Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość O co biega?

Dlaczego baby wolą rozwodników zamiast kawalerów lub pravvików?

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

z tego właśnie powodu będziesz do śmierci sam

Wiem, świadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za dużo widziałem żeby wchodzić w związek z kobietą, za bardzo się szanuje żeby marnować czas na takie prymitywne istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

No właśnie kobiety to takie prymitywne ścier.wo potwierdzasz to. One zawsze chcą mieć tego najlepszego, zawsze poleci i cie zdradzi. Podłe ....iska 

Pytanie do kobiet,  nie do zje. banych  pra. vikow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Pytanie do kobiet,  nie do zje. banych  pra. vikow 

To kobiety są zje.bane nikt inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościowa
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To kobiety są zje.bane nikt inny

Nie takie zje. bane, skoro takie ścierwo jak ty odrzucają 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gościowa napisał:

Nie takie zje. bane, skoro takie ścierwo jak ty odrzucają 😂

A kto powiedział że mnie ktoś odrzucil 😂 w życiu bym do ścierwa nie zagadał bo szanuje siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaja

Ja spotkałam się ze stwierdzeniem, że kolega woli rozwódkę od klasycznej singielki na małżeństwo, bo rozwódka już wie, o co w małżeństwie chodzi. Jakkolwiek by to nie brzmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pytanie do kobiet,  nie do zje. banych  pra. vikow 

Ja jeśli miałabym do wyboru (oczywiście spełnialiby przy tym te same warunki na mojej liście) to wolałabym kawalera a nie rozwodnika. To chyba jest logiczne, co nie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men
4 minuty temu, Gość love napisał:

Ja jeśli miałabym do wyboru (oczywiście spełnialiby przy tym te same warunki na mojej liście) to wolałabym kawalera a nie rozwodnika. To chyba jest logiczne, co nie? 🙂

Tez nigdy rozwodli bym nie brał. Fakt ze czasem singielko też mogą być nie faunę ale lepiej szukać donskutku kobiety bez zbędnego bagazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę, żeby kobiety latały za rozwodnikami... Zdradzę Ci pewien sekret: dla kobiety ważne jest to, co mężczyzna sobą prezentuje. Jeśli gość jest na poziomie, to na pewno będzie w centrum zainteresowania dziewczyn, będzie miał powodzenie - logiczne 🙂 Jeśli chłop nie miał nigdy żadnej kobiety to instynkt nam podpowiada, że albo jest nieatrakcyjny seksualnie, albo po prostu coś z nim jest nie tak. Nie oszukujmy się, ale w 90% takich przypadków jest to prawda. Nawet po tym forum widać jak zwichrowaną psychikę ma mężczyzna, któremu brakuje seksu. Rozwodnik również nie jest atrakcyjnym kąskiem. Najbardziej poszukiwani są przystojni, inteligentni faceci, który są sami, ale z wyboru a nie z braku okazji. Szansa na spotkanie takiego jest jednak niewielka 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A kto powiedział że mnie ktoś odrzucil 😂 w życiu bym do ścierwa nie zagadał bo szanuje siebie

Widzisz zje. bie, bo wiesz, ze byłbyś odrzucony. Jesteś ścierwo aspołeczne, porąbany  koniotrzep. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roskosmosik 92
1 godzinę temu, Gość Lohoho napisał:

Usmiechaj sie do kazdej napotkanej dziewczyny i zobaczysz ze nie ma takiej co nie odwzajemni.

Ja mam 40 lat a wczoraj sie usmiechnelam do 30 latka ( tak na moje oko) sprzedawcy w sklepie. Szczupla nie jestem i do tego poszlam jak wstalam z lozka😛 i cooo.. odwzajemnil usmiech.

Jak juz to przecwiczysz to zacznij zagadywac.

Ja się nie potrafie uśmiechać bo nie mam się z czego cieszyć w swoim życiu. No i nie wiem jakby zareagowała taka dziewczyna. A jeśli by nie odwzajemniła to ja nie chcę robić dobrej miny do złej gry. Zresztą ciężko jest nawet jakikolwiek kontakt wzrokowy złapać. Ułamek sekundy i taka już spuszcza wzrok do ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roskosmosik 92

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Dnia 8.09.2019 o 15:43, Gość Wiem napisał:

Jakiś powód jest, ze wszyscy go odrzucają. 

