Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emilia

Wygląd w ciąży

Polecane posty

Gość Emilia

Jak dbacie o wygląd w ciąży ? Zauważyłyście jakieś zmiany? Poza rosnącym brzuchem oczywiscie. Niewiem, ja wyglądam okropnie. Conajmniej jakbym była chora. Zapuchnięte buzia, oczy. Nigdy w życiu tyle nie spałam ale ciągle mi mało, mimo że niby się wysypiam to mam cienie pod oczami 🤷🏻‍♀️ Nie jest to tylko moje odczucie bo znajomi na ulicy mi mówią że wyglądam na przemęczoną. Czy wszystko w porządku pytają a ja bywa że śpię całą noc i wyjdę w południe na spacer z psem. Tyle zrobię za cały dzień bo akurat mam wakacje niewykorzystane. Nawet makijaż sobie daruje bo żaden korektor nie chce ukryć worków. Patrzę na instagramowe mamuśki to zazdrość mnie zżera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Emilia napisał:

Jak dbacie o wygląd w ciąży ? Zauważyłyście jakieś zmiany? Poza rosnącym brzuchem oczywiscie. Niewiem, ja wyglądam okropnie. Conajmniej jakbym była chora. Zapuchnięte buzia, oczy. Nigdy w życiu tyle nie spałam ale ciągle mi mało, mimo że niby się wysypiam to mam cienie pod oczami 🤷🏻‍♀️ Nie jest to tylko moje odczucie bo znajomi na ulicy mi mówią że wyglądam na przemęczoną. Czy wszystko w porządku pytają a ja bywa że śpię całą noc i wyjdę w południe na spacer z psem. Tyle zrobię za cały dzień bo akurat mam wakacje niewykorzystane. Nawet makijaż sobie daruje bo żaden korektor nie chce ukryć worków. Patrzę na instagramowe mamuśki to zazdrość mnie zżera. 

Ja mam trądzik jakbym znów miała z 14 lat. Dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hf ljhg

Życie to nie jest instagram, a ciąża to nie bajka. Macierzyństwo też Cię umęczy więc śpij i odpoczywaj dopóki możesz 🙂 nie żałuj sobie. Jeśli badasz krew regularnie i nie masz anemii, to wszystko jest w porządku. Tak bywa w ciąży. Ciesz się, że nie rzygasz dalej niż widzisz całe dnie tak jak ja w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emília
14 minut temu, Klara napisał:

Ja mam trądzik jakbym znów miała z 14 lat. Dramat

Zapomniałam o trądziku. Też mam. Mam wrażenie że jako 14 latka takich Wągrów nie miałam. Najgorsze jest to że idziesz na oczyszczanie twarzy a za 3 dni to samo. Wszędzie wągry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Emília napisał:

Zapomniałam o trądziku. Też mam. Mam wrażenie że jako 14 latka takich Wągrów nie miałam. Najgorsze jest to że idziesz na oczyszczanie twarzy a za 3 dni to samo. Wszędzie wągry. 

Zgadza się. Nie pomaga nic, absolutnie nic. Z resztą, mnie przed miesiączka też zawsze wysypywalo, ale teraz w ciazy, to jest po prostu wow 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie na początku tak wysypało trądzikiem, że nawet podkład nie chciał się kleic do twarzy 😱 (a przed ciąża wyleczyłam pięknie trądzik antybiotykami od dermatologa 😪) teraz wchodzę w 3 trymestr i cera fajniejsza, jak zasmiece organizm przekąskami lub słodyczami to pojawi sie gdzie nigdzie jakiś wyprysk i zatrzymuje się woda i wtedy trochę puchne. Przytyłam 4 kg więc nie jestem gruba, brzuch mi urusl i piersi a tak to wyglądam całkiem znosnie, mogę nosić jeszcze ubrania sprzed ciąży. Włosy mam suche, rzadko się przetluszczają, mam na głowie siano. Staram dbać o sibie jak wychodzę z domu, robię makijaż, chodzę na paznokcie i rzęsy, staram się ubrać żeby nie odstraszać. 

