Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Filip28

Seks z dziewczyną

Polecane posty

Gość Filip28

Mam problem z dziewczyną ponieważ nie ma ona nastroju do seksu , dla  niej to nic interesującego , ją to nudzi. Nie wiem co zrobić... Uprawialiśmy seks , ale często było to z jej nie zadowoleniem lub nawet wynikały z tego kłótnie.

Nie wiem co zrobić ? Rozmowy z nią wyglądają w stylu , że ona nie ma nastroju ją to nudzi ogólnie nic specjalnego . Co zrobić w tej sytuacji ? Zerwać z nią czy co? bo nie wiem sam... , a nie chce mi się ciągle "prosić" o seks jest to nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip28

Pomoże ktoś coś  ? Bo jest to dość frustrujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chłopie jak prosisz przed ślubem to po ślubie ... dostaniesz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip28

A co ma ślub do rzeczy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powiem Ci jak jest u mnie: lubię seks, ale mam bardzo falujące libido, które pojawia się nagle i potrafi nagle zniknąć. Nawet, gdy mój kochany wykonuje mistrzowskie techniki. Frustrujące, nie polecam. Pogadaj z nią szczegółowo jakie ma oczekiwania, czy chce coś zmienić a Ty nie robisz tego na co ona ma ochotę. Niestety nikt nie ma odczuć drugiego człowieka, nie musisz wiedzieć, że nie dajesz jej przyjemności i tego jak jej ją dać. Musicie pogadać o tym. Faceta z reguły dużo prościej zaspokoić. Jeśli Ty będziesz miał ochotę na seks, a ona nie, to nie naciskaj. To jeszcze bardziej wkurza. A może ona ma jakieś kłopoty ostatnio? To też obniża libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudy

Zmieńcie coś w swoim życiu seksualnym. Może jakieś fajne zabawy i zabawki? 🙂  Jest jeszcze mucha hiszpańska.   A w ostateczności proponuje zmienić partnerkę  bo z czasem będzie tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip28

Ona miała problem bo jej cipka jest ciasna i nie mogłem jej włożyć i gdy jej wkładałem to czasem aż robiła się spocona bo ją tak bolało ,ale od ponad miesiąca inaczej się bawilismy typu zrobie jej masaz pobawie sie jej cipka ona moim też , po ocieram się moim o jej cipke nawet fajne to było i nie bolało ją.

 

Ale często widzę , że ona jakoś mało lubi uprawiać seks. Czesto nawet klotnie z tego byly. Często bawiliśmy się w łóżku tak z 2 razy w tygodniu.

Z jednej strony ją kocham i po poza seksualnymi problemami było raczej ok.

Ona przeprowadziła się  z Tajlandii do mnie bo ona jest tajka. Trochę się stresuje życiem w Polsce itp. , ale myśle , że to nie jest głòwny problem

Ona twierdzi , że może żyć bez seksu , może ma niskie libido. Nie wiem , ona sama też nie wie co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip28
11 minut temu, Gość Chudy napisał:

Zmieńcie coś w swoim życiu seksualnym. Może jakieś fajne zabawy i zabawki? 🙂  Jest jeszcze mucha hiszpańska.   A w ostateczności proponuje zmienić partnerkę  bo z czasem będzie tylko gorzej...

Ona twierdziła , że niby nie chce , ale może coś spróbować może jej się spodoba.

Wolałbym ,żeby nie zmieniać dziewczyny bo gdy nie problemy seksualne to byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip28

Bo mam taki dylemat z jednej strony ją kocham z drugiej strony przygotowałem życie byśmy mogli ty razem mieszkać typu dostałem miesZkanie i możemy razem mieszkać z drugiej strony nie chce mi się znowu szukać nowej azjatki poza tym tam często dziewczyny słabo mówią po angielsku a ona mówi dobrze po angielsku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip28

*być razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.09.2019 o 23:31, Gość Filip28 napisał:

Ona miała problem bo jej cipka jest ciasna i nie mogłem jej włożyć i gdy jej wkładałem to czasem aż robiła się spocona bo ją tak bolało ,ale od ponad miesiąca inaczej się bawilismy typu zrobie jej masaz pobawie sie jej cipka ona moim też , po ocieram się moim o jej cipke nawet fajne to było i nie bolało ją.

 

Ale często widzę , że ona jakoś mało lubi uprawiać seks. Czesto nawet klotnie z tego byly. Często bawiliśmy się w łóżku tak z 2 razy w tygodniu.

Z jednej strony ją kocham i po poza seksualnymi problemami było raczej ok.

Ona przeprowadziła się  z Tajlandii do mnie bo ona jest tajka. Trochę się stresuje życiem w Polsce itp. , ale myśle , że to nie jest głòwny problem

Ona twierdzi , że może żyć bez seksu , może ma niskie libido. Nie wiem , ona sama też nie wie co zrobić

Ohh aż się napaliłam jak czytałam pierwsza część postu

"Ona miała problem bo jej cipka jest ciasna i nie mogłem jej włożyć i gdy jej wkładałem to czasem aż robiła się spocona bo ją tak bolało ,ale od ponad miesiąca inaczej się bawilismy typu zrobie jej masaz pobawie sie jej cipka ona moim też , po ocieram się moim o jej cipke" mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój przedmówco. Jeżeli dziewczyna jest znudzona podczas seksu z tobą to problem jest po twojej stronie. U mnie seks to codzienność. Czasami jak mam zły dzień w pracy to moja żona klęka i robi seks oralny a potem zwykły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×