Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Recio33

Wróciłem ( pewnie na chwilę) Witajcie ! ❤️

Polecane posty

Witam wszystkich tu zgromadzonych , byłem tu kilka lat temu , postanowiłem wrócić choć na chwilę zobaczyć jak się miewa kafeteria jak i również wy 🙂 pozdrawiam wszystkich gorąco! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ooooo wnuczek Ducha Cafe 😃😃😃😃😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś było takiego!!! Wow , jednak ktoś jeszcze jest z tamtego okresu 😄

Powiedz jak tu jest 😄

Kafeteria zmieniła się na lepsze czy na gorsze? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Recio33 napisał:

Coś było takiego!!! Wow , jednak ktoś jeszcze jest z tamtego okresu 😄

Powiedz jak tu jest 😄

Kafeteria zmieniła się na lepsze czy na gorsze? 😄

Większość jest tylko nikt sie prawie nie loguje, a kafe zmienilo sie na gorsze. Jest mnóstwo hejtu i obrażania, nie ma tego klimatu co był kiedyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Większość jest tylko nikt sie prawie nie loguje, a kafe zmienilo sie na gorsze. Jest mnóstwo hejtu i obrażania, nie ma tego klimatu co był kiedyś. 

Byłem tutaj rok temu i właśnie doświadczyłem tego hejtu plus podszywania się pod moją osobę , byłem zarejestrowany a mimo to jakimś cudem inni ludzie mogli ustawić mój nick , w tej chwili właśnie także widzę że prawie wszyscy to ,,goście" dlaczego nikt się nie rejestruje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Recio33 napisał:

dlaczego nikt się nie rejestruje? 

Dlatego, że jest 5 osób z loginami, a goście to też oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Dlatego, że jest 5 osób z loginami, a goście to też oni.

Ah takie buty , no dobra nie wnikam 😄

Zostanę tu na kilka dni zobaczę jak tu jest , może akurat zostanę na dłużej , może dawni znajomi się odezwą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Recio33 napisał:

Ah takie buty , no dobra nie wnikam 😄

Zostanę tu na kilka dni zobaczę jak tu jest , może akurat zostanę na dłużej , może dawni znajomi się odezwą 😄

Zostań, zobacz, powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Zostań, zobacz, powodzenia. 

Jeżeli tylko się odnajdę tutaj , rozkminie kto kim jest bo póki co mam mętlik w głowie , w chwili obecnej dla mnie każda osoba tak jakby jest anonimowa i to mnie przeraża heh 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Recio33 napisał:

Jeżeli tylko się odnajdę tutaj , rozkminie kto kim jest bo póki co mam mętlik w głowie , w chwili obecnej dla mnie każda osoba tak jakby jest anonimowa i to mnie przeraża heh 😄

Szukasz kogoś konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem tutaj , żeby sobie umilić czas , po prostu wymieniać się z innymi swoimi zdaniami , albo po prostu dobrze się bawić , widząc niektóre tematy można stwierdzić że też jest tutaj wesoło , ale też nie będę narzekał gdy poznam osoby z którymi na prawdę będzie można zawrzeć jakąś koleżeńską więź , bo na realne dajmy na to wypicie piwka to raczej nie ma szans , bo nikogo tutaj z okolic nie spotkam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Recio33 napisał:

Wróciłem tutaj , żeby sobie umilić czas , po prostu wymieniać się z innymi swoimi zdaniami , albo po prostu dobrze się bawić , widząc niektóre tematy można stwierdzić że też jest tutaj wesoło , ale też nie będę narzekał gdy poznam osoby z którymi na prawdę będzie można zawrzeć jakąś koleżeńską więź , bo na realne dajmy na to wypicie piwka to raczej nie ma szans , bo nikogo tutaj z okolic nie spotkam 😄

Najciemniej pod latarnią, więc może ktoś zza ściany pisze. Rozglądaj się i szukaj towarzystwa odpowiedniego nie wnikając w szczegóły. Chodziło mi czy szukasz kogoś z dawnych lat. Ale oki, nie szukaj bo i tak żaden się nie przyzna, sam musisz wytężyć umysł. Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Najciemniej pod latarnią, więc może ktoś zza ściany pisze. Rozglądaj się i szukaj towarzystwa odpowiedniego nie wnikając w szczegóły. Chodziło mi czy szukasz kogoś z dawnych lat. Ale oki, nie szukaj bo i tak żaden się nie przyzna, sam musisz wytężyć umysł. Powodzenia życzę.