No jest, a konkretnie wygląd. Jeżeli mężczyzna nie wygląda jak di Caprio, to może być najwspanialszym facetem na świecie, idealnym kandydatem na partnera, a i tak nie ma szans na znalezienie partnerki, nawet wśród tych mało atrakcyjnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
23 godziny temu, Mizo napisał:

dla kobiety ważne jest to, co mężczyzna sobą prezentuje. Jeśli gość jest na poziomie, to na pewno będzie w centrum zainteresowania dziewczyn, będzie miał powodzenie - logiczne 🙂 

Jeżeli mężczyzna nie jest przystojny, to nieważne, co sobą reprezentuje, i tak nie ma szans na znalezienie partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
9 minut temu, Gość vvv napisał:

No jest, a konkretnie wygląd. Jeżeli mężczyzna nie wygląda jak di Caprio, to może być najwspanialszym facetem na świecie, idealnym kandydatem na partnera, a i tak nie ma szans na znalezienie partnerki, nawet wśród tych mało atrakcyjnych kobiet.

No i co w tym dziwnego? Brzydkie kobiety również nie mają powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
12 minut temu, Gość Xyz napisał:

No i co w tym dziwnego? Brzydkie kobiety również nie mają powodzenia. 

No właśnie nie do końca. Niektórzy mężczyźni zagadują do brzydkich, ale i tak są odrzucani, bo one czekają na przystojniaków. Tak więc brzydka kobieta ma o wiele większe szanse na znalezienie partnera niż brzydki, a nawet przeciętny mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja tam uwazam, ze sa fajne kobiety nadal wolne a wiec poznawajcie i  kochajcie mnie a bedzuemy szcesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

serio wolą rozwodników ?  

ja widzę same minusy związku z rozwodnikiem.

1) przeważnie mają bachory z poprzednich związków, które trzeba udawać że się lubi,

2) jak jesteś wierząca to nie weźmiesz z takim slubu kościelnego

3) rozwodnik kiepsko rokuje na udany związek...skoro wcześniej przysięgał komuś miłość przed ołtarzem do śmierci i nie wypaliło to czemu miałaby teraz wypalić ?

 

Chyba lepiej związać się z kimś kto ma "czystą kartę" szczególnie gdy samą się nią ma.  Dziś ludzie późno biorą ślubu i to, że facet ma 35 lat i jest kawalerem to nie znaczy, że dziwak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zgodzę się z powyższym wpisem...wolałabym już dziwaka niż rozwodnika (oczywiście pod warunkiem, że nie byłby to szpetny dziwak).

Rozwodnik  to już powinna się zapalać czerwona lampka, że coś było do tego stopnia nie tak, że musiało dojść do rozwodu. Nie bez powodu koleś jest rozwodnikiem. Jasne, że wina mogła być po stronie żony ale pamietajcie, że tak Ci zawsze powie każdy rozwodnik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

zgodzę się z powyższym wpisem...wolałabym już dziwaka niż rozwodnika (oczywiście pod warunkiem, że nie byłby to szpetny dziwak).

Rozwodnik  to już powinna się zapalać czerwona lampka, że coś było do tego stopnia nie tak, że musiało dojść do rozwodu. Nie bez powodu koleś jest rozwodnikiem. Jasne, że wina mogła być po stronie żony ale pamietajcie, że tak Ci zawsze powie każdy rozwodnik. 

Masz dużo racji. Ale "dziwak" w moim odczuciu też odpada, taki facet jest nieprzewidywalny - nigdy tak naprawdę nie wiadomo na co go stać. A nie daj Boże się z takim rozstań, to zniszczy Ci życie. Tacy mężczyźni bywają bardzo mściwi, gdy doznają porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Mizo napisał:

Masz dużo racji. Ale "dziwak" w moim odczuciu też odpada, taki facet jest nieprzewidywalny - nigdy tak naprawdę nie wiadomo na co go stać. A nie daj Boże się z takim rozstań, to zniszczy Ci życie. Tacy mężczyźni bywają bardzo mściwi, gdy doznają porażki.

Każdy sądzi według siebie. Pewnie kopnął Cię jakiś w tłusty zad😂 więc teraz myślisz, że się zemścisz na wszystkich facetach napyerdãlając bzdury przeciwko nim na jakimś forum. Błąd, faceci nie są tak mściwi jak durne lochy z trocinami we łbie czyli babska Twojego pokoju 😂 Kto choć przez chwilę pracował z babami, przyzna mi rację, jakie to mściwe i fałszywe istoty.

Ale bardzo dobrze, że się tu udzielasz. Twoja działalność niech będzie przestrogą dla niedoświadczonych pravików. Niech widzą, jak baby potrafią być zyëbane umysłowo. Może chociaż kilku czytając to forum poczuje wstręt do bab i zdecyduje się na życie w samotności. Ocalą życie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz
Dnia 8.09.2019 o 18:27, Gość Men napisał:

Tez nigdy rozwodli bym nie brał. Fakt ze czasem singielko też mogą być nie faunę ale lepiej szukać donskutku kobiety bez zbędnego bagazu

no tak dokaldnie rozwudki tylko na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie polecam związku z rozwodnikiem.

