Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VIOLAA

Ciemniejsze wargi sromowe czy to objaw ciazy

Polecane posty

Gość VIOLAA

Wargi sromowe zrobiły mi się ciemniejsze czy to objaw ciazy? Mężuś już klaszcze rączkami ze szczęścia bo jest pewien że się nam udało. Miała tak któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antidotum

Puknij się w głowę. Wy staraczki macie na.sr.ane we łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Albo sifiisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shsh

To parch z piczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asss

Serio? Nawet na takie szczegóły się wpatrujecie przy staraniach o dziecko? To chore!!! Moja kumpela tak obsesyjnie chciała być w ciąży że co miesiąc kilka dni przed okresem sprawdzała patyczkiem do ucha w pochwie czy krew się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Większość z Was powinna się leczyć!!! Popadacie  przy staraniach o dziecko w paranoję, urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Asss napisał:

Serio? Nawet na takie szczegóły się wpatrujecie przy staraniach o dziecko? To chore!!! Moja kumpela tak obsesyjnie chciała być w ciąży że co miesiąc kilka dni przed okresem sprawdzała patyczkiem do ucha w pochwie czy krew się pojawia.

O matko serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Dziewczyna porządna tylko psiocha łajdaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też nie pojmuje takich zachowań. My z mężem staraliśmy się o dziecko 20 miesięcy, nie szukałam obsesyjnie objawów, nie mierzyłam temperatury, nic sobie nie grzebałam w pochwie, używałam jedynie testy owulacyjne, częściej się kochaliśmy i spokojnie czekałam czy okres nadejdzie nie leciałam jak psychiczna na bete. Gdy się nie pojawił dopiero zrobiłam test ciążowy i od razu dwie krechy. Nie wiem po co to świrować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ja też nie pojmuje takich zachowań. My z mężem staraliśmy się o dziecko 20 miesięcy, nie szukałam obsesyjnie objawów, nie mierzyłam temperatury, nic sobie nie grzebałam w pochwie, używałam jedynie testy owulacyjne, częściej się kochaliśmy i spokojnie czekałam czy okres nadejdzie nie leciałam jak psychiczna na bete. Gdy się nie pojawił dopiero zrobiłam test ciążowy i od razu dwie krechy. Nie wiem po co to świrować .

Miało być 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×