Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdssd

Dziewczyna nie kwapi się do płacenia na spotkaniach.

Polecane posty

Gość dsdssd

Witam.

Jestem 30 letnim facetem i do rzeczy.

Od 3 miesiący spotykam sie z dziewczyna poznaną w internecie. Wszystko niby ok, czulosc, pocałunki, seks, widac, ze dziewczyna jest nakręcona, ale.... Na kazdym spotkaniu płacę ja, inicjatywę wyjścia gdzies podejmuję ja... ani razu sie nie zająknęła ze moze ona zapłaci... Przeszkadza  mi juz to... 

Spotykamy sie raz w tygodniu, kontakt przez telefon raz 1-2 dni.

Zastanawiam się, czy tego nie zakonczyc, bo niby fajnie, ale nie będę bulił ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lepiej to zakończ. Dziewczyna jeszcze znajdzie sobie lepszego, a Tobie niech wystarczy graba, jest za free. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdssd
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Lepiej to zakończ. Dziewczyna jeszcze znajdzie sobie lepszego, a Tobie niech wystarczy graba, jest za free. 

Jakiego lepszego? Chyba już wygodniej miec nie moze.

Graba odpada, mam na oku kolejną opcję z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zakończ. To naciągaczka. Wiecznie będzie chciała żyć za Twoje a sama nigdy o pieniądz do domu się nie postara. Znam takie i odradzam z nimi kontakty. To się wynosi z domu. A zresztą sam dowiedz się z kim masz do czynienia i podejmij decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość dsdssd napisał:

Witam.

Jestem 30 letnim facetem i do rzeczy.

Od 3 miesiący spotykam sie z dziewczyna poznaną w internecie. Wszystko niby ok, czulosc, pocałunki, seks, widac, ze dziewczyna jest nakręcona, ale.... Na kazdym spotkaniu płacę ja, inicjatywę wyjścia gdzies podejmuję ja... ani razu sie nie zająknęła ze moze ona zapłaci... Przeszkadza  mi juz to... 

Spotykamy sie raz w tygodniu, kontakt przez telefon raz 1-2 dni.

Zastanawiam się, czy tego nie zakonczyc, bo niby fajnie, ale nie będę bulił ciągle.

Za luksus bycia z taką laska trzeba płacić, to nowy rodzaj prostytucji, masz wszystko, ale nie za darmo, wg niej należy się jej, bo jest tego warta😏 W małżeństwie będzie podobnie, jak nie zaspokoisz jej finansowych potrzeb,  zrobi to inny, o czym w subtelny sposób cie poinformuje/da go zrozumienia😏

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość dsdssd napisał:

Witam.

Jestem 30 letnim facetem i do rzeczy.

Od 3 miesiący spotykam sie z dziewczyna poznaną w internecie. Wszystko niby ok, czulosc, pocałunki, seks, widac, ze dziewczyna jest nakręcona, ale.... Na kazdym spotkaniu płacę ja, inicjatywę wyjścia gdzies podejmuję ja... ani razu sie nie zająknęła ze moze ona zapłaci... Przeszkadza  mi juz to... 

Spotykamy sie raz w tygodniu, kontakt przez telefon raz 1-2 dni.

Zastanawiam się, czy tego nie zakonczyc, bo niby fajnie, ale nie będę bulił ciągle.

to chyba mała opłata za seks, prostytutka kosztowałaby więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdssd
5 minut temu, Gość gość napisał:

Zakończ. To naciągaczka. Wiecznie będzie chciała żyć za Twoje a sama nigdy o pieniądz do domu się nie postara. Znam takie i odradzam z nimi kontakty. To się wynosi z domu. A zresztą sam dowiedz się z kim masz do czynienia i podejmij decyzję.

Na razie robię chłodnik po piątkowym spotkaniu. Bylo duzo emocji, seks itd itd potem ona pisala etc, ale nie odzywam się, zobaczę czy ona to zrobi.

Dziwne, bo dziewczyna ma pracę, nawet niezłą, więc kasę ma. A tu takie z...o z tym płaceniem, każde jedzenie, piwo, kawa idzie na mnie.

Ogólnie ona jest ok, może trochę rozstrzepana i nierozgarnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Prawdziwych gentelmanów już nie ma... Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdssd
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Za luksus bycia z taką laska trzeba płacić, to nowy rodzaj prostytucji, masz wszystko, ale nie za darmo, wg niej należy się jej, bo jest tego warta😏 W małżeństwie będzie podobnie, jak nie zaspokoisz jej finansowych potrzeb,  zrobi to inny, o czym w subtelny sposób cie poinformuje/da go zrozumienia😏

.

Tu autor - też tak myślę.

Z tym malzenstwem to bez przesady 😄 to kolejna laska, którą wyhaczylem w necie do kolekcji - tylko przypadek ciekawy więc zalozylem temat na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kolejny , któremu sie wydaje, ze jest tak cudny , zę za samo to co jest to super mu dawać d..., no niestety widocznie ty musisz dopłacać do miłej atmosfery, bo jesteś za kiepski zeby ci dawać tylko dla zabawy albo przyjemności. a poza tym  jak masz 30 lat i laska ci sie podoba i jest miło, to może byś sie odwazył jej (a nie nam) powiedzieć, zę czas inaczej układać relacje, a nie tchórzysz i sie  skarżysz jak oszczany przedszkolak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może nie ma swojej kasy? Placi ten kto zaprasza. Roochasz to nie narzekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość dsdssd napisał:

Na razie robię chłodnik po piątkowym spotkaniu. Bylo duzo emocji, seks itd itd potem ona pisala etc, ale nie odzywam się, zobaczę czy ona to zrobi.

