Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oto jest pytanie

omocy....Czy ktos moze mi polecic...

Polecane posty

Gość oto jest pytanie

potrzebuje jakiegos dobrego antyperspirantu ktory naprawde nie zostawi bialych sladow na ubraniu. Nie wiem czy ja cos rbie zle ze wszystkie bluzki mam upitolone??? Wszystkie rexony, dove, nivee przerobilam i kazdy do niczego. Nawet te ktore w zamierzeniu sa do czarnych ubrac. Rano pierwsze co robie to cos aplikuje pod pachy, pozniej myje twarz, robie makijaz, czesze wlosy i bluzke zakladam na sam koniec wiec jakies 10min chodze w samym staniku. A i tak zawsze na bluzce slady 😕 ehhhh poleccie mi cos, cena nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie wiem dlaczego ale jeśli kupuję coś reklamowanego jako "do czarnych ubrań, nie zostawia białych plam" to zawsze te białe plamy właśnie pozostają. Jak używam zwykłego sprayu Nivea to mogę nawet bezpośrednio na ubranie psikać i nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja korzystam z garniera w kulce i jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bloker ziaja za kilka złotych. Daĺam już sobie spokój z antyperspirantami,dezodorantami. Wkurzały mnie te plamy i codzienne nakładanie,czekanie. Nie dosc ze plamy to po niktórych jakis sztywny klejący materiał się robił. A tak bloker co dwa,3 dni i na noc i msm spokoj. Taki z granatowymi napisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×