Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiony

Co się stało z kobietami?

Polecane posty

Gość zdziwiony

Kiedyś było źle jak to mężczyzna pił więc uważałem że jako jako nie pijący będę może miał jakąś przewagę by znaleźć jakąś fajną dziewczynę  a teraz to same kobiety piją i to ciągle w dodatku każda która się spotka już miała przynajmniej 5ciu partnerów nawet nie kończąc 25 lat a jeżeli jest jakaś która jeszcze jest cnotą to jak najszybciej zrobi to z byle kim by tylko nie być już dziewicą

Co się stało z tymi kobietami? i to tak nagle? założę się że z 10 lat tamu nie było aż tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda

No cóż, feminizm.

Rewolucja seksualna spowodowała, że kobiety poczuły się wyzwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zawsze tak było, tylko mniej się o tym mówiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość pravda napisał:

No cóż, feminizm.

Rewolucja seksualna spowodowała, że kobiety poczuły się wyzwolone.

No i zajebiscie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No i zajebiscie. 

Raczej choojovo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość pravda napisał:

Raczej choojovo.

Chyba dla ciebie i hipokrytow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chyba dla ciebie i hipokrytow.

Nie. Dla ogółu ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catiga

Ty tak na serio??  Skąd się urwałeś, ze średniowiecza? Proponuję terapię i to  jak facet facetowi. Picie to inny temat, zwłaszcza że niektore laski rzeczywiście z tym przesadzają. Ale to raczej wyjątki. A może po prostu zmień srodowisko, w którym się obracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejna męska cipcia założyła temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość zdziwiony napisał:

Kiedyś było źle jak to mężczyzna pił więc uważałem że jako jako nie pijący będę może miał jakąś przewagę by znaleźć jakąś fajną dziewczynę  a teraz to same kobiety piją i to ciągle w dodatku każda która się spotka już miała przynajmniej 5ciu partnerów nawet nie kończąc 25 lat a jeżeli jest jakaś która jeszcze jest cnotą to jak najszybciej zrobi to z byle kim by tylko nie być już dziewicą

Co się stało z tymi kobietami? i to tak nagle? założę się że z 10 lat tamu nie było aż tak źle

Generalizyjesz ja mam 22 lata dziewica nie pije i nie palę, dziewczyny teraz takie są bo takie kręcą facetów,jest popyt jest podaż, mnie np nikt nie chce mimo że ładna zgrabna , naturalna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Generalizyjesz ja mam 22 lata dziewica nie pije i nie palę, dziewczyny teraz takie są bo takie kręcą facetów,jest popyt jest podaż, mnie np nikt nie chce mimo że ładna zgrabna , naturalna 

Gdyby faceci gardzili wyuzdanymi ostrymi laskami to by takich nie było, ale takie najbardziej kręcą facetów więc skromnych jest mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Generalizyjesz ja mam 22 lata dziewica nie pije i nie palę, dziewczyny teraz takie są bo takie kręcą facetów,jest popyt jest podaż, mnie np nikt nie chce mimo że ładna zgrabna , naturalna 

Ja ciągle szukam takiej jak ty :) W ogóle nie ciągnie mnie do pijących i palących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Generalizyjesz ja mam 22 lata dziewica nie pije i nie palę, dziewczyny teraz takie są bo takie kręcą facetów,jest popyt jest podaż, mnie np nikt nie chce mimo że ładna zgrabna , naturalna 

W teorii Cię chcą, w praktyce wybiorą tapeciarę z petem w ręku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

W teorii Cię chcą, w praktyce wybiorą tapeciarę z petem w ręku. 

Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
14 minut temu, Gość Gość napisał:

W teorii Cię chcą, w praktyce wybiorą tapeciarę z petem w ręku. 

10/10!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Generalizyjesz ja mam 22 lata dziewica nie pije i nie palę, dziewczyny teraz takie są bo takie kręcą facetów,jest popyt jest podaż, mnie np nikt nie chce mimo że ładna zgrabna , naturalna 

Widocznie charakter nie taki. No sorry ale jak dziewczyna uważa, że faceci lecą tylko na palące (z kim nie rozmawiam to każdego palenie odpycha) czy pijącą (tak samo, nikt nie lubi wynosić pijanych w sztok i się za nich wstydzić), to musi być bardzo skrzywiona.

Zresztą znałam faceta co też niby ideał, ale sam bo "kobiety lecą  tylko na macho co ich nie szanują". Tyle tylko, że mogłabym podać wiele powodów dla których ten facet był sam. Ale oczywiście on ich nie widział, tylko szukał winy w kobietach.

PS. Sama też generalizujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adda

Kiedyś było źle jak to kobieta nie gotowała więc uważałam że jako jako gotująca będę może miała jakąś przewagę by znaleźć jakiegoś fajnego faceta  a teraz to sami mężczyźni nie gotują i w dodatku każdy który się spotka nie był już prawiczkiem w wieku 25 lat a jeżeli jest jakiś który jeszcze jest cnotą to jak najszybciej zrobi to z byle kim by tylko nie być już prawiczkiem. W dodatku faceci nie garną się do utrzymywania swoich kobiet ani do ślubu, jak nasi ojcowie

Co się stało z tymi facetami i to tak nagle? założę się że z 10 lat tamu nie było aż tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość adda napisał:

Kiedyś było źle jak to kobieta nie gotowała więc uważałam że jako jako gotująca będę może miała jakąś przewagę by znaleźć jakiegoś fajnego faceta  a teraz to sami mężczyźni nie gotują i w dodatku każdy który się spotka nie był już prawiczkiem w wieku 25 lat a jeżeli jest jakiś który jeszcze jest cnotą to jak najszybciej zrobi to z byle kim by tylko nie być już prawiczkiem. W dodatku faceci nie garną się do utrzymywania swoich kobiet ani do ślubu, jak nasi ojcowie

Co się stało z tymi facetami i to tak nagle? założę się że z 10 lat tamu nie było aż tak źle

nawet fajny ten bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×