Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

radek.hero

Kobiece fantazje

Polecane posty

Wczoraj zapytałem żony jakie ma fantazje... odpowiedź: "żadne uwielbiam spełniać Twoje".

Pytanie do pań czy też tak macie, że zamiast swoich fantazji spełnienie fantazje swoich partnerów? No i wreszcie jeśli macie to jakie to fantazje? 🙂 czekam na nowe pomysły o inspiracje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż

Skłamała, na pewno jakieś ma. Każdy jakieś ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anioł Stróż napisał:

Skłamała, na pewno jakieś ma. Każdy jakieś ma. 

Dlatego założyłem temat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że niekoniecznie powiedziała prawdę.

Ale to być może dlatego, że uległe kobiety miewają dość perwersyjne fantazje. Takie z hashtagiem #ZdecydowanieNieDoRealizacji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zimna Zośka napisał:

Też myślę, że niekoniecznie powiedziała prawdę.

Ale to być może dlatego, że uległe kobiety miewają dość perwersyjne fantazje. Takie z hashtagiem #ZdecydowanieNieDoRealizacji

 

Czyli jakie? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

Deptanie różnych przedmiotów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, radek.hero napisał:

Czyli jakie? 😄

Może to być np. fantazja o brutalnym gwałcie przez włamywaczy 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zimna Zośka napisał:

Może to być np. fantazja o brutalnym gwałcie przez włamywaczy 😎

Tylko dla kogo to fajne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka Sz.

każdy ma swoje mroczne fantazje i  ukryte marzenia a jeżeli mówi że nie to raczej troszeczkę ściemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Iwonka Sz. napisał:

każdy ma swoje mroczne fantazje i  ukryte marzenia a jeżeli mówi że nie to raczej troszeczkę ściemnia

W takim razie napisz o swoich 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka Sz.

ostatnio gdzieś czytałam że przeprowadzono ankietę  na ten temat i fantazja o której wspomniała Zimna Zośka był na jednym z pierwszych miejsc.Ja przyznam że też czasami o tym fantazjuję.Wiem że w realu to jest straszne ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Iwonka Sz. napisał:

ostatnio gdzieś czytałam że przeprowadzono ankietę  na ten temat i fantazja o której wspomniała Zimna Zośka był na jednym z pierwszych miejsc.Ja przyznam że też czasami o tym fantazjuję.Wiem że w realu to jest straszne ale....

Czyli mamy:

2xGwałt 

1xDeptanie różnych przedmiotów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż

Jestesmy libertynami i co jakis czas robimy wypad by spełnić fantazje. Żonka w takim klubie gdzie tak można zawsze wybiera sobie takich niegrzecznych chłopców, którzy ją przelecą. Pozwala im na dużo więcej niż mi. Ja mam ją szanować, natomiast oni, pozwala im na to, są czasem dość brutalni a ona podaje się i odpływa. Bywa ostro, na granicy zupełnego zeszmacenia ale adrenalinka jest niesamowita. Nie dla wszystkich takie zabawy ale my lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość mąż napisał:

Jestesmy libertynami i co jakis czas robimy wypad by spełnić fantazje. Żonka w takim klubie gdzie tak można zawsze wybiera sobie takich niegrzecznych chłopców, którzy ją przelecą. Pozwala im na dużo więcej niż mi. Ja mam ją szanować, natomiast oni, pozwala im na to, są czasem dość brutalni a ona podaje się i odpływa. Bywa ostro, na granicy zupełnego zeszmacenia ale adrenalinka jest niesamowita. Nie dla wszystkich takie zabawy ale my lubimy.

Czyli robisz to co ona chce? A ona zabrania Ci pewnych rzeczy? Czyli spełnicie jej fantazje A nie Wasze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×