Polecam na ten nieszczęsny trad maski na noc z pasty cynkowej (zwróćcie uwagę aby był bez kwasy salucylowego) . Ja nakładam warstwę na oczyszczona twarz i jakoś daje rade. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emília
21 minut temu, Gość Hf ljhg napisał:

Życie to nie jest instagram, a ciąża to nie bajka. Macierzyństwo też Cię umęczy więc śpij i odpoczywaj dopóki możesz 🙂 nie żałuj sobie. Jeśli badasz krew regularnie i nie masz anemii, to wszystko jest w porządku. Tak bywa w ciąży. Ciesz się, że nie rzygasz dalej niż widzisz całe dnie tak jak ja w ciąży. 

Nie no jasne. Ale wiesz. Wszystkie mamuśki uśmiechnięte szczęśliwe a ja jak 3 dniowa kupa wyglądam. Niemam anemii, żadnych braków, robiłam badania bo właśnie myślałam że może coś ze mną nie tak. Niby wszystko w porządku ale czuje się okropnie. 

nie żygam ale chyba bym chciała wiesz. poranne mdłości trwają u mnie do 22, dopóki nie położę się spać. W ogóle jak leżę to mnie nie pociąga ale jak stanę na chwile albo jeszcze nie daj Boże się schylę to masakra. Wolałabym raz a porządnie żeby mnie pociągnęło ale żeby wydarło wszystko😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

Dzięki dziewczyny za zwierzenia, przynajmniej widzę że nie jestem sama. To moja 1 ciąża

9 tydzień dopiero jestem więc jeszcze kupa czasu przedemną ale  myślałam że będzie bardziej kolorowo 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Emília napisał:

 

nie żygam ale chyba bym chciała wiesz. poranne mdłości trwają u mnie do 22, dopóki nie położę się spać. W ogóle jak leżę to mnie nie pociąga ale jak stanę na chwile albo jeszcze nie daj Boże się schylę to masakra. Wolałabym raz a porządnie żeby mnie pociągnęło ale żeby wydarło wszystko😅

Wiesz co, też tak myślałam. Potem jak zaczelam rzygać to płakałam przy tym (rzyganie nie wykluczyło mdłości, dalej były) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bo to niestety nie jest takie normalne rzyganie jak przy niestrawnosci. Naiwnie myslalam, że tak będzie, a tu klops. O wiele bardziej wyczerpujace i maltretujace przelyk, miałam szczęście że mogłam coś tam zjeść i potem to zwymiotowac, bo zwracanie samej śliny to był koszmar.

