Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jowita11

Klamal od początku... Co teraz?

Polecane posty

Gość Jowita11

W niedzielę wyszło na jaw ze mój chlopak oklamywal mnie od samego początku. W zeszłym tygodniu dostał sms "od koleżanki" o 23. Nie chciał powiedzieć kto napisal. W weekend pokazywał mi wiadomości(zdjecia) od kogoś innego i zauważalam że rozmowy inne sa usunięte... Telefon ma na haslo, którego nie znam. Zapytałam go o to wszystko i okazało się, że napisala do niego jego była i usunal żebym nie byla zla. Popisali ponoć odnośnie jego pracy... I od słowa do słowa okazało się, że gdy mnie poznał, był jednocześnie z ta właśnie dziewczyna. Poznaliśmy się w połowie kwietnia i taka date przyjęliśmy za początek związku bo sam pytal czy z nikim się nie spotylalm i nie spalam. On twierdził że nie. Twierdzi że nie spotykal się z nia od końca kwietnia po raz ostatni się widzieli gdy byli w kinie, w co nie chce mi się wierzyć że nigdy nie zakończyli związku. Ponadto okazalo sie,, że pod koniec maja, po spaniu u mnie, była taka sytuacja ze byl na jednym wydarzeniu i najpierw powiedział mi że z ta była, a potem ze nie pamięta i może to inna kolezanka. Z racji tego że mialam wrażenie jakiś czas temu że on znika wieczorami, tsn przestaje się odzywać i pisze co kilka godzin jakby z doskoku, a na co dzień rozmawia normalnie.. Zrobiłam mu kiedyś o to awanturę ale zarzekql że mogę mu ufać. Teraz to wszystko nabiera inny odbiór... mam wