Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastazja

Moja mama nie pozwala mi sie golic

Polecane posty

Gość Anastazja

Mam 11 lat a moja mama 46. Moja mama mowi ze jak dorosne to wtedy pogadamy ale ja juz chce teraz! mam owłosione nogi i no.. miejsce intymne tak ze jak mam zalozona bielizne to je widac!  jak ja namowic na to zebym mogla sie ogolic.. ? wlosy lonowe siegaja mi poza bielizne! masakra jakas co ja mam zrobic :( ona nawet mi brwi nie pozwala regulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJUSIA

y no mi pozwala Xdd nie wiem popros jom zeby ci pozwolila bo kolerzanki sie z cb smieja czy  cos

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co matka Ci do łazienki wchodzi? Zrób to i już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A co matka Ci do łazienki wchodzi? Zrób to i już. 

To nie takie latwe, do toalety chodze w celach wyprozniania sie itp a tak to mama zacznie cos podejrzewac poza tym TAK mama mi wchodzi do lazienki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Anastazja napisał:

To nie takie latwe, do toalety chodze w celach wyprozniania sie itp a tak to mama zacznie cos podejrzewac poza tym TAK mama mi wchodzi do lazienki

 

Anastazjo, nie macie zamka w drzwiach od łazienki w domu?

Może mogłabyś ogolić się podczas nocowania poza domem, np. u koleżanki czy u kogoś z rodziny? Oczywiście wiąże się to koniecznością usunięcia włosów z odpływu, zwłaszcza u kogoś w łazience. Tylko, że to jest opcja, z której nie można korzystać zbyt często. Ale może jeśli ogolisz się pierwszy raz, to potem już jakoś pójdzie - może mama nie zauważy, albo się w końcu przyzwyczai.

Stajesz się kobietą i to jest normalne, że chcesz usuwać owłosienie, skoro źle się z nim czujesz - to Twoje ciało, a nie Twojej mamy. Tylko niektóry mamy nie mogą pogodzić się z tym, że ich córki dojrzewają i nie są już małymi dziećmi.

Oprócz tego znam kobietę, która nie chciała, żeby jej córka w podobnym wieku depilowała się maszynką do golenia, bo będzie miała grube, ciemne włosy, jak męska broda. Ale zamiast tego podsunęła córce krem do depilacji i on się sprawdził. Po pierwsze z tym odrastaniem włosów jest to mit, bo włosy po goleniu nie są grubsze ani ciemniejsze, to tylko takie wrażenie. Po drugie np. delikatny krem do depilacji może być fajny na początek, kiedy nie masz wprawy z maszynką, możesz pozacinać całe nogi albo nabawić się podrażnień okolic intymnych po goleniu. Radziłabym Ci pogadać z mamą o kremie do depilacji zamiast maszynki, może to ją choć trochę przekona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego. Nie wyobrażam sobie pytać się swojej matki o to czy mogę się ogolić czy nie 😂😂

A jakbys miała okres i chciała użyć tampona i ona by powiedziała że nie to też byś zrezygnowała? Bez przesady.

Po prostu idź do łazienki i się ogół. Co? Zajrzy ci do majtek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Jusia8428 napisał:

Nie rozumiem tego. Nie wyobrażam sobie pytać się swojej matki o to czy mogę się ogolić czy nie 😂😂

A jakbys miała okres i chciała użyć tampona i ona by powiedziała że nie to też byś zrezygnowała? Bez przesady. 

Po prostu idź do łazienki i się ogół. Co? Zajrzy ci do majtek?

Moja mi zabraniała. Tak samo zrobiła awanturę o dezodorant i krem (Bambino). Generalnie olewałam i robiłam swoje. Skończyło się na tym, że praktycznie o niczym jej nie mówiłam.. Jak dostałam okres to poszłam do sklepu i sama kupiłam podpaski, jak chciałam zacząć nosić stanik to też znalazłam sobie sama itd. Trochę mi przykro, że nigdy nie była kimś komu mogłam zaufać i kimś kto mnie rozumiał. Mam nadzieję, że moja córka będzie miała ze mną lżej 😉

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dziecko ty masz jakies zaburzenia hormonalne ?

W wieku 11 lat juz masz takie owlosienie , ze ci z majtek wystaje ? Na nogach widac ?

A o pachach nic nie piszesz..

Brwi regulowac ?

Dziecko wez sie zaintersuje innymi aspektami swojego zycia.Moze przestrzen w mozgu bys upiekszyla ? Zaopiekowala sie nia i wyregulowala ?

Wlosy ,skoro juz ci wystaja z majtek mozesz podciac nozyczkami po bokach..

A tak ogole to prowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achtung

przecież ten temat założył jakiś zbok i teraz trzepie pod te wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Dziecko ty masz jakies zaburzenia hormonalne ?

W wieku 11 lat juz masz takie owlosienie , ze ci z majtek wystaje ? Na nogach widac ?

A o pachach nic nie piszesz..

Brwi regulowac ?

Dziecko wez sie zaintersuje innymi aspektami swojego zycia.Moze przestrzen w mozgu bys upiekszyla ? Zaopiekowala sie nia i wyregulowala ?

Wlosy ,skoro juz ci wystaja z majtek mozesz podciac nozyczkami po bokach..

A tak ogole to prowo..

Zgadzam się 👍

Wreszcie normalny wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość achtung napisał:

przecież ten temat założył jakiś zbok i teraz trzepie pod te wpisy

Pewnie ten sam, co niedawno zalozyl temat, w ktorym pytal, jak rozmawiac o depilacji z 11-letnia corka, ktora ma wlosy pod pachami o dlugosci kilku centymetrow 🤣🤣🤣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

Wiecie ja tez nie moglam sie golic jak bylam w podstawowce. Zwlazzcza zima, Jakies glupoty mi wmawiala, ze to ochronne te wlosy. 

Wszyscy sie smieli. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, Gość gosc napisał:

Dziecko ty masz jakies zaburzenia hormonalne ?

W wieku 11 lat juz masz takie owlosienie , ze ci z majtek wystaje ? Na nogach widac ?

A o pachach nic nie piszesz..

Brwi regulowac ?

Dziecko wez sie zaintersuje innymi aspektami swojego zycia.Moze przestrzen w mozgu bys upiekszyla ? Zaopiekowala sie nia i wyregulowala ?

Wlosy ,skoro juz ci wystaja z majtek mozesz podciac nozyczkami po bokach..

A tak ogole to prowo..

Co w tym dziwnego? Każdy dojrzewa w innym tempie, ale ogólnie dzieci coraz wcześniej zaczynają dojrzewać. A jak ktoś ma skłonność do bujnego owłosienia to tym bardziej włosy pojawiają się wcześnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×