Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalafiora

Kłótnie z mezem

Polecane posty

Gość Kalafiora

Hey,co jakiś czas kłócę się z mężem.... Chodzi do pracy sprząta w domu,ale poza tym nie jest ze mną i z synem.... Nie czuję potrzeby spędzania z nami czasu,jeśli już to jest to raczej wymuszone.... Nie ma wiezi między nami,tylko ja muszę wymagać oczekiwać jak coś chcę.... Nie mamy wspólnego konta... Bo uważa że kasę mu rostrwonie... Tym sposobem ja wydaje więcej a on może sobie więcej zaoszczędzić.... A ja właściwie nic.... Czuję się pominięta.... On mówi że słyszy ode mnie krytykę... Ja chciałabym coś brać od życia,w jakiś sposób się rozwijać.... A on wraca z pracy włącza tv... Ja organizuje czas synowi,bawimy się itd.... zdarza się mu brać syna jak idzie do rodziców raz dwa razy w tygodniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrol

Z nudów ci kobieto palma odbija, tak to jest jak baba ma za dużo wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trel

Ile lat macie i ile lat jesteście po ślubie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna
6 godzin temu, Gość Kalafiora napisał:

Hey,co jakiś czas kłócę się z mężem.... Chodzi do pracy sprząta w domu,ale poza tym nie jest ze mną i z synem.... Nie czuję potrzeby spędzania z nami czasu,jeśli już to jest to raczej wymuszone.... Nie ma wiezi między nami,tylko ja muszę wymagać oczekiwać jak coś chcę.... Nie mamy wspólnego konta... Bo uważa że kasę mu rostrwonie... Tym sposobem ja wydaje więcej a on może sobie więcej zaoszczędzić.... A ja właściwie nic.... Czuję się pominięta.... On mówi że słyszy ode mnie krytykę... Ja chciałabym coś brać od życia,w jakiś sposób się rozwijać.... A on wraca z pracy włącza tv... Ja organizuje czas synowi,bawimy się itd.... zdarza się mu brać syna jak idzie do rodziców raz dwa razy w tygodniu.....

Niestety większość dzisiejszych mężów i tatusiów nie doroslo do roli w jakiej się znaleźli. Większość czasu dziecku organizuje matka, ona bawi się z dzieckiem choć pada na pysk, idzie na rower czy na plac zabaw mimo, że głowa jej pęka albo zwyczajnie chciałaby odpocząć. Tatusiowie jak już to robią to wielkie brawa im się należą, pokłony itp. Mają kuzwa problem z tym żeby zwyczajnie być tatą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka nie tego tematu

SZUKAJ RATUNKU W BOGU, SZUKAJ W NIM POKOJU I UKOJENIA A NIE ZAWIEDZIESZ SIĘ NIGDY!!!!

Ja też miałam takie depresyjne chwile, nie rozumiałam po co to życie jest, wszystko było dobrze w moim życiu, ale było to wszystko jakies takie bez sensu, bez celu,, dół i metr mułu... parę miesięcy temu Bóg dotknął mojego życia i wszystko się zmieniło. Ustanowiłam Jezusa Chrystusa swoim Panem i w moim życiu zaczęły się dziać cuda, dziwne rzeczy, wspaniałe. Moje życie zmieniło się o 180 stopni. Bóg pokazał mi prawdę tego zakłamanego świata i doprowadził do czytania Biblii. Zaćzełam mieć ogromny głód Słowa Bozego. Szybko zamówiłam więc Biblię i zaczełam czytać... już niemal wszystkie proroctwa z Biblii się wypełniły (było ponad 700, a już wypełniło się prawie 600, do przyjścia Pana zostało około 20, a reszta wypełni się już po Jego powrocie) , jeszcze zostało kilka i nasz Pan i Zbawiciel powraca na sąd. Już nie ma co się zamartwiać tym życiem, bo taki porządek świata jaki znamy niedługo się skończy. Żyjemy na upadłej ziemi, przepełnionej złem i grzechem, której księciem jest szatan - to mówi Biblia. Warto szukać BOGA i mysleć o Bogu, a dostąpicie życia wiecznego przy Bogu, życia na nowej ziemi jak mówi Biblia gdzie już nie będzie smutku, łez, rozpaczy, morderstw, bezsensu zycia, depresji, chorób, śmierci itp... Nawróćcie się do prawdziwego Boga (wyjdźcie z kk, bo to synagoga szatana, zmienili przykazania, inne są w katechiźmie a inne w BIBLII!!!). Nawróćcie się wszyscy, Jezus Chrystus oddał życie w ogromnych męczarniach za każdego z was i teraz czeka pokornie aż każdy przyjdzie do Niego z miłości. Zawsze możecie zwrócić się do Boga, wyznać swoje grzechy, odwrócić się od nich, zaprosić Pana Jezusa do swojego życia i sami zobaczycie co się zacznie dziać  Pamiętajcie DZISIAJ JEST DZIEŃ WASZEGO ZBAWIENIA! Zwróć się do Pana dzisiaj, bo nie wiesz co jutro ciebie czeka, a po śmierci już nie można niczego zmienić. Chwała Panu!!

Ks.Jeremiasza 31,3 "Ukochałem cię odwieczną miłością"  mówi BÓG WSZECHMOGĄCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×