O ile ma dzieci z byłą żoną, to nawet jeżeli z dzieciakami się polubisz (co jest trudne) to była żona zawsze będzie ocierać się o wasze życie chociażby z uwagi na nie. A z biegiem czasu, przy waszej większej kłótni, jeszcze zacznie byłych małżonków znowu ciągnąć ku sobie. Trzeba mieć mocne nerwy by to znosić. Lepiej szukać do skutku kogoś bez zbędnego bagażu. Dziś 30 to nowe 20 i to zupełnie normalne, że ludzie w wieku 30-36 lat to jeszcze osoby formalnie wolne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam
2 minuty temu, Gość gość napisał:

nie polecam związku z rozwodnikiem.

O ile ma dzieci z byłą żoną, to nawet jeżeli z dzieciakami się polubisz (co jest trudne) to była żona zawsze będzie ocierać się o wasze życie chociażby z uwagi na nie. A z biegiem czasu, przy waszej większej kłótni, jeszcze zacznie byłych małżonków znowu ciągnąć ku sobie. Trzeba mieć mocne nerwy by to znosić. Lepiej szukać do skutku kogoś bez zbędnego bagażu. Dziś 30 to nowe 20 i to zupełnie normalne, że ludzie w wieku 30-36 lat to jeszcze osoby formalnie wolne. 

z tego samego powodu ja nie polecam związku z rozwódką. Ludzie z bagażem są dla ludzi z bagażem ale dla kogoś z czystą kartą to kiepski układ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyss
Dnia 8.09.2019 o 18:30, Mizo napisał:

Najbardziej poszukiwani są przystojni, inteligentni faceci, który są sami, ale z wyboru a nie z braku okazji. Szansa na spotkanie takiego jest jednak niewielka 🙂 

Czy łapię się do tej grupy, jeśli po prostu nigdy tak naprawdę nie szukałem dziewczyny/partnerki? Nigdy za żadną nie latałem, nie podrywałem, nie filtrowałem. Powody? Różne. Gdy byłem na studiach chciałem się na nich skupić. Przed studiami w liceum, to prawda byłem nieśmiały, ale też nie myślałem o dziewczynie żadnej "mam czas itd." i mi nie zależało. No właśnie nigdy mi jakoś nie zależało i tu myślę jest klucz. Od pewnego czasu jednak chciałbym kogoś znaleźć, założyć rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitek Raus

Według kafeterianek to same cię powinny podrywać a jak tego nie robiły to znaczy że nie jesteś atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CÍPY
Dnia 8.09.2019 o 10:03, Gość gergrege napisał:

bo kobiety są głupie i nielogiczne.. one zawsze bedac bardziej leciały na goscia, ktory jest zajety, ktory jest zonaty itp niz jakby postawic tego samego człowieka ale samotnego

Bo te głupie pipy z gadzim mózgiem chcą to co ma już inna, bo jeśli inna oceniła że towar dobry to teraz ta chce jej odbić, takie głupie cípy prymitywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimberr
Dnia 8.09.2019 o 11:10, Gość Jajaja napisał:

Ja spotkałam się ze stwierdzeniem, że kolega woli rozwódkę od klasycznej singielki na małżeństwo, bo rozwódka już wie, o co w małżeństwie chodzi. Jakkolwiek by to nie brzmiało.

Ma dawać doopy i brać po same jaja, ale ewidentnie jest za słaba w tym temacie, inaczej nie była by rozwódką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocnyyy
Dnia 9.09.2019 o 13:41, Gość gość napisał:

serio wolą rozwodników ?  

ja widzę same minusy związku z rozwodnikiem.

1) przeważnie mają bachory z poprzednich związków, które trzeba udawać że się lubi,

2) jak jesteś wierząca to nie weźmiesz z takim slubu kościelnego

3) rozwodnik kiepsko rokuje na udany związek...skoro wcześniej przysięgał komuś miłość przed ołtarzem do śmierci i nie wypaliło to czemu miałaby teraz wypalić ?

 

Chyba lepiej związać się z kimś kto ma "czystą kartę" szczególnie gdy samą się nią ma.  Dziś ludzie późno biorą ślubu i to, że facet ma 35 lat i jest kawalerem to nie znaczy, że dziwak. 

A jeśli ma 45 i jest kawalerem to już dziwak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×