Przeszlo w 22 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W pierwszej ciąży wyglądałam strasznie, zmęczona i opuchnięta na twarzy mówili mi że będzie dziewczynka, a urodziłam synka.Teraz jestem w drugiej ciąży i wyglądam kwitnąco i czuje się świetnie, bo wszystkie objawy ciążowe ustąpiły, oprócz bolących piersi.Jestem 20 tyg i znów będzie synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Nie zwracaj uwagi na instagramowe matki, ani na te z reklamy. Ja jestem w drugiej ciąży i każda ciąża jest inna. W pierwszej ciąży czułam się jakby mnie ktoś przeżuł i wypluł, a potem zdeptał. Ale za to cera była piękna, włosy gęste, paznokcie piękne. W drugiej poza zmęczeniem czuję się fantastycznie, ale mam problemy z cerą, a włosy w strasznyn stanie. No ale cóż, życie to nie instagram. To tak jak myślałam, że od razu po ciąży zejdzie mi brzuch, nic bardziej mylnego. W ciąży nasze ciało dokonuje ogromnych zmian i one są normalne, najważniejsze to odpoczywać i myśleć o sobie i dziecku, a nie o tym co inni powiedzą. W pierwszej ciąży przytyłam prawie 20kg i jak usłyszałam od własnej siostry, że wyglądam jak wieloryb, to się rozpłakałam. Teraz mam to gdzieś, bo wiem że kilogramy można zrzucić, wygląd po ciąży wróci (oczywiście potrzeba na to czasu), bo najważniejsze jest samopoczucie moje i mojego dziecka. Więc nie przejmuj się znajomymi, to nie oni mają w sobie burzę hormonów i małego człowieczka, który żyje dzięki tobie, czyli wysysa w ciebie wszystko co najlesze 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma reguły. Ja obecnie 6ty miesiąc na plusie 4kg, wymiotowałam raz ale za to przez kilkanaście godzin (jakoś w 3cim miesiącu) . Co do wyglądu cera się nie zmieniła, nie puchne. Jedyne co to piersi mi się powiększyły i są bardzo bolesne, mam na nich rozstępy ogólnie fatalnie to wygląda. Na samopoczucie nie narzekam, zobaczymy jak b dzie dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pod koniec ciazy dostalam paralizu twarzy. Niby od ucha, ale nic nie czulam, zeby mnie bolało. Wygladalam jak po udarze. Kacik ust mi opadl, oko sie nie zamykalo, nie moglam uniesc brwi. Do tego lzawilam, seplenilam i jedzenie wypadalo mi z ust. Koszmar! Na szczescie samo przeszlo po kilku tygodniach,  bo sterydy ktore zapisam mi laryngolog stanowxzo odradzil mi gin, straszac wcześniejszym porodem i uszkodzeniem nerek dziecka. Te mdlosci i inne dolegliwości jskie mialam to nic przy tym. Tak wiec Kochane glowa do gory, bo moglo byc gorzej 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

 Nie wiedziałam że aż tyle kobiet źle czuje się w ciąży, myślałam że coś ze mną jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziki Loch

Ciążówki bywają  sexy.  Przestać narzekać, martwić się na zapas, trochę makijażu, uczesać się i jest super. Macie super biusty, super brodawki. Nie trzeba się zabezpieczać, więc są też plusy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi do porodu zostały dwa tygodnie. Zgaga non stop, zero wymiotow, teraz to i słaba jestem, zmęczona, zaczęłam spać w dzień, mało przytylam ale te cienie pod oczami.... masakra !!! Ale zawsze miałam, od 8 miesiąca mam wysuszona strasznie skore na powiekach i pod oczami. Teraz wyglądam okropnie. Do 8 miesiąca na nic nie narzekalam. Wytrwałości życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość I na co to wszystko napisał:

...a bachory wam za kilkanaście lat pięknie podziękuję w postaci awantur, epitetow i wyzwisk pod waszym adresem, trzaskania drzwiami i wychidzenia z domu na całą noc by chlac cpac i kurvvuc się z towarzystwem, okradania z banknotów z portfela i klamstw... a potem wyjadą za granicę kariere robić i wam na starość nikt nawet szklanki z wodą nie poda. I to nie kwestia wychowania, to inne czasy juz. Myślicie że u was będzie inaczej. Nie, nie będzie. 

Nie wiem z jakiej patologiczne rodziny musisz pochodzić ale bardzo Ci współczuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
1 godzinę temu, Gość Emilia napisał:

 Nie wiedziałam że aż tyle kobiet źle czuje się w ciąży, myślałam że coś ze mną jest nie tak

Bo tak właśnie okłamują nas instagramowe i telewizyjne matki. Po porodzie też nie oczekuj, że będziesz wyglądała jak one, bo będziesz wyglądała jak każda normalna matk, czyli tragicznie 😀 ale my nie mamy niań, trenera personalnego, sprzątaczki, ani kucharki, my jesteśmy mamami, a nie modelkami z insta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak sie konczy ciaza 30+ 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak sie konczy ciaza 30+ 😉

20+ też jak widać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

A Ty zamiast sie martwic czy donosisz ciaze to przejmujesz sie wygladem. Szkoda slow... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat było dobrze. Włosy przestały wypadać bo przed ciążą to był dramat. Nagle wszystkie syfy które od czasu do czasu się pojawiały, zniknęły. 

