Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DlaczegoToTakCholernieBoli

Nic mi nie pozostaje, idę z wódką się zjednać..

Polecane posty

Gość Dlaczego
2 minuty temu, Gość zdecydowanie napisał:

dla trzeźwości umysłu by znaleźć wyjscie z sytuacji ktora Cie męczy chlanie na nic

Jak nie piję jest tylko gorzej, więc dla mnie bez różnicy... 

 

2 minuty temu, Gość Sliczna napisał:

Przepraszam ale nie rozumiem ? Czemu do cholery skoro tak kochasz ta kobietę to nie walczysz ? Nawet pewnie nic ona nie wie o Twoich uczuciach ? Co jest z Wami faceci nie takkkkk???

Nic nie wie? JaK laska która zrywa zaręczyny po 5 latach związku moze nie wiedzieć o moim uczuciu? Jak plakalem na jej kolanach i blagalem aby nie odchodzila..

I jak tu walczyć jak od 4 lat ona żyje z kimś innym i jest szczesliwa a ja caly czas samotny, cierpiący..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sliczna
1 minutę temu, Gość Dlaczego napisał:

Jak nie piję jest tylko gorzej, więc dla mnie bez różnicy... 

 

Nic nie wie? JaK laska która zrywa zaręczyny po 5 latach związku moze nie wiedzieć o moim uczuciu? Jak plakalem na jej kolanach i blagalem aby nie odchodzila..

I jak tu walczyć jak od 4 lat ona żyje z kimś innym i jest szczesliwa a ja caly czas samotny, cierpiący..

 O fuck , nie mam pytań 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego
2 minuty temu, Gość Zaradna napisał:

Co jest dzisiaj ?moze opisz jednak słowami ?

Beznadzieja, poczucie wartości poniżej zera, zero pięknych chwil, a samotność tak mocna ze ciężko ją opisać... od kilku lat nie byłem na randce, nie uprawialem seksu,czy nawet nie  flirtowalem z nikim, kazdy weekend, każde święta, wakacje, urlop, sylwestry, wszystko co tylko możliwe spędzam samotnie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A kto ci wtedy dał te okulary z kamerą? W sumie zachowałeś się spoko, ale jednak chciałabym wiedzieć. Kto ci to zlecił.  

Zorientowałam się dopiero, kiedy znalazłam w necie takie same. 

No i nie pij, bo alkohol szkodzi. Potem się chodzi zygzakiem i przewraca eksponaty w muzeum. Nio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W jaki sposób zabrała ci życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego
5 minut temu, Gość gość napisał:

A kto ci wtedy dał te okulary z kamerą? W sumie zachowałeś się spoko, ale jednak chciałabym wiedzieć. Kto ci to zlecił.  

Zorientowałam się dopiero, kiedy znalazłam w necie takie same. 

No i nie pij, bo alkohol szkodzi. Potem się chodzi zygzakiem i przewraca eksponaty w muzeum. Nio. 

Chyba pomylilas osoby.. nie pisz nic jak masz tak bredzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

W jaki sposób zabrała ci życie?

Odkąd odeszła to nie żyje, no żyje ale tylko na papierze, zadna terapia hobby faza wkrety nic nie pomaga, z samotności nie da się wyjść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
3 minuty temu, Gość Dlaczego napisał:

Odkąd odeszła to nie żyje, no żyje ale tylko na papierze, zadna terapia hobby faza wkrety nic nie pomaga, z samotności nie da się wyjść 

Moze sprobuj podreperowac zdrowie, moze Twoje zle samopoczucie z tego wynika ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego
4 minuty temu, Gość Monika napisał:

Moze sprobuj podreperowac zdrowie, moze Twoje zle samopoczucie z tego wynika ?

