Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piter1984

Szukamy pary pierwszy raz

Polecane posty

Gość Piter1984

Nigdy tego nie robilismy a chcielibyśmy szukamy pary która też chcę to pierwszy raz ja 35 żona 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektryczek

A samego Pana 45lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na ogłoszenie to nikt się nie zgłosi - w każdym razie wiarygodny. Trzeba jakoś sprytnie aranżować sytuacje, no wiadomo - zaryzykować, przynajmniej niepowodzenie.

My wyjechaliśmy do małej miejscowości nad morzem. Na plażowanie dobry kawałek brzegiem, rozłożyliśmy się w pobliżu (ale tak ze 150m) innej swobodnie plażującej pary. Dużo w ruchu, w wodzie ale też spacerki brzegiem. Graliśmy w piłkę siatkową, za którymś razem, jak poleciała daleko w ich stronę zapytała czy mogą się przyłączyć. Super było emocjonująco przebywać nago w towarzystwie nagusów. W pewny momencie mojemu się naprężył. Wtedy palnęłam - musimy szybciutko do naszego grajdołka bo trzeba tejawarii zaradzić. Tamta nagle czy mogą z nami bo jej też czasem ma awarię i oan nie wie jak pomóc. No i poszliśmy razem. Ja wyjaśniłam, że taki sterczący fiut to wstyd i trzeba go czem prędzej schować. Położyłam go na wznak i okrakiem zasiadłam pomalutku pochłaniając twardziela. No to tamtemu natychmiast stanął i od razu też go "leczyła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter1984
2 godziny temu, Gość Elektryczek napisał:

A samego Pana 45lat?

Poproszę fote na piter97@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×