Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Gabriela

Polecane posty

Gość Gosc

Widziałyście jej najnowszy filmik o związku z ciapatym? Co za naiwna i zakompleksiona dziewiczyna... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, ale widzę twój post o tym. Co za rasistka z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To najpierw obejrzyj, a później się wypowiadaj. Koleś ją oszukiwal i próbował namówić na małżeństwo, żeby dostać papiery. A ona była dla niego tylko "czerwonym paszportem", do takich ludzi szacunku nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mega naiwna była, być może mam jej nie uczyła ze są tacy kolesie... jak wyjechałam do Anglii to tez się mnie tacy czepiali ale wiedziałam lepiej. Tak to jest jak są dziewczyny większe i zakompleksione... pchają się do pierwszego lepszego i piszcie co chcecie ale sama nie jestem szczupła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chyba oglądała Ole.ske i myslala ze tez jej wszyscy będą bić brawo ze się otworzyła... jakby była moja przyjaciółka to bym jej na samym początku tak palnęła w łeb ze by się zastanawiała z 10 razy nad następnym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jaki to kanal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onana

Ale razi mnie jej udawany dystans i poczucie pewności siebie. Myśli, że jak się wykadruje odpowiednio do filmiku to tak samo wygląda na żywo i nikt nie widzi tego brzucha. Troszkę jak rockglamprincess. Swoją drogą ona chyba też miała branie u tak zwanych Azjatow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klakcia
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jaki to kanal?

Gabrysiaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Onana napisał:

Ale razi mnie jej udawany dystans i poczucie pewności siebie. Myśli, że jak się wykadruje odpowiednio do filmiku to tak samo wygląda na żywo i nikt nie widzi tego brzucha. Troszkę jak rockglamprincess. Swoją drogą ona chyba też miała branie u tak zwanych Azjatow 

Na princeske tez jest osobny temat.. 

cala rodzinka mistrzynie kadrowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×