No przede wszystkim chciałbym żeby ktoś się odezwał z dawnych lat , kiedyś to było 🙂

Na razie jeszcze nikt się nie przypieprzyl do mnie więc jestem pozytywnie nastawiony na tą stronkę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
1 minutę temu, Recio33 napisał:

Na razie jeszcze nikt się nie przypieprzyl do mnie więc jestem pozytywnie nastawiony na tą stronkę 😄

To ja się przypieprzę. Dlaczego masz fotę młodocianego chłopaka w awku? Jesteś homoseksualnym pe,do,filem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość dziwne napisał:

To ja się przypieprzę. Dlaczego masz fotę młodocianego chłopaka w awku? Jesteś homoseksualnym pe,do,filem?

Przepraszam drogi użytkowniku że mam taki brzydki ryj 😞

A tak serio , jestem zarejestrowany , mam zdjęcia bo chciałem się odznaczyć i być wiarygodnym użytkownikiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Recio33 napisał:

No przede wszystkim chciałbym żeby ktoś się odezwał z dawnych lat , kiedyś to było 🙂

Na razie jeszcze nikt się nie przypieprzyl do mnie więc jestem pozytywnie nastawiony na tą stronkę 😄

Kiedyś nigdy nie wróci. Recio33 nikt nie zna takiego, więc kto ma się odezwać? Połaź po forum, na inne tematy idź i zagadaj i nie czekaj na gotowe, bo samo się nie zrobi. Albo loguj się na stary pseudonim. I nie narzekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Kiedyś nigdy nie wróci. Recio33 nikt nie zna takiego, więc kto ma się odezwać? Połaź po forum, na inne tematy idź i zagadaj i nie czekaj na gotowe, bo samo się nie zrobi. Albo loguj się na stary pseudonim. I nie narzekaj.

Nie narzekam , to jest dla mnie frajda tak?

Miło jeżeli kogoś znajdę z dawnych lat , ale to nie najważniejsze , najważniejsze by być sobą i żeby odnaleźć w tym kafeteriowym świecie . 

A udzielać się też będę oczywiście 😁 jeżeli tylko zdołam wam dorównać 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Recio33 napisał:

Przepraszam drogi użytkowniku że mam taki brzydki ryj 😞

A tak serio , jestem zarejestrowany , mam zdjęcia bo chciałem się odznaczyć i być wiarygodnym użytkownikiem .

Aha czyli to Ty. W takim razie chłopczyku ten dział jest od 18 roku życia. Nikt Cię tu nie kojarzy "stary użytkowniku". Idź dziecko i nie zmyślaj więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Aha czyli to Ty. W takim razie chłopczyku ten dział jest od 18 roku życia. Nikt Cię tu nie kojarzy "stary użytkowniku". Idź dziecko i nie zmyślaj więcej.

Ok więc zbierzmy wszystkie fakty do kupy .

Wygladam dla ciebie na kogoś kto ma poniżej 18 lat , bardzo mi miło bo mam 22 lata , ale spoko w sklepie wciąż czasami pytają mnie o dowód gdy kupuje napoje wyskokowe , co jeszcze hmm , AA nikt mnie nie zna więc to już preorder tego bym stąd odszedł , nie nie moi drodzy nie tędy droga , książki nie ocenia się po okładce lecz po tym co ma w środku , więc polecam się opamiętać niektórym użytkownikom . 

Myślę że nie robię tak wielkiego problemu będąc tu i nie robiąc nikomu przykrości ani nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Recio33 napisał:

Nie narzekam , to jest dla mnie frajda tak?

