Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Graciosa

30letnia kobieta w nieudanym związku w ciąży szuka odpowiedzialnego faceta

Polecane posty

Hej

Mam 30 lat, skonczone wyzsze studia, biegle mowie 2 jezykami obcymi. Jestem ogromna optymistką z poczuciem humoru, uwielbiam podróżować. 

Szczerze mam dość całej sytuacji w której jestem. Mam roczne dziecko, a teraz kolejny raz jestem w ciąży... ojciec obojga dzieci to straszny egoista, w ogole niedbajacy o nic innego tylko osamego siebie. Awanturnik, sknera i bezwstydna osoba której nie przeszkadza, ze to kobieta łoży wiecej pieniedzy na caly dom, mało tego wiecznie wymaga. Po wielu takich awanturach, braku szacunku i kompletnego braku zaufania oraz braku przyjacielstwa. Postanowiłam, że nie chce być w związku w którym nie mogę być sobą i nie mogę być szczęśliwa. Nie kocham go.

Szukam faceta do 38 lat odpowiedzialnego, na którym zawsze można polegać i ktory zna priorytety w życiu rodzinnym. Takiego przy którym można śmiać się do woli i płakać w rękaw kiedy przyjdzie gorsza chwila, a co najważniejsze gdy się podwinie noga to poda rękę i pociągnie do góry, a nie strzeli kopa  na twarz by sie nie podnieść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jedno pytanie- dalczego z takim gnojkiem zrobilas sobie drugie dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jedno pytanie- dalczego z takim gnojkiem zrobilas sobie drugie dziecko? 

Bo kobiety tak mają. Jak widzą przystojniaka/bad boya, to mózg im się wyłącza. Mądrzeją dopiero jak zostają samotnymi matkami i wtedy zaczynają szukać normalnych, odpowiedzialnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chop

Kochaj mnie i bombelki moje. A idź w....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

Są jakieś granice prowokacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Graciosa napisał:

Jestem ogromna optymistką z poczuciem humoru

juz widze te kolejki facetow, ustawiajacych sie zeby nianczyc dwoje bachorow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Editta_van_K napisał:

juz widze te kolejki facetow, ustawiajacych sie zeby nianczyc dwoje bachorow....

niańczyć będzie matka, frajer ma sponsrować i się nie wtrącać w wychowanie. No, zapewne całe hordy chętnych białych rycerzy się ustawią 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nędzne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graciosa

Aż się odechciewa gdziekolwiek pisać.... Ale ten się śmieje kto się śmieje ostatni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Najpierw od niego odejdz. Potem urodz dziecko. A potem szukaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Graciosa napisał:

Aż się odechciewa gdziekolwiek pisać.... Ale ten się śmieje kto się śmieje ostatni...

Ponawiam pytanie- czemu z takim ...em zrobilas sobie kolejne dziecko? Naiwnie wierzylas ze się zmieni? Sama.narobilas ze własne gniazdo i nawet nie tylko chodzi o sam fakt ze juz masz dwoje dzieci ,co fakt. Z KIM je sobie zrobilas, co nie swiadczy o Twojej inteligencji, wielu facetów pomyśli ze jesteś głupia i nie wyciagasz wnioskow skoro juz drugie dziecko zmajstrowal Ci taki gnojek. Masz male szanse kogoś znaleźć (chyba ze do seksu) zważywszy na to jak silna masz konkurencje- ładne, mlodsze od Ciebie kobiety a do tego bezdzietne, bez bagazu których mnóstwo wokol. Cóz,każdy ponosi skutki swoich wyborów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Kiss napisał:

Najpierw od niego odejdz. Potem urodz dziecko. A potem szukaj...

Dokladnie w tej kolejnosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pomyślcie, że ktoś potrafił się zmienić , obiecywał niewiadomo co, ja nie planowałam drugiej ciąży absolutnie ! Gdy tylko zaszłam w ciążę wszystko  wróciło do "normy". Mozecie sie zdziwic, ale duzo facetow szuka, kobiet z bagażem, bo np. Sami nie mogą mieć dzieci. Myśląc tak jak Wy, powinnam do końca, życia siedzieć z nim i się męczyć albo odejść i być sama do końca życia, bo co ? Bo się pomyliłam? Dramat ...

Jeszcze się zdziwicie jak mi się życie też ułoży i będę w końcu szczęśliwa.

