Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 brangie

Medycyna estetyczna Pozna艅 i okolice

Polecane posty

Go艣膰 brangie

Hej 馃檪 pole膰cie mi prosz臋 dobry salon medycyny estetycznej w Poznaniu 馃檪 rozgl膮dam si臋 za miejscem, gdzie przede wszystkim otrzymam sensown膮 porade, bo chcialabym co艣 zrobi膰 ze swoj膮 twarz膮, nieco odmlodzic, ale nie mam za bardzo pojecia, jakie zabiegi beda dla mnie odpowiednie, a nie jestem tez jakas wiekow膮 osob膮 i nie chce przesadzic z poprawkami. Bede wdzieczna za wasze wskaz贸wki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pola

a ile masz lat? jakie masz problemy ze sk贸r膮?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Madzia

Polecam pani膮 kosmetolog z gabinetu Beauty Premium - doradza bardzo profesjonalnie, ma najlepsze zabiegi renomowanych marek. Mi pomog艂a z twarz膮, g艂ownie chodzi艂o mi o pozbycie sie plam i dziurek po tr膮dziku oraz lekko zwitcza艂ej sk贸ry. Gabinet jest w Poznaniu na os. Tysi膮clecia 30 (Jubilat) www.beautypremium.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 brangie

@Pola mam 31 lat, a g艂ownie m贸j problem to widoczne zmarszczki pod oczami, ktore dodaj膮 mi 艂adnych par臋 lat... staram si臋 wysypia膰, pi膰 du偶o wody i u偶ywa膰 krem贸w anti-age, chocia偶 wiem, 偶e cud贸w nie zdzia艂aj膮, ale efekty s膮 niemal niewidoczne. dlatego rozwa偶am zabieg, ktory troche wygladzi skore w tych okolicach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hiaorka

Je艣li chodzi o Pozna艅 to na pewno mog臋 poleci膰 Mediart Clinic 馃檪 Ja jestem troch臋 m艂odsza od ciebie i p贸ki co nie si臋gam po medycyn臋 estetyczn膮, tylko raczej decyduj臋 si臋 na zabiegi kosmetologiczne. Na nawil偶anie dobrze u mnie dzia艂a ich Hydra Clinic. Ale jak chcesz co艣 typowo med-est to pozytywnie oceniane jest wype艂nianie kwasem hialuronowym. To ju偶 by艣 musia艂a i艣膰 na konsultacj臋 podpyta膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 asiagie

Takie zabiegi kosmetyczne to tez fajna opcja. Duzo zalezy jak wyglada nasza skora. Ale mysle, ze teraz medycyna estetyczna jest tak rozwinieta, ze drobne poprawki z kwasem moga wygladac bardzo estetycznie. No i tez efekt jest trwalszy niz w przypadku zabiegu kosmertycznego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ineczka

r贸wnie偶 s艂ysza艂am 偶e je艣li chodzi o Pozna艅 to tylko Mediart Clinic. Kole偶anka tam zamyka艂a naczynka i robi艂a laseroterapi臋 i bardzo sobie chwali艂a. Sama mam w planie wybrac si臋 po 艣wi臋tach na jak膮艣 lekk膮 odnow臋 biologiczn膮 :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 agatabilik

W Poznaniu bardzo polecam gabinet聽Aestetic Clinic na Grunwaldzie i dra Rosi艅skiego, kt贸ry w艂a艣nie w tym gabinecie wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. To bardzo dobry specjalista, chodz臋 do niego ju偶 od jakiego艣 czasu i zawsze jestem zadowolona z efekt贸w zabieg贸w 馃檪聽Jak si臋 um贸wisz na konsultacj臋, to sama si臋 przekonasz, 偶e to naprawd臋 dobry wyb贸r 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×