Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiony

Obca kobieta robi mi fochy

Polecane posty

Gość zdziwiony

Otóż rozmawialiśmy raptem trzy razy, widujemy się 2 - 3 x w tygodniu. Nawet chciałem z nią przejść na grunt prywatny, zostałem olany. No i co dalej.. wszystko wskazuje na to że kobitka się obraża że do niej nie podbijam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak wygladaja jej fochy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

bo nie chce, boi się lub ma kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

olej ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość zdziwiony napisał:

Otóż rozmawialiśmy raptem trzy razy, widujemy się 2 - 3 x w tygodniu. Nawet chciałem z nią przejść na grunt prywatny, zostałem olany. No i co dalej.. wszystko wskazuje na to że kobitka się obraża że do niej nie podbijam. 

jestes ...ą? 🤣

ojejciu fajfusie ubodlo odrzucenie, no jak to ciebie? przeciez jestes najfspanialszy, jak una smiala cie olac, ta zla kobieta 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

jestes ...ą? 🤣

ojejciu fajfusie ubodlo odrzucenie, no jak to ciebie? przeciez jestes najfspanialszy, jak una smiala cie olac, ta zla kobieta 🤣

lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgh

A może to nie jest foch tylko zwyczajnie nie jest zainteresowana zacieśnianiem znajomości z tobą? No wiesz to, że Ty ją lubisz jeszcze nie znaczy, że ona Ciebie też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa'

Myślałam że to Konrad xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość asdfgh napisał:

A może to nie jest foch tylko zwyczajnie nie jest zainteresowana zacieśnianiem znajomości z tobą? No wiesz to, że Ty ją lubisz jeszcze nie znaczy, że ona Ciebie też. 

Chyba autor widzi że to fochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chyba autor widzi że to fochy.

taa, mężczyźni zawsze widzą fochy zwłaszcza tam gdzie ich nie ma. Wystarczy, że masz kiepski dzień albo coś Cię boli to od razu, że masz fochy. Autor sam napisał, że to obca kobieta to co ona ma mu się spowiadać ze wszystkiego? Jak jest obca to jest obca, nie warto doszukiwać się czegokolwiek w jej zachowaniu bo to może być wszystko. Rozmawiali tylko 3 razy, to nawet znajomymi nie są. Po co od razu tłumaczyć tym, że kobieta ma fochy bo on nie podbija xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ma fochy bo traktujesz ją jak obcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka

 

 

Do każdego chorującego  ! ! !
Kochani, są Msze Św. z modlitwą o uzdrowienie. Nawet on-line. Najwyższy Uzdrawia nawet kiedy uczestniczy się we Mszy Św. przez internet. Ważna jest wiara i ufność jaką mają dzieci w Jego Miłość. 
Módlcie, módlcie, módlcie się kochani wytrwale i do skutku a Ojciec Niebieski Was wysłucha !!! Taka jest Jego Miłość i Miłosierdzie dla każdego !!! Kto tylko Go o to modlitwą z serca poprosi. Ufacie i nie dajcie się czarnym myślom. 

 

 

Do każdego szukającego miłości ! ! !

Źródłem Miłości jest Ojciec Niebieski. Więc proście Go o ten dar. Czy jesteście sami czy w rodzinie. Ważna jest wiara i ufność jaką mają dzieci w Jego Miłość. Módlcie, módlcie, módlcie się kochani wytrwale i do skutku a Ojciec Niebieski Was wysłucha !!! Taka jest Jego Miłość i Miłosierdzie dla każdego !!! Kto tylko Go o to modlitwą z serca poprosi. Ufacie i nie dajcie się czarnym myślom, bo czarne myśli pochodzą od złego. 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olewasz lalę i jest zła, cierpi jej ego. Myślała, że będzie miała adoratora, a tu figa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Olewasz lalę i jest zła, cierpi jej ego. Myślała, że będzie miała adoratora, a tu figa. 

Nie chce być adoratorem, albo coś próbujemy razem albo spadaj pani. Nie szukam atencjuszki która szuka zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uup

W czym się przejawia ten foch? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Olewasz lalę i jest zła, cierpi jej ego. Myślała, że będzie miała adoratora, a tu figa. 

 

11 godzin temu, Gość zdziwiony napisał:

Nie chce być adoratorem, albo coś próbujemy razem albo spadaj pani. Nie szukam atencjuszki która szuka zabawy.

Piszesz tu propozycje a  dlaczego jej tego nie powiesz?

Widać że ona też nie szuka zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość uup napisał:

W czym się przejawia ten foch? 

Przestał się odzywać do niej, zrobiła to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Przestał się odzywać do niej, zrobiła to samo.

to ona go olała najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×