Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila321

Co byscie zrobili

Polecane posty

Gość Kamila321

Siemka. Rzadko tu pisze i w sumie sama nie wiem co robić. Poznałam faceta na portalu randkowym. Mamy po 25 lat. Widzielismy się już 6 razy. Przedostatnie spotkanie zakończyło się pocalunkiem. Jednak on bardzo rzadko sam inicjuje kontakt. Gdy ja napiszę- zazwyczaj umawiamy się na spotkanie. Oczywiscie czesto mi odpisuje. Chodzi o fakt, ze sam prawie w ogole pierwszy nie napisze .Zawsze gdy się widzimy to czuje że mu się podobam i nie chce by to się kończyło. Może to głupie, ale po ostatnim spotkaniu powiedziałam mu, ze byłoby mi miło gdyby trochę więcej inicjatywy wykazywal bo juz sama nie wiem czego szuka. Byl troche zaskoczony i mówił, ze nie wiedział że tak to odbiorę. W każdym razie miło jeszcze pogadalismy i na odchodnym powiedziałam:"uznajmy że tej rozmowy nie było" i się usmiechnelam. I dzisiaj cisza z jego strony..

Nie wiem czy powinnam się odezwać? Czy jednak czekać na jego ruch? Proszę doradzcie co byście zrobili. Moze przesadzilam mowic mu o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart

Czekać. Jak to mówią: " Jeśli facetowi zależy to chośby skały s*ały  ten znajdzie sposób, żeby wykazać zaangażowanie" 

A niunie czasem usprawiedliwiają fatyganta, że un taki nieśmniały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila321

Jeszcze jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Tez  uwazam ze facet ma na ciebie zlewke i moze jestes jedynie kolem ratunkowym jak mu nie wyjdzie z jakas inna. Facet jak mu zalezy to potrafi przenosic gory. Widzialem to wiele razy a pierwszy raz slysze by zakochany facet byl mrukiem i oddzywal sie raz na kilka dni by sprawdzic czy zyjesz 🙂 Jesli dla ciebie to jest uczucie to naprawde milosc zaslepia. Ze swojego przykladu ci powiem ze jak mi sie dziewczyna bardzo bodoba i tez okazuje uczucie to czlowiek sie stara. Widacjestes  naiwna i wierzysz w cuda. Jak tak sie zachowuje teraz to  co bedzie z czasem jak juz przybedzie ci lat i uroda nie bedzie ta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×