Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mania

Samotność

Polecane posty

Gość Mania

Nigdy nie myślałam, ze samotnosc tak boli :(  Mam 40 lat, jestem po rozwodzie i nie mam nikogo. Dobra praca, fajne mieszkanie bez kredytu w duzym miescie, podróze, na codzien przyklejony sztuczny uśmiech a wieczorami i w weekendy nie mam do kogo gęby otworzyć.  Nie mam już siły na próbę budowania nowego związku. Czy to sie kiedyś zmieni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojbjk

Ojej jaka to jesteś bogata i ile posiadasz. Temat założony tylko po to, żeby się pochwalić. Facet ci niepotrzebny bo i tak każdym gardzisz, kto ma mniej od ciebie. Jesteś sama i dobrze ci tak, bo w kilku zdaniach pokazałaś swój charakter, czyli zarozumiała samochwala materialistka. A jak facet to tylko milioner by dogodził. Na takiego bez mieszkania i drogiego auta to nawet byś nie spojrzała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnaleziona na Schio

Matka Boża mówi: " pamiętajcie, nigdy nie jesteście sami choćbyście nikogo wokół nie widzieli. Bóg nad wami czuwa, wasz anioł stróż i święci od waszego imienia. ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość odnaleziona na Schio napisał:

Matka Boża mówi: " pamiętajcie, nigdy nie jesteście sami choćbyście nikogo wokół nie widzieli. Bóg nad wami czuwa, wasz anioł stróż i święci od waszego imienia. ".

   

     Piękne. Dziękuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniol
1 godzinę temu, Gość odnaleziona na Schio napisał:

Matka Boża mówi: " pamiętajcie, nigdy nie jesteście sami choćbyście nikogo wokół nie widzieli. Bóg nad wami czuwa, wasz anioł stróż i święci od waszego imienia. ".

Gdzie jest mój Anioł Stróż gdy ciągle życie podkłada mi nogi? Kolejny raz juz nie mam siły sie podnieść. Że ciepienie uszlachetnia? Że mnie wzmocni? Nie chce juz takich sprawdzianów. Basta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Aniol napisał:

Gdzie jest mój Anioł Stróż gdy ciągle życie podkłada mi nogi?

Ja bym takiego anioła stróża z roboty wywalił. Ewidentnie nie dopełnia obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Ja czuję się też okropnie samotna. Facet mnie bezczelnie wykorzystał i się mna zabawil. Nie chcę już próbować, muszę pogodzić się z samotnością. Mam dwoje dzieci i wychowanie oraz utrzymanie ich już zawsze będzie spoczywac tylko na moich barkach. Ciężko żyć z tą myślą. Aż chce mi się płakać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

A dlaczego tak upieracie sie przy zwiazkach i facetach? Nie lepiej poszukac kolezanek w podobnej sytuacji?  Wyjść razem na kawę czy spacer, zrobic sobie wycieczke rowerową czy domowe spa, wymienić książkami.

Mam prawie 50 lat i duzo bym.dala za fajna koleżankę z ktora mozna sie spotkać, pozartowac a nie tylko smecic o facetach i dzieciach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

A skąd jesteś Kobieto ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kobieta

Mieszkam w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Gość Nina napisał:

A skąd jesteś Kobieto ? 

Okolice Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Szkoda ,daleko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Też żałuję 🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość32

Nie żałujcie, a nie będziecie  samotne.

Tylko mi nie mówcie, że jak na tak młodą osobę niewątpliwie wyrażam się bardzo otwarcie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

i tak nie zrozumiesz ... stary belkocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ojbjk

Straszny wpis wysmarowala osoba podpisana "Ojbjk", czyli drugi w kolejnosci. Masakra. Jak mozna tak obsmarowac innego czlowieka, w dodatku zaledwie na podstawie jednego wpisu i to smutnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka nie tego tematu

SZUKAJ RATUNKU W BOGU, SZUKAJ W NIM POKOJU I UKOJENIA A NIE ZAWIEDZIESZ SIĘ NIGDY!!!!

Ja też miałam takie depresyjne chwile, nie rozumiałam po co to życie jest, wszystko było dobrze w moim życiu, ale było to wszystko jakies takie bez sensu, bez celu,, dół i metr mułu... parę miesięcy temu Bóg dotknął mojego życia i wszystko się zmieniło. Ustanowiłam Jezusa Chrystusa swoim Panem i w moim życiu zaczęły się dziać cuda, dziwne rzeczy, wspaniałe. Moje życie zmieniło się o 180 stopni. Bóg pokazał mi prawdę tego zakłamanego świata i doprowadził do czytania Biblii. Zaćzełam mieć ogromny głód Słowa Bozego. Szybko zamówiłam więc Biblię i zaczełam czytać... już niemal wszystkie proroctwa z Biblii się wypełniły (było ponad 700, a już wypełniło się prawie 600, do przyjścia Pana zostało około 20, a reszta wypełni się już po Jego powrocie) , jeszcze zostało kilka i nasz Pan i Zbawiciel powraca na sąd. Już nie ma co się zamartwiać tym życiem, bo taki porządek świata jaki znamy niedługo się skończy. Żyjemy na upadłej ziemi, przepełnionej złem i grzechem, której księciem jest szatan - to mówi Biblia. Warto szukać BOGA i mysleć o Bogu, a dostąpicie życia wiecznego przy Bogu, życia na nowej ziemi jak mówi Biblia gdzie już nie będzie smutku, łez, rozpaczy, morderstw, bezsensu zycia, depresji, chorób, śmierci itp... Nawróćcie się do prawdziwego Boga (wyjdźcie z kk, bo to synagoga szatana, zmienili przykazania, inne są w katechiźmie a inne w BIBLII!!!). Nawróćcie się wszyscy, Jezus Chrystus oddał życie w ogromnych męczarniach za każdego z was i teraz czeka pokornie aż każdy przyjdzie do Niego z miłości. Zawsze możecie zwrócić się do Boga, wyznać swoje grzechy, odwrócić się od nich, zaprosić Pana Jezusa do swojego życia i sami zobaczycie co się zacznie dziać  Pamiętajcie DZISIAJ JEST DZIEŃ WASZEGO ZBAWIENIA! Zwróć się do Pana dzisiaj, bo nie wiesz co jutro ciebie czeka, a po śmierci już nie można niczego zmienić. Chwała Panu!!

Ks.Jeremiasza 31,3 "Ukochałem cię odwieczną miłością"  mówi BÓG WSZECHMOGĄCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×