Pozdrawiam wszystkich pesymistów 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Graciosa napisał:

Może pomyślcie, że ktoś potrafił się zmienić , obiecywał niewiadomo co, ja nie planowałam drugiej ciąży absolutnie ! Gdy tylko zaszłam w ciążę wszystko  wróciło do "normy". Mozecie sie zdziwic, ale duzo facetow szuka, kobiet z bagażem, bo np. Sami nie mogą mieć dzieci. Myśląc tak jak Wy, powinnam do końca, życia siedzieć z nim i się męczyć albo odejść i być sama do końca życia, bo co ? Bo się pomyliłam? Dramat ...

Jeszcze się zdziwicie jak mi się życie też ułoży i będę w końcu szczęśliwa.

Pozdrawiam wszystkich pesymistów 👌

No wybacz ale nawet mój 39 letni kumpel powiedział że by w życiu nie wziął samotnej matki nawet jakby miał by być do końca zycia sam , trzeba uwazac co sie robi a nie mieć 2 dzieci z gnojem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 godziny temu, Graciosa napisał:

Może pomyślcie, że ktoś potrafił się zmienić , obiecywał niewiadomo co, ja nie planowałam drugiej ciąży absolutnie ! Gdy tylko zaszłam w ciążę wszystko  wróciło do "normy". Mozecie sie zdziwic, ale duzo facetow szuka, kobiet z bagażem, bo np. Sami nie mogą mieć dzieci. Myśląc tak jak Wy, powinnam do końca, życia siedzieć z nim i się męczyć albo odejść i być sama do końca życia, bo co ? Bo się pomyliłam? Dramat ...

Jeszcze się zdziwicie jak mi się życie też ułoży i będę w końcu szczęśliwa.

Pozdrawiam wszystkich pesymistów 👌

Ty się nie pomyliłaś, tylko świadomie wybrałaś faceta, kierując się niewłaściwymi kryteriami. Gdybyś szukała normalnego, kochającego, inteligentnego mężczyzny, to teraz nie miałabyś problemu. Ale skoro wolałaś przystojnego bad boya, to teraz musisz ponieść odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

No wybacz ale nawet mój 39 letni kumpel powiedział że by w życiu nie wziął samotnej matki nawet jakby miał by być do końca zycia sam , trzeba uwazac co sie robi a nie mieć 2 dzieci z gnojem 

Dokladnie a po tym jak wczesniej się zachowywał partner to powinnas mieć się na baczności, nie ufac zbytnio, uwazac i dobrze zabezpieczać podczas seksu, mieć z tylu głowy ze ta jego ,,zmiana" może być pozorna, chwilowa. On poudawal ze sie zmienil.,Ty lyknelas to jak pelikan i pewnie jak się urodzilo drugie dziecko to on znowu pokazał pazurki? Swoje prawdziwe oblicze? Jak jesteś naiwna, nie masz instynktu samozchowawczego to tak masz...i nie sadze by wielu facetów chciało nie swoje dziecko wychowywać, oni dobrze wiedza ze to zawsze życie w trójkącie, wy, dziecko i w tle były facet,ojciec dziecka. Było tu mnostwo tematów o tym ze nie chca samotnych matek, a nawet Ci co najpierw chcieli to opowiadali jak sie na tym przejechali i ze nigdy więcej... Masz tez dużą konkurencje w postaci dziewczyn bez zobowiązań i to w pierwszej kolejności one są wybierane do związków bo większość facetów jeśli juz chce dziecko to SWOJE. Nic na to nie poradzisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Ty się nie pomyliłaś, tylko świadomie wybrałaś faceta, kierując się niewłaściwymi kryteriami. Gdybyś szukała normalnego, kochającego, inteligentnego mężczyzny, to teraz nie miałabyś problemu. Ale skoro wolałaś przystojnego bad boya, to teraz musisz ponieść odpowiedzialność.

O już wiecie nawet, że przystojny. Kuźwa, ilu tu jasnowidzów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektryczek

Ja tam bym zaryzykował i wychowyłał bym 2 dzìeci,bo jestem wolny.Jedno pytanie.a były później nie będzie gonił siekierom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

O już wiecie nawet, że przystojny. Kuźwa, ilu tu jasnowidzów. 

Jeśli nie był przystojny, to jeszcze gorzej o niej świadczy, skoro wybrała bad boya, kierując się wyłącznie emocjami. Gdyby wybrała niezbyt przystojnego, ale normalnego, to byłoby inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegryw zyciowy

a co Ci autorko przeszkadza zarabiac wiecej od mezczyzny?

najlepiej polezec w domu a facet niech robi to z takim mysleniem nie znajdziesz frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×