Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Recio33

Wróciłem ( pewnie na chwilę) Witajcie ! ❤️

Polecane posty

Gość Ohh

Tygrysek wariuje lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowy 🏳️‍🌈

Mówisz że tyłeczek będzie zawsze dziewiczy? Nigdy nie mów nigdy😉 Wiem co mówię, kiedyś też tak twierdziłem, aż poznałem fajnego aktywa, który mnie wprowadził w cudowny świat męskiego anala 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość tęczowy 🏳️‍🌈 napisał:

Mówisz że tyłeczek będzie zawsze dziewiczy? Nigdy nie mów nigdy😉 Wiem co mówię, kiedyś też tak twierdziłem, aż poznałem fajnego aktywa, który mnie wprowadził w cudowny świat męskiego anala 😍

Cieszę się twoim szczęściem na prawdę ale ja jestem hetero ❤️ więc wiesz 😁 mojego tyłka nie spróbujesz 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowy 🏳️‍🌈
13 minut temu, Recio33 napisał:

Cieszę się twoim szczęściem na prawdę ale ja jestem hetero ❤️ więc wiesz 😁 mojego tyłka nie spróbujesz 😁😁😁

Spoko, rozumiem. Tylko że ja też kiedyś myślałem że jestem hetero, do 25 roku życia seks tylko z kobietami. Jednak od kiedy spróbowałem z facetem, kobiety mogą dla mnie nie istnieć😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość tęczowy 🏳️‍🌈 napisał:

Spoko, rozumiem. Tylko że ja też kiedyś myślałem że jestem hetero, do 25 roku życia seks tylko z kobietami. Jednak od kiedy spróbowałem z facetem, kobiety mogą dla mnie nie istnieć😉

No dobra kolego więc za 3 lata się odezwij do mnie jak będę miał te 25 lat 😄 moze też mi się coś zmieni 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowy 🏳️‍🌈
Przed chwilą, Recio33 napisał:

No dobra kolego więc za 3 lata się odezwij do mnie jak będę miał te 25 lat 😄 moze też mi się coś zmieni 😂 

To nie chodzi o wiek, tylko o okoliczności. Jak masz możliwość to spróbuj z facetem i daj sobie wsadzić w tyłek. Później inaczej już nie bedziesz chciał 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość tęczowy 🏳️‍🌈 napisał:

To nie chodzi o wiek, tylko o okoliczności. Jak masz możliwość to spróbuj z facetem i daj sobie wsadzić w tyłek. Później inaczej już nie bedziesz chciał 😉

Zapamiętam twoje cenne uwagi 👊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Recio33 napisał:

bo mam 22 lata

Masz 22 lata i pamiętasz Ducha kafe, którego tu nie ma wieki? To ile miałeś lat, jak tu poprzednio pisałeś za czasów Ducha, 14? Co za troll! 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Masz 22 lata i pamiętasz Ducha kafe, którego tu nie ma wieki? To ile miałeś lat, jak tu poprzednio pisałeś za czasów Ducha, 14? Co za troll! 😂

Tak, mial nick REC3 czy jakos tak i sie śmiano że to wnuczek Desznika 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak, mial nick REC3 czy jakos tak i sie śmiano że to wnuczek Desznika 😂

Serio? To jakiś homo-dzieciak lubujący się w dziadkach? Masakra!😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Serio? To jakiś homo-dzieciak lubujący się w dziadkach? Masakra!😂

Dzieciak, dzieciak 😂 kiedyś był tutaj taki gość JasneŻeBrnąć i uczył nastoletniego Recia jak sie konia wali😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość gość napisał:

Masz 22 lata i pamiętasz Ducha kafe, którego tu nie ma wieki? To ile miałeś lat, jak tu poprzednio pisałeś za czasów Ducha, 14? Co za troll! 😂