 

Zdrowie? A co z nim nie tak względem jakiegoś innego okresu ? Moje samopoczucie biedrze się z beznadziei i samotności... jak nie piję,  trenuje itp to jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sliczna
5 minut temu, Gość Dlaczego napisał:

Odkąd odeszła to nie żyje, no żyje ale tylko na papierze, zadna terapia hobby faza wkrety nic nie pomaga, z samotności nie da się wyjść 

Musisz się ogarnąć i tez być szczęśliwy. Życie masz jedno nie trać go na użalanie się nad sobą. Myśle , ze możesz dać szczęście jakiejś kobiecie która tam gdzieś czeka na Ciebie , tylko wyjdź do ludzi. Zainwestuj w siebie i zacznij flirtować a któregoś dnia obudzisz się i już nie będziesz jej pamiętał , powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Gość Dlaczego napisał:

Zdrowie? A co z nim nie tak względem jakiegoś innego okresu ? Moje samopoczucie biedrze się z beznadziei i samotności... jak nie piję,  trenuje itp to jest tak samo

Przezywasz silny stres, zdarza Ci sie pic...

Nie wiem, moze warto zrobic podstawowe badania.

To tylko sugestia...

Przeciez nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to wszystko TWOJA WINA bo jesteś niedojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego
4 minuty temu, Gość Sliczna napisał:

Musisz się ogarnąć i tez być szczęśliwy. Życie masz jedno nie trać go na użalanie się nad sobą. Myśle , ze możesz dać szczęście jakiejś kobiecie która tam gdzieś czeka na Ciebie , tylko wyjdź do ludzi. Zainwestuj w siebie i zacznij flirtować a któregoś dnia obudzisz się i już nie będziesz jej pamiętał , powodzenia

Ogarniam się non stop i to nic nie daję,  trenuje, ubieram się modnie,  odkąd mnie zostawiła to byłem sto razy w klubach, wychodziłem do ludzi itp i to nic nie daję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zakłamany egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i buchaj przeokropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sliczna
1 minutę temu, Gość Dlaczego napisał:

Ogarniam się non stop i to nic nie daję,  trenuje, ubieram się modnie,  odkąd mnie zostawiła to byłem sto razy w klubach, wychodziłem do ludzi itp i to nic nie daję..

Czasami jest tak , ze uczucie zjawia się nagle znienacka i nieplanowane. Nic na siłę, poprostu żyj z pozytywnym nastawieniem a napewno ktoś się pojawi🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego
2 minuty temu, Gość Sliczna napisał:

Czasami jest tak , ze uczucie zjawia się nagle znienacka i nieplanowane. Nic na siłę, poprostu żyj z pozytywnym nastawieniem a napewno ktoś się pojawi🙂

No jakoś się nie pojawia.. od 4 lat zyje w celibcie i samotności i juz mam dosyć wszystkiego a niestety nie stajemy się młodsi tylko coraz starsi więc moze być tylko gorzej.. bo która normalna laska będzie chciala starego zgreda ktory zyje od kilku lat w samotności... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość Dlaczego napisał:

Chyba pomylilas osoby.. nie pisz nic jak masz tak bredzić 

Tak, pomyliłam osoby. Chlej ile wlezie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sliczna
16 minut temu, Gość Dlaczego napisał:

No jakoś się nie pojawia.. od 4 lat zyje w celibcie i samotności i juz mam dosyć wszystkiego a niestety nie stajemy się młodsi tylko coraz starsi więc moze być tylko gorzej.. bo która normalna laska będzie chciala starego zgreda ktory zyje od kilku lat w samotności... 

A ile masz lat autorze ? Jeśli można spytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyk cyk
37 minut temu, Gość Sliczna napisał:

A ile masz lat autorze ? Jeśli można spytać ?

Zgreda ? Ile to wiosen liczysz autorze? Halo jesteś czy już śpisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego
8 godzin temu, Gość Cyk cyk napisał:

Zgreda ? Ile to wiosen liczysz autorze? Halo jesteś czy już śpisz ?

34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×