Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

co cie w niej/nim

Polecane posty

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Onsam napisał:

napisałem tak: czy byłaby szansa spotkać się na kawę pogadać bo dawno się nie widzieliśmy. Dostałem w odpowiedzi tak długi tekst o chłopaku co czyta moje wiadomośc z nią ale pozwala jej pisać, o tym że ona chce się z nim zestarzeć i żę to lekka przesada wg jej chłopaka żeby spotkać się na kawę. To w skrócie. Ja rozumiem, zajęta to może olać kolegę którego zna 3,5 roku kiedy chce i tak się stało

Ale ty jestes żałosny i jeszcze piszesz o niej tu od pół roku, ja prdl. Tez kręce z zajeta ale po takim tekscie bym ją olal cieplym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ale ty jestes żałosny i jeszcze piszesz o niej tu od pół roku, ja prdl. Tez kręce z zajeta ale po takim tekscie bym ją olal cieplym moczem

Nie piszę, odpisałem tylko zaciekawionej kobiecie. Olewam właśnie i mi się udaje. Nie takie to proste, bo komuś się zwierzxałem co u mnie długi czas. To nie ktoś z kim pospotyukałem się parę razy a widzieliśmy się 3,5 roku codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
2 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Nie piszę, odpisałem tylko zaciekawionej kobiecie. Olewam właśnie i mi się udaje. Nie takie to proste, bo komuś się zwierzxałem co u mnie długi czas. To nie ktoś z kim pospotyukałem się parę razy a widzieliśmy się 3,5 roku codziennie.

Wniosek tak, że jak ktoś nie pozwala się widywać poza miejscem pracy, czy jakichś innych zajęć to nigdy nie będzie z tego prawdziwej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×