Miło jeżeli kogoś znajdę z dawnych lat , ale to nie najważniejsze , najważniejsze by być sobą i żeby odnaleźć w tym kafeteriowym świecie . 

A udzielać się też będę oczywiście 😁 jeżeli tylko zdołam wam dorównać 😁

Żeby być sobą w tym miejscu? No to masz wyzwanie. Trzymaj się, ja lecę na obiad. Idź za głosem serca a reszta się ułoży. Tymczasem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Recio33 napisał:

Ok więc zbierzmy wszystkie fakty do kupy .

Wygladam dla ciebie na kogoś kto ma poniżej 18 lat , bardzo mi miło bo mam 22 lata , ale spoko w sklepie wciąż czasami pytają mnie o dowód gdy kupuje napoje wyskokowe , co jeszcze hmm , AA nikt mnie nie zna więc to już preorder tego bym stąd odszedł , nie nie moi drodzy nie tędy droga , książki nie ocenia się po okładce lecz po tym co ma w środku , więc polecam się opamiętać niektórym użytkownikom . 

Myślę że nie robię tak wielkiego problemu będąc tu i nie robiąc nikomu przykrości ani nic .

Spoko, nie wczuwaj się tak, polecam. Nikogo to nie obchodzi generalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Żeby być sobą w tym miejscu? No to masz wyzwanie. Trzymaj się, ja lecę na obiad. Idź za głosem serca a reszta się ułoży. Tymczasem. 

Ja myślę że nie będę miał z tym problemu , nikt mi niczego tutaj nie narzuci , mam swoje zdanie , swoje życie i tylko ja mogę tym dyrygować . 

Smacznego , dozo 🤝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Spoko, nie wczuwaj się tak, polecam. Nikogo to nie obchodzi generalnie.

Nikogo nie obchodzi a jednak się tutaj udzielasz , bardzo mi miło ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Recio33 napisał:

Ja myślę że nie będę miał z tym problemu , nikt mi niczego tutaj nie narzuci , mam swoje zdanie , swoje życie i tylko ja mogę tym dyrygować . 

Smacznego , dozo 🤝

Dozo. 😉 🤝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowy 🏳️‍🌈
2 minuty temu, Recio33 napisał:

Nikogo nie obchodzi a jednak się tutaj udzielasz , bardzo mi miło ❤️

Hej. Lubisz lizać męski rowek? 🤙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość tęczowy 🏳️‍🌈 napisał:

Hej. Lubisz lizać męski rowek? 🤙

Hejka nie lubię a co?? 👅👅👅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowy 🏳️‍🌈
4 minuty temu, Recio33 napisał:

Hejka nie lubię a co?? 👅👅👅

A jak robisz lodzika to z połykiem czy wypluwasz nasienie? 🤙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość tęczowy 🏳️‍🌈 napisał:

A jak robisz lodzika to z połykiem czy wypluwasz nasienie? 🤙

Dobra ! Widzę że czas na humor 😁 zdemoralizuje się pewnie w szybkim czasie tutaj 😄 no więc tęczowy jeszcze nie połykałem , mogę jako pierwsze twoje połknąć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowy 🏳️‍🌈
14 minut temu, Recio33 napisał:

Dobra ! Widzę że czas na humor 😁 zdemoralizuje się pewnie w szybkim czasie tutaj 😄 no więc tęczowy jeszcze nie połykałem , mogę jako pierwsze twoje połknąć 😂

Jak jesteś z okolic Krakowa to możemy się jakoś ustawić i dam Ci do possania. Ja wysoki, przystojny 32 lata, pen 17 cm. Lubie posuwać młodych chłopaków. Miałeś już pena w tyłku? Czy pupka jeszcze dziewicza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość tęczowy 🏳️‍🌈 napisał:

Jak jesteś z okolic Krakowa to możemy się jakoś ustawić i dam Ci do possania. Ja wysoki, przystojny 32 lata, pen 17 cm. Lubie posuwać młodych chłopaków. Miałeś już pena w tyłku? Czy pupka jeszcze dziewicza? 

Gdzieś na Mazowszu mieszkam 😄 ... dziewicza była jest i będzie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×