Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc Zalamana

Czy moze byc gorzej? Chyba nie ;’(

Polecane posty

Gość Asia

Nie    po r D o l

Sekciaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wbffbw
Dnia 14.09.2019 o 17:48, Gość Gosc Zalamana napisał:

Mam 28lat, za chwile bede miec 29. Nie mam nic: pracy, wyzszego wyksztalcenia, prawa jazdy, pieniedzy, mieszkania, samochodu, perspektyw. Nie mam tez przyjaciol, meza ani dzieci. Na dodatek jestem chora na nowotwor (!) i grozi mi usuniecie narzadu rodnego (co wiaze sie z katastrofalnymi wrecz skutkami zdrowotnymi takimi jak brak mozliwosci posiadania potomstwa, przedwczesna menopauza, bardzo duze ryzyko chorob serca, pluc, osteoporozy, parkinsona, otepienie, zaburzenia psychiczne, seksualne, a nawet wczesniejsza smiercia z uwagi na brak hormonow m.in.esteogenu, progesteronu, ktore owszem mozna zastapic HTZ, ale mimo tego ryzyko jest ogromne)

Cale zycie mam pod gorke. Przez lata chorowalam na depresje, rok temu udalo mi sie “podniesc”, to w tym roku zdiagnozowano u mnie jeszcze gorsza chorobe. Jestem zalamana. Nie mam szans na normalne zycie, nie wiem jak dalej funkcjonowac i co robic. Jest gorzej niz zle :’(

Często depresja jest wynikiem raka..

Właśnie przy depresji trzeba badać się na nowotwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 6.10.2019 o 14:14, Gość Dajjal napisał:

Skoro i tak nie macie nic do stracenia, moze warto sie zainteresowac wiara? (np. chrzescijanstwem)

To znaczy w glebszym sensie niz magiczne (niebiblijne) rytualy/figurki (jakby nie byly popularne w katolicyzmie) czy dewocja (swoja droga, jak szukalem synonimow: "falszywa poboznosc" 😄 ). Moze wiara nie uczyni twojego zycia wypasnym i wzbudzajacym zazdrosc ale "lepiej niz bez niej" to tez jest cos.

Ps. Nie zakladaj, ze nie masz nic do zaoferowania ~ nie zakladaj tez, ze polepszenie swojej sytuacji nie bedzie wymagalo wysilku.

@Gosc Gosc,
"bo nikt ze mną nie chodził po lekarzach, rodzice to kompletnie zaniedbali niestety." gdyby byli lepszymi ludzmi moza dalo by sie tego uniknac ~ ale to nie jest tez tak, ze ktokolwiek jest bez winy. Rozwodzac sie nad przeszloscia tylko pogarszasz swoja sytuacje, moze zamiast tego postaraj sie pracowac nad tym zeby swoje zycie naprawic (w obecnych parametrach) a potem isc przed siebie.

Masz rację. Dzięki za mądre słowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 33 i tak samo jak autorka, analogia wrecz. I całe życie coś. Wciąż pod górkę. I tak naprawdę kiedy dowiadujesz się że masz raka to nagle inne ...y typu brak pracy czy szkoły staje się malutkim nieistotnym szczególem, czymś, czym w ogóle nie warto zawracać sobie głowy bo zawsze z tego jest wyjście i może być lepiej. A wizja szybkiej śmierci w mekach? To dopiero przeraża i tylko ten wie jakie to uczucie kto tego doświadczył. Boję się! 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEZUS CHRYSTUS JEST PANEM
Dnia 15.10.2019 o 04:02, Gość Gość napisał:

Ja mam 33 i tak samo jak autorka, analogia wrecz. I całe życie coś. Wciąż pod górkę. I tak naprawdę kiedy dowiadujesz się że masz raka to nagle inne ...y typu brak pracy czy szkoły staje się malutkim nieistotnym szczególem, czymś, czym w ogóle nie warto zawracać sobie głowy bo zawsze z tego jest wyjście i może być lepiej. A wizja szybkiej śmierci w mekach? To dopiero przeraża i tylko ten wie jakie to uczucie kto tego doświadczył. Boję się! 😥

Wiem że się boisz, ale wszystko może być dobrze. Zaufaj BOGU, zwróć się do Niego, błagaj o przebaczenie grzechów i przyjmij Jezusa Chrystusa jako swojego jedynego Zbawiciela i Pana. Bóg obiecał, że ci którzy są Mu wierni nie zaznają cierpienia i odsunie od nich wszelką chorobę. Proszę Cię, zwróć się do BOGA, On naprawdę JEST i to bliżej niż nam wszystkim się wydaje. Prosze Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość JEZUS CHRYSTUS JEST PANEM napisał:

Wiem że się boisz, ale wszystko może być dobrze. Zaufaj BOGU, zwróć się do Niego, błagaj o przebaczenie grzechów i przyjmij Jezusa Chrystusa jako swojego jedynego Zbawiciela i Pana. Bóg obiecał, że ci którzy są Mu wierni nie zaznają cierpienia i odsunie od nich wszelką chorobę. Proszę Cię, zwróć się do BOGA, On naprawdę JEST i to bliżej niż nam wszystkim się wydaje. Prosze Cię.

Zwrócę się. Ale boję się, że mnie zawiedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×