami. 

Boli. Jak się kocha to naprawdę boli... 

Niedowartosciowana, denna itd? Smiejcie się, na zdrowie. Owszem. Całe życie słyszałam od własnej matki że żałuje, że mnie urodziła, że jestem jej największym błędem i coś na co nie mam wpływu - ciągle powtarzała zobacz jakie piękne dziewczyny, a ty? Zero aparycji. Chodząca wada. 

BOLI! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mogę

Mój ma w pracy laski które proponują spotkania po pracy. PO CO? Boli mnie ze opowiada im o naszych problemach. Zwierza się im co dzieje się w domu a pracuje tam dopiero 3 mc. Czuję się osmieszona i upokorzona. Chcę odejść ale on mi nie pozwala. Nie chce się wynieść. Ryczy, spazmuje...  stosuje szantaz emocjonalny. Zaczęłam brać psychotropy i pić.. Nie jestem gowniara mam 35 l. I przez jego kolezaneczki zerowe poczucie własnej wartości.

Jak mam zagluszyc te rozpacz w sercu??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie moge

Jak!? 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Tomsk napisał:

Ale niedowartosciowana picza ..

 Rozumiem że kiedy jakaś kvrewka podbija do twojego męża to przechodzisz nad tym do porządku dziennego ? No bo przecież lepszej niż ty nie ma? 😀Obudź sie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdd

ojaaa znowu taka zazdrosna jedza, ktora nawet jak jej facet oglada wiadomosci to bedzie zazdrosna, ze patrzy na prezenterke. zal mi faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G0Sc
24 minuty temu, Gość xdd napisał:

ojaaa znowu taka zazdrosna jedza, ktora nawet jak jej facet oglada wiadomosci to bedzie zazdrosna, ze patrzy na prezenterke. zal mi faceta

A mi ciebie boś naiwna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi te pocieszające jak i te negatywne. Ja również wylądowała u psychiatry. Niestety byłam w poprzednich związkach oszukiwana i to za mną się ciągnie. Nie radzę sobie z zazdrością i emocjami. Nie każdy jest obojętny, nie każdy umie olać realia. Nie wiem jak sobie poradzić z natretnymi myślami mój związek wisi na włosku... Żyjemy od paru dni jak obcy, a ja ciągle płaczę i wymiotuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

A czy on dał Ci powód do zdrady? Bo jeśli nie, to wszystko jest w Twojej głowie i sama niszczysz ten związek.

Poza tym zawsze znajda się takie, które będą na faceta leciały. Tak samo zawsze znajdzie się jakiś facet, który będzie leciał na Ciebie. Ale od człowieka zależy, co z tym zrobi, kto ma zdradzić i tak zdradzi.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna

Wciąż mówi, że by mnie nie zdradzil. Ze nawet na inną nie spojrzy bo nie chce. Ze nikt w pracy mu się nie podoba Ale ja nie wierzę. przecież faceci tak gadają zawsze. Dziwne żeby się przyznał. Słyszałam jak z nimi rozmawia.... Bawi się dużo lepiej niż ze mną, śmiechy chichy, podteksty.... Wciąż mam to w uszach. Mogłabym oczywiście też grać tak jak one wiecznie zadowolona, rozesmiana wyluzowana i zachwycona każdym jego pierdnieciem itd ale nie chce mi się udawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qośćufka

Każdy samiec to babiarz łasy na adoracje i niegodny zaufania. ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytajcie nicki

Czy zdarza się facet który nie ma potrzeby myślenia o innych? Bo ja tak mam że jak jestem w związku to mężczyźni z pracy czy na ulicy są dla mnie przeźroczysci. Nawet nie mam tak żeby na kimś zawiesić oko a tym bardziej flirtowac. Tracę zupełnie ten 'instynkt'. A faceci? Mam wrażenie że wręcz na odwrót. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna

CHODZI O TO ŻE MÓJ ŁATWO SIĘ ZAKOCH'UJE! wystarczy okazac mu trochę dobroci zainteresowania a już zaczyna coś czuć. TEGO SIĘ BOJĘ. ze laska okaże mu odrobinę ciepła i on zaskoczy. Ja zrobiłam mu tylko zakupy bo miał złamana nogę i po 2 dniach wyznał mi miłość. Tak wiem słabe ale wtedy się nad tym nie zastanawiałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh

to co on nie moze samodzielnie chodzic ze sie musi ciagle podpierac? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😲😲😲

😮☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój po raz enty musi zmienić prace i będzie ją zmieniał do usranej śmierci bo ja nie zamierzam tolerować wokół niego bab z wywalonymi garbami na klacie. I to sztuczne wyluzowanie, te przyklejone na siłę uśmiechy.. Yebane cichodajki 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A myślałam że tylko ja mam problem z 'ładnymi' prezenterkami. Nawet filmów nie oglądamy ani teledysków bo wszędzie gołe dzivki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatko90

Najgorsze typy bab w tym temacie, oby wasi faceci jak najszybciej z wami po zrywali, bo stracą na was zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutne

Typowe teksty "nawet bym na inną nie spojrzał" a kobieta ma rogi jak u losia. Standard i codzienność. ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosne baby to klątwa
Dnia 7.09.2019 o 21:39, Gość Inna napisał:

Piekne i chetne ... A ja nie umiem z ta mysla zyc. Wciaz zastanawiam sie dla ktorej juz stracil glowe. Wciaz sie o to kłócimy. Pomozcie 😭😢

Masz kompleksy, lecz się. Takie baby są żałosne.Jak masz obawy że on będzie ruhał inne to jesteś z NIE ODPOWIEDNIM facetem, bo mu nie ufasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko pustaki z motłochu ufają facetom. Takie głupie, tępe malolatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×