Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam

Sklep medyczny

Polecane posty

Gość Adam

Szukam dobrego sklepu medycznego z kompleksowym wyposażeniem np. dla przychodni, najlepiej jeśli będzie działał online i będą w stanie sprawnie realizować zamówienia w momencie, gdy pojawi się taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aret

Ciśnieniomierz, inhalator, termometr – kupując ten sprzęt zawsze zaglądałam na sanity.pl. Polski producent, ceny też na sensownym poziomie, jakościowo świetny sprzęt więc myślę, że każdy możę tam szukać dla siebie odpowiednich propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci Toby 🙊
1 minutę temu, Gość aret napisał:

Ciśnieniomierz, inhalator, termometr – kupując ten sprzęt zawsze zaglądałam na sanity.pl. Polski producent, ceny też na sensownym poziomie, jakościowo świetny sprzęt więc myślę, że każdy możę tam szukać dla siebie odpowiednich propozycji.

 

1 minutę temu, Gość aret napisał:

Ciśnieniomierz, inhalator, termometr – kupując ten sprzęt zawsze zaglądałam na sanity.pl. Polski producent, ceny też na sensownym poziomie, jakościowo świetny sprzęt więc myślę, że każdy możę tam szukać dla siebie odpowiednich propozycji.

Kocham cię 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sporo jest obecnie firm obecnych w tej branży więc myślę, że jak bliżej zainteresujesz się tematem to coś sensownego będziesz w stanie wybrać. Między innymi dość dobrze przygotowaną ofertę znajdziesz na medicaldepot.pl/. Myślę, że warto tam zerknąć, pewnie coś sensownego uda się wybrać. Sprawna dostawa więc nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×