Przytyłam 10kg. Brzuch średni. Jednak wszyscy mówili że jak patrzyli na mnie od tyłu to jakbym w ogóle nie była w ciąży. Więc jak widać mi dopisała.

Ja też duzu spalam. O 10pm już zasypiałam. Spalam do 10-11am i robiłam sobie drzemki w dzień. 

Śpij i nie przemęczaj się bo jak dzidziuś się urodzi o przespaniu 8-10 godzin pod rząd możesz zapomnieć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jeśli jesteś w domu tzn na zwolnieniu, to śpij ile możesz 🙂 Nie sugeruj się instagramem bo chyba jesteś dorosła i wiesz, że jest coś takiego jak photoshop czy jakieś filtry, oraz opcje które wydłużą rzęsy, zwiększą oczy, wyszczuplą, nadadzą ładny kolor skory, usuną otwarte pory czy pryszcze, zagęszczą włosy itp. Gdybyś spotkała którąś insta matke na żywo mogłabyś się zdziwić albo.... nie zauważyć. Wyglądają jak normalne kobiety. I nie są idealne. Ty też możesz zrobić sobie zdjęcie i podrasować i będziesz sex bombą 😉 Także nie warto się tym przejmować. Jesli nie możesz tego opanować to.... wyłącz insta, nie zaglądaj tam 😉 

A co do sińców to w ciąży nie jestem ale też miałam ten problem (cera całkiem ok, nie używam żadnych podkładów czy kremów bb ale cienie....) i pozbyłam się go.... pijąc wodę. Regularnie piłam wodę, nawodniłam organizm i cienie magicznie poznikały. Ile pijesz? Może warto zwrócić na to większą uwagę? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Ewa19087 napisał:

A Ty zamiast sie martwic czy donosisz ciaze to przejmujesz sie wygladem. Szkoda slow... 

Skąd wiesz czy się nie martwi trollu? A poza tym jakie przejmowanie, zwykła wymiana opinii, ludzka, prawdziwa 

Jedynym zajęciem ma być siedzenie i się zamartwianie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia
1 godzinę temu, Gość Ewa19087 napisał:

A Ty zamiast sie martwic czy donosisz ciaze to przejmujesz sie wygladem. Szkoda slow... 

 Jak nie donosze to bede dalej pròbować, obie ciąże w 1 cyklach starań, niemam z tym problemów. Nie musze w piczce grzebać i śluzów wyciągać jak ty żeby wiedzieć kiedy się bzykać. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Jeśli jesteś w domu tzn na zwolnieniu, to śpij ile możesz 🙂 Nie sugeruj się instagramem bo chyba jesteś dorosła i wiesz, że jest coś takiego jak photoshop czy jakieś filtry, oraz opcje które wydłużą rzęsy, zwiększą oczy, wyszczuplą, nadadzą ładny kolor skory, usuną otwarte pory czy pryszcze, zagęszczą włosy itp. Gdybyś spotkała którąś insta matke na żywo mogłabyś się zdziwić albo.... nie zauważyć. Wyglądają jak normalne kobiety. I nie są idealne. Ty też możesz zrobić sobie zdjęcie i podrasować i będziesz sex bombą 😉 Także nie warto się tym przejmować. Jesli nie możesz tego opanować to.... wyłącz insta, nie zaglądaj tam 😉 

A co do sińców to w ciąży nie jestem ale też miałam ten problem (cera całkiem ok, nie używam żadnych podkładów czy kremów bb ale cienie....) i pozbyłam się go.... pijąc wodę. Regularnie piłam wodę, nawodniłam organizm i cienie magicznie poznikały. Ile pijesz? Może warto zwrócić na to większą uwagę? 

 

Ja podałam ten instagram na przykład, nie że obserwuje instamamy dzień i noc 😂 żeby przybliżyć kafeteriankom mój problem, jeszcze dziś naprawde myślałam że tylko ja w ciąży wyglądam jak pryszczata kupka nieszczęścia. 

Może masz racje z tą wodą, przez te mdlosci  ost bardzo mało pije, jem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×