No tak ! Właśnie o to chodzi , durny młody byłem hormony buzowały i siedziałem non stop tutaj , mogę zarzekać się na Boga iż nie kłamie 😄 no właśnie nie stosowne to było gdyż na prawdę miałem gdzieś z 15-16 lat , ale cichosza 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dzieciak, dzieciak 😂 kiedyś był tutaj taki gość JasneŻeBrnąć i uczył nastoletniego Recia jak sie konia wali😂

Super ! To już tak dawno temu było że tego nie pamiętam 😄 Syn kafeterii wychowywałem się tu 😂 acz kolwiek nasuwa się pytanie skąd tyle erotyzmu było we mnie w takich latach? 😄 mlody walikonik pieprzony 😄 ale widzę że jednak jeszcze ktoś pamięta ten słynny nick oh jak miło 👊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak, mial nick REC3 czy jakos tak i sie śmiano że to wnuczek Desznika 😂

Irytował mnie ten człowiek 😄 ale w końcu czas poznać nowe osoby 😄 stonowany jestem trochę 😄 już nie jestem tak zboczony jak za dzieciaka , paranoja Hah 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Recio33 napisał:

Irytował mnie ten człowiek 😄 ale w końcu czas poznać nowe osoby 😄 stonowany jestem trochę 😄 już nie jestem tak zboczony jak za dzieciaka , paranoja Hah 😄

Kolega Tęczowy🏳️‍🌈 sie tobą zainteresował. Myślę że byłaby to owocna znajomość 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kolega Tęczowy🏳️‍🌈 sie tobą zainteresował. Myślę że byłaby to owocna znajomość 😂

Nie nie , dość tego , za małego to bym ruuuchable co się tylko rusza , teraz tylko brzoskwinki hehe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteśmy dorośli, prawda? Więc traktujmy się jak dorośli. Na wstępie poproszę o zdjęcie z dzisiejszą datą Twojej cipki. Jeżeli mam lizać, ssać i rżnąć, muszę wiedzieć jak wygląda. Pocztą zwrotną dostaniesz zdjęcia tego czym to będę robił. Zdrowy układ. Endriu Domyslny 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Jesteśmy dorośli, prawda? Więc traktujmy się jak dorośli. Na wstępie poproszę o zdjęcie z dzisiejszą datą Twojej cipki. Jeżeli mam lizać, ssać i rżnąć, muszę wiedzieć jak wygląda. Pocztą zwrotną dostaniesz zdjęcia tego czym to będę robił. Zdrowy układ. Endriu Domyslny 😎

Jesteśmy dorośli prawda 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typu Bears 49 lat
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Masz 22 lata i pamiętasz Ducha kafe, którego tu nie ma wieki? To ile miałeś lat, jak tu poprzednio pisałeś za czasów Ducha, 14? Co za troll! 😂

Recio nie kłamie, był tu faktycznie jakieś 5-6 lat temu, ja go pamiętam 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość typu Bears 49 lat napisał:

Recio nie kłamie, był tu faktycznie jakieś 5-6 lat temu, ja go pamiętam 😍

Oczywiście że tak 🙂 inne tumany co są na tym portalu rok czy krócej uja wiedzą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silny Pedał
53 minuty temu, Recio33 napisał:

Oczywiście że tak 🙂 inne tumany co są na tym portalu rok czy krócej uja wiedzą 😄

Reciu ale bym cie przecwelił w tę dupinkę 👉👌

Pamiętaj #SilnyPedałSilnaPolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Silny Pedał napisał:

Reciu ale bym cie przecwelił w tę dupinkę 👉👌

Pamiętaj #SilnyPedałSilnaPolska

#PedałNadziejąNarodu 👊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silny Pedał
5 minut temu, Recio33 napisał:

#PedałNadziejąNarodu 👊

Hurra! Też jesteś homo! 😍 Fajnie! 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Silny Pedał napisał:

Hurra! Też jesteś homo! 😍 Fajnie! 😎

No taaa oczywiście 😂 i tak nie posmakujesz mojego analu 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×