Dziwne, bo dziewczyna ma pracę, nawet niezłą, więc kasę ma. A tu takie z...o z tym płaceniem, każde jedzenie, piwo, kawa idzie na mnie.

Ogólnie ona jest ok, może trochę rozstrzepana i nierozgarnięta.

To nie rozstrzepanie a wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość dsdssd napisał:

Tu autor - też tak myślę.

Z tym malzenstwem to bez przesady 😄 to kolejna laska, którą wyhaczylem w necie do kolekcji - tylko przypadek ciekawy więc zalozylem temat na forum.

czyli jesteś k... z netu i chciałbyś zeby dziewczyna traktowała ciebei jak normalnego, ty ją wykorzystujesz i sie nieą bawisz, ona ciebie wykorzystuje i naciąga. Czego sie spodziewałeś  pajacu? Dawania d... z miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow

A gdzie ja bzykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdssd
1 minutę temu, Gość gość napisał:

kolejny , któremu sie wydaje, ze jest tak cudny , zę za samo to co jest to super mu dawać d..., no niestety widocznie ty musisz dopłacać do miłej atmosfery, bo jesteś za kiepski zeby ci dawać tylko dla zabawy albo przyjemności. a poza tym  jak masz 30 lat i laska ci sie podoba i jest miło, to może byś sie odwazył jej (a nie nam) powiedzieć, zę czas inaczej układać relacje, a nie tchórzysz i sie  skarżysz jak oszczany przedszkolak

Nic nie zrozumiałaś/eś, prostota mentalna bija od Ciebie, więc Twój komentarz pozostawiam jako niezauważony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chcesz rùchac to plac. Myślałeś że to za darmo? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość dsdssd napisał:

Tu autor - też tak myślę.

Z tym malzenstwem to bez przesady 😄 to kolejna laska, którą wyhaczylem w necie do kolekcji - tylko przypadek ciekawy więc zalozylem temat na forum.

ty nie traktujesz jej powaznie, wiec ona ciebie tez nie

 

wiec po co ma placic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby
1 minutę temu, Gość gość napisał:

czyli jesteś k... z netu i chciałbyś zeby dziewczyna traktowała ciebei jak normalnego, ty ją wykorzystujesz i sie nieą bawisz, ona ciebie wykorzystuje i naciąga. Czego sie spodziewałeś  pajacu? Dawania d... z miłości?

Bueheueh zakompleksiony leszczyku, dawaj dalej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość dsdssd napisał:

Nic nie zrozumiałaś/eś, prostota mentalna bija od Ciebie, więc Twój komentarz pozostawiam jako niezauważony.

z ciebie bije głębia, tak głeboka jak koootasa do penetracji ci starczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gruby napisał:

Bueheueh zakompleksiony leszczyku, dawaj dalej 😄

a ty gruby byś schódł bo nigdy nie zarooochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Kobiety mają swoje wydatki : fryzjer, makijaż, ciuchy, bielizna, perfumy, biżuteria. Jeszcze mają za faceta płacić rachunki w knajpie? Może jeszcze mu pupę podcierać? A potem po ślubie jest płacz bo chłop w domu nic nie zrobi a baba zasuwa na dwa etaty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak koncza baby szybko dajace doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbb

Nigdy nie place gdy chce danego samca, do milosci, do namietnosci, a place tylko by pokazac ze nic z tego:) albo ze nie ma wylacznosci i ze jest tylko kolegą, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tak koncza baby szybko dajace doopy

i goście dający d w necie, potem muszą dopłacać do interesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaaauuudiiaaa
2 minuty temu, Gość Bbbbb napisał:

Nigdy nie place gdy chce danego samca, do milosci, do namietnosci, a place tylko by pokazac ze nic z tego:) albo ze nie ma wylacznosci i ze jest tylko kolegą, 

A to ja też. A faceci którzy kochają zazwyczaj nie mają problemu z płaceniem za mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groch

Uuu, autor wątku się chyba obraził za niepochlebne opinie i sobie poszedł 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel od lat

Zerwij z nią i daj mi jej namiary. Mnie płacenie za nią nie będzie przeszkadzało o ile jest w miarę ładna i będę miał z nią czułość i seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

brawa dla dziewczyny, seks ma, randki ma frajer za nią płaci, dobrze sie ustawiła dymajać na kasę  głupka i dzifkarza z netu. Tacy sie tylko do rąbania na kasę nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdssd
Przed chwilą, Gość Singiel od lat napisał:

Zerwij z nią i daj mi jej namiary. Mnie płacenie za nią nie będzie przeszkadzało o ile jest w miarę ładna i będę miał z nią czułość i seks. 

Tu autor: nie zerwę, bo z nią nie jestem w związku 😄

Buehueh, no spoko, jak lubisz bulić i przepłacać to Twoja sprawa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość dsdssd napisał:

Tu autor: nie zerwę, bo z nią nie jestem w związku 😄

Buehueh, no spoko, jak lubisz bulić i przepłacać to Twoja sprawa 😄

uwaga  , jesteś w zwiążku skoro od 3 miechów sie bzykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×