Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patty

Pusty pęcherzyk 1.3cm

Polecane posty

Gość Patty

Byłam dzisiaj u ginekologa. Zrobił usg. Ze względu na nieregularne cykle nie jest w stanie określić który może to być tydzień. Pusty pęcherzyk ma 1.3cm 

Czy ktoś miał taką sytuację i na kolejnym usg zobaczył już zarodek? Jest jakaś szansa? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkenbelif

nie wiesz kiedy popuściłaś szpary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Kiedy była ost miesiączka i jak bardzo nieregularne są twoje cykle? 

Podejrzewasz kiedy była owulacja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
4 minuty temu, Gość ajkenbelif napisał:

nie wiesz kiedy popuściłaś szpary?

Jak żyjesz w związku to bywa że popuszczasz codziennie albo i dwa razy dziennie nieszczęśliwa brzydka samotna istotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Patrzę właśnie na moje 1 usg, mój pęcherzyk miał 23mm kiedy widać było zarodek na 2 mm , niewiem ile wcześniej się pojawił, ale biorąc pod uwagę jego mini rozmiar wnioskuje że nie dawno. Między naszymi pęcherzykami centymetr różnicy ja myśle że jest za malutki żeby go usg wyłapało. Poczekaj do następnego usg i nie martw się na zapas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Patty napisał:

Byłam dzisiaj u ginekologa. Zrobił usg. Ze względu na nieregularne cykle nie jest w stanie określić który może to być tydzień. Pusty pęcherzyk ma 1.3cm 

Czy ktoś miał taką sytuację i na kolejnym usg zobaczył już zarodek? Jest jakaś szansa? 😞

Szansa jest, poczekaj tydzień i sprawdź na usg. Może byc zarodek tak maleńki, że go usg nie zobaczyło. U mnie w 6 tygodniu był tak maleńki, że ja myślałam, ze to na zdjęciu światło się odbiło albo paproch się przyczepił i też chodziłam za tydzień na podgląd czy rośnie i po tygodniu różnica była ogromna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Może być za wcześnie, pozostaje tylko czekanie i pewnie kontrola za 2 tygodnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnia miesiączka 11 lipca. Owulacja 10 sierpnia. 

31 minut temu, Gość Kasia napisał:

Kiedy była ost miesiączka i jak bardzo nieregularne są twoje cykle? 

Podejrzewasz kiedy była owulacja? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Goosc napisał:

Może być za wcześnie, pozostaje tylko czekanie i pewnie kontrola za 2 tygodnie? 

Kolejne usg za tydzień w piątek..osiwieje do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, patka232 napisał:

Kolejne usg za tydzień w piątek..osiwieje do tego czasu

No kochana trzymam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

 Na pewno będzie dobrze, miałam to samo, dokładnie taki sam rozmiar pęcherzyka i nic nie było widać. Poczekaj spokojnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Optymistka napisał:

 Na pewno będzie dobrze, miałam to samo, dokładnie taki sam rozmiar pęcherzyka i nic nie było widać. Poczekaj spokojnie 🙂

Po jakim czasie miałaś powtórne usg? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enej
9 godzin temu, patka232 napisał:

 

Ostatnia miesiączka 11 lipca. Owulacja 10 sierpnia. 

 

Ja miałam owulacje w 50dniu cyklu 😂😂😂 lekarze naliczyli mi koniec q trymestru z okresu a ja dopiero pęcherzyk miałam. Wszystko przed tobą, relaks i czekaj do piątku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enej
13 minut temu, patka232 napisał:

Po jakim czasie miałaś powtórne usg? 

Jeśli bardzo się będziesz denerwować idź wcześniej. Zarodek rośnie ok 1mm dziennie jeśli za dwa trzy dni nie będzie różnicy wtedy bym się martwiła. 

Nie warto lecieć na drugi dzień bo faktycznie może być nadal za wczesnie ale myśle ze 3 dni już robią różnice. W tej chwili nie pamietam wielkości jaką są w stanie wyłapać aparaty usg, Na pewno widać  2mm bo ja taki miałam. A przy 3 mm widać i serduszko. Może niech wypowiedzą się dziewczyny które miały mniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Ja byłam u lekarza 12.09,powiedział że według niego to 5tydz i tez zobaczyłam tylko pecherzyk,nast wizyta 1.10,powiedzial że przyszłam bardzo wcześnie 

Postanowiłam iść do jeszcze jednego i sprwadzić co ten powie,poszłam 16.09 i to samo,5tydz ,pecherzyk. 

Czy w ciągu tych kilku dni nie powinno już było coś się zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
2 godziny temu, patka232 napisał:

Po jakim czasie miałaś powtórne usg? 

Po dwóch tygodniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko

Mam tak samo nieregularne cykle ostatnia miesiaczke mialam 21 lipca 10 wrzesnia bylam u lekarza zrobil usg z usg wychodzilo dopiero 5 tydzien lekarz mowil ze pecherzyki (bo u mnie wyszly 2 pecherzyki tylko jeden jest mniejszy i splaszczony) sa za małe 12 wrzesnia zaczelam krwawic bylam ponownie wyszedl krwiak na usg wczesniej go nie bylo  lekarz nie daje mi wielkich szans przepisal duphaston i to samo mam przyjsc 24 wrzesnia i wtedy jak beda zarodki to bedzie dobrze jak nie to juz koniec najgorsze to te czekanie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×