Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oburzony

Czy Ty masz mnie za desperata

Polecane posty

Gość Ona87
15 minut temu, Gość Oburzony napisał:

 Nie ty to będzie inna - takie podejście kręci kobiety

Tylko jakieś Karyny, kreci je też dres, łysa pała i sterydy we krwi, mądra kobieta chce bezpieczeństwa i stabilizacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzony
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wtedy kobieta odchodzi

Bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

W pewnym momencie każdy facet denerwuje kobietę, bo taka jest natura kobiet. Bardzo trudno im dogodzić choćbyś się dwoił i troił. Dlatego należy zrozumieć, że kobieta jedno myśli, drugie chce, a trzecie robi. Nie ma co się zastanawiać z czego to wynika, po prostu robić swoje tak, żeby w danym momencie była szczęśliwa. A za chwilę pomyślisz co dalej bo nie przewidzisz. Wiesz, laska chce kwiatka, a jak jej kwiatka przyniesiesz to już go nie chce. A jak jej nie przyniesiesz to masz przekichane. I tak w koło Macieju.;)

bo to barany nie o kwiatka chodzi kwiatek to wymowka gdy nie rozumiesz potrzeb kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzony
7 minut temu, Gość gość napisał:

W pewnym momencie każdy facet denerwuje kobietę, bo taka jest natura kobiet. Bardzo trudno im dogodzić choćbyś się dwoił i troił. Dlatego należy zrozumieć, że kobieta jedno myśli, drugie chce, a trzecie robi. Nie ma co się zastanawiać z czego to wynika, po prostu robić swoje tak, żeby w danym momencie była szczęśliwa. A za chwilę pomyślisz co dalej bo nie przewidzisz. Wiesz, laska chce kwiatka, a jak jej kwiatka przyniesiesz to już go nie chce. A jak jej nie przyniesiesz to masz przekichane. I tak w koło Macieju.;)

Nie 100, a 200% prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Oburzony napisał:

Bzdura

Rollercoaster partnerski dla zakompleksionych lub/i zesnobowanych i łasych na kasę partnera, wytrzymają wtedy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

bo to barany nie o kwiatka chodzi kwiatek to wymowka gdy nie rozumiesz potrzeb kobiety

Zdziwisz się co powiem, ale właśnie o tego kwiatka chodzi czy chcesz czy nie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co?
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Zdziwisz się co powiem, ale właśnie o tego kwiatka chodzi czy chcesz czy nie.;)

kwiatek wszystko załatwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Oburzony napisał:

Nie 100, a 200% prawdy

Tak Oburzony wiem co mówię, dlatego moja rada jest taka, żebyś nie próbował rozumieć kobiet, żebyś nie był oburzony. A jak się wściekasz, bo tego nie rozumiesz idź na siłownię, pobiegaj czy spotkaj się z kumplami na browara. Absolutnie i kategorycznie nie wchodź z laską w dyskusje, bo one 'zawsze mają rację'. Dobra wiadomość jest taka, że kobiecie tak szybko mija foch jak przychodzi. Życie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość to co? napisał:

kwiatek wszystko załatwia?

Tak, ten kwiatek niewidzialny nazwany porozumieniem bez słów.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Oburzony napisał:

Slodkopierdzacy facet 24/h w koncu zacznie wku/rwiac kobiete, to prawda trzeba byc raz slodkik a raz chu/jem wtedy kobieta cie kocha

Jak we wszystkim trzeba znaleźć złoty środek. Nie można kobiecie wchodzić do tyłka, ale bycie d_pkiem nie popłaca. Nie ty jeden na świecie i znajdzie się taki, który ją pokocha i będzie traktował z należytym szacunkiem, a wtedy po tobie. Kto cię nauczył stosowania takich gierek? Moim zdaniem jesteś emocjonalnie niedojrzały. Może to efekt przykrych doswiadczeń z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takich facetów jak mówisz to chcą zaburzone kobiety, jakieś DDA czy DDD, biorą złych bo mają bajzel pod deklem i nie leczą. Kobieta bez obciążeń psychicznych chce mieć  kogoś na kogo może liczyć, a nie w dni parzyste misia, a w nieparzyste ch..a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tak, ten kwiatek niewidzialny nazwany porozumieniem bez słów.;)

to rzadkość niczym perła w piasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Takich facetów jak mówisz to chcą zaburzone kobiety, jakieś DDA czy DDD, biorą złych bo mają bajzel pod deklem i nie leczą. Kobieta bez obciążeń psychicznych chce mieć  kogoś na kogo może liczyć, a nie w dni parzyste misia, a w nieparzyste ch..a.

Chcesz na kogoś liczyć to licz wyłącznie na siebie. Kobiety te mądre nie szukają faceta, na którego mogą liczyć, bo znają swoją wartość i taki typ nie jest im potrzebny. Bezpieczeństwo, stabilizacja, piękny dom, samochód i wielki ogród, pitu pitu jak w filmie romantycznym. Kobiety szukają zupełnie innych wartości, ale Ty zdaje się nie wiesz o czym rozkminka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gośc napisał:

to rzadkość niczym perła w piasku

Tak. Igła w stogu siana.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Chcesz na kogoś liczyć to licz wyłącznie na siebie. Kobiety te mądre nie szukają faceta, na którego mogą liczyć, bo znają swoją wartość i taki typ nie jest im potrzebny. Bezpieczeństwo, stabilizacja, piękny dom, samochód i wielki ogród, pitu pitu jak w filmie romantycznym. Kobiety szukają zupełnie innych wartości, ale Ty zdaje się nie wiesz o czym rozkminka. 

co to za wartości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Oburzony napisał:

Bzdura

Prawda niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Chcesz na kogoś liczyć to licz wyłącznie na siebie. Kobiety te mądre nie szukają faceta, na którego mogą liczyć, bo znają swoją wartość i taki typ nie jest im potrzebny. Bezpieczeństwo, stabilizacja, piękny dom, samochód i wielki ogród, pitu pitu jak w filmie romantycznym. Kobiety szukają zupełnie innych wartości, ale Ty zdaje się nie wiesz o czym rozkminka. 

To na chúj takiej facet skoro nie potrzebuje niczego? Chyba dla ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

co to za wartości?

Rozkosz bycia razem. A serio, jutro odpowiem rozbudowanym esejem, bo teraz zachciało mi się spać i muszę się położyć. Cześć, dobranoc, kolorowych snów.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To na chúj takiej facet skoro nie potrzebuje niczego? Chyba dla ogona.

Między innymi.;) Nara!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Między innymi.;) Nara!;)

Rozkosz bycia razem 🤣 widzę ja u każdej pary. Wprost na twarzach mają ja wypisaną 👍 Nara 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To na chúj takiej facet skoro nie potrzebuje niczego? Chyba dla ogona.

jesli to FEMINISTKA!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Rozkosz bycia razem. A serio, jutro odpowiem rozbudowanym esejem, bo teraz zachciało mi się spać i muszę się położyć. Cześć, dobranoc, kolorowych snów.;)

czekamy nie zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykra prawda
46 minut temu, Gość gość napisał:

W pewnym momencie każdy facet denerwuje kobietę, bo taka jest natura kobiet. Bardzo trudno im dogodzić choćbyś się dwoił i troił. Dlatego należy zrozumieć, że kobieta jedno myśli, drugie chce, a trzecie robi. Nie ma co się zastanawiać z czego to wynika, po prostu robić swoje tak, żeby w danym momencie była szczęśliwa. A za chwilę pomyślisz co dalej bo nie przewidzisz. Wiesz, laska chce kwiatka, a jak jej kwiatka przyniesiesz to już go nie chce. A jak jej nie przyniesiesz to masz przekichane. I tak w koło Macieju.;)

Nie, to dlatego, że mężczyźni kłamią jak psychopaci tylko po to żeby zdobyć nagrodę i będą się dwoić i troić póki to się nie stanie. Najpierw taki delikwent tropi swoją ofiarę, mami ją słodkimi słówkami, obiecuje złote góry i wieczny orgazm, lata i skacze przy niej, przy swojej wybrance i "jedynej" miłości, a potem po czasie zaczyna pokazywać swą prawdziwą twarz, gdy już się znudzi rzecz jasna, a uczucie stanie się monotonią i szarością życia. Wtedy to kobieta rozpaczliwie poszukuje tego, któremu zaufała i niewinnie powierzyła swe serce... ale jego już nie ma on nigdy nie istniał, to było kłamstwo i mistrzowskie odegranie roli i schowanie pod scenę dydaskalii, aż do czasu, gdy nadarzy się następna okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha mescy aktorzy mogą co najwyżej maliny dostać za swoje kreacje na deskach spalonego teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Kim jest autor i czy wszystkie posty z podpisem Oburzony są jego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Kto cię nauczył stosowania takich gierek?

Kobiety. Bo wy stosujecie je na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Kobiety wiedzą lepiej czego chcą od faceta

Kobiety w ogóle nie wiedzą, czego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
4 minuty temu, Gość pravda napisał:

Kobiety w ogóle nie wiedzą, czego chcą.

Raz mówią, że jestem za chudy. Innym razem, że jestem za gruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisely

Komedia omyłek... Jestem tak zmęczona, że nie wiem jak się nazywam, i jak mam teraz roztrząsać, kto co napisał... Powiem krótko - ja też nigdy nie walczę o faceta. Jestem na to zbyt dumna. Ale nikogo ostatnio nie olewałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×