Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tralala999

Rozstanie

Polecane posty

Witam, nie wiem od czego zacząć byłam z chłopakiem pół roku wydawało się że się nie rozstaniemy ale przez różnice charakterów, duża różnica on przebojowy lubi spędzać czas poza domem a ja cicha spokojna najchętniej zostałabym w domu. Nie widzieliśmy się ponad 2 miesiące był zagranicą a chyba nie umielismy oboje się cieszyć z tego powrotu. Wiem że jestem dla niego ważna, zapewnia mnie o tym ale chce żebym była bardziej odważna, taka przebojowa jak on i wygadana bardziej, po poprzednich związkach w tym jedna zdrada  ciężko zaufać trochę drugiej osobie. Wiem że mnie kocha ale zapewnia że duża różnica między nami, niby 9 lat różnicy inne myślenie. Ale pisze ale nie wiem czy szansa jest mimo że zapewnia że jestem bardzo ważna w jego życiu to jednak nie chce wrócić to po co by pisał i pytał co u mnie jak sobie radzę itd. Szansa jest? Bardzo go kocham ale nie mogę się zmienić w kogoś kim nie jestem, tylko ewentualnie bardziej mówić o tym co mnie boli w jego zachowaniu itd. Trochę oboje siebie zaniedbalismy, niby 2 dzień od rozstania a ból ogromny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×