Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brangie

Medycyna estetyczna Poznań i okolice

Polecane posty

Gość brangie

Hej 🙂 polećcie mi proszę dobry salon medycyny estetycznej w Poznaniu 🙂 rozglądam się za miejscem, gdzie przede wszystkim otrzymam sensowną porade, bo chcialabym coś zrobić ze swoją twarzą, nieco odmlodzic, ale nie mam za bardzo pojecia, jakie zabiegi beda dla mnie odpowiednie, a nie jestem tez jakas wiekową osobą i nie chce przesadzic z poprawkami. Bede wdzieczna za wasze wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

a ile masz lat? jakie masz problemy ze skórą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Polecam panią kosmetolog z gabinetu Beauty Premium - doradza bardzo profesjonalnie, ma najlepsze zabiegi renomowanych marek. Mi pomogła z twarzą, głownie chodziło mi o pozbycie sie plam i dziurek po trądziku oraz lekko zwitczałej skóry. Gabinet jest w Poznaniu na os. Tysiąclecia 30 (Jubilat) www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brangie

@Pola mam 31 lat, a głownie mój problem to widoczne zmarszczki pod oczami, ktore dodają mi ładnych parę lat... staram się wysypiać, pić dużo wody i używać kremów anti-age, chociaż wiem, że cudów nie zdziałają, ale efekty są niemal niewidoczne. dlatego rozważam zabieg, ktory troche wygladzi skore w tych okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiaorka

Jeśli chodzi o Poznań to na pewno mogę polecić Mediart Clinic 🙂 Ja jestem trochę młodsza od ciebie i póki co nie sięgam po medycynę estetyczną, tylko raczej decyduję się na zabiegi kosmetologiczne. Na nawilżanie dobrze u mnie działa ich Hydra Clinic. Ale jak chcesz coś typowo med-est to pozytywnie oceniane jest wypełnianie kwasem hialuronowym. To już byś musiała iść na konsultację podpytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagie

Takie zabiegi kosmetyczne to tez fajna opcja. Duzo zalezy jak wyglada nasza skora. Ale mysle, ze teraz medycyna estetyczna jest tak rozwinieta, ze drobne poprawki z kwasem moga wygladac bardzo estetycznie. No i tez efekt jest trwalszy niz w przypadku zabiegu kosmertycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka

również słyszałam że jeśli chodzi o Poznań to tylko Mediart Clinic. Koleżanka tam zamykała naczynka i robiła laseroterapię i bardzo sobie chwaliła. Sama mam w planie wybrac się po świętach na jakąś lekką odnowę biologiczną :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatabilik

W Poznaniu bardzo polecam gabinet Aestetic Clinic na Grunwaldzie i dra Rosińskiego, który właśnie w tym gabinecie wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. To bardzo dobry specjalista, chodzę do niego już od jakiegoś czasu i zawsze jestem zadowolona z efektów zabiegów 🙂 Jak się umówisz na konsultację, to sama się przekonasz, że to naprawdę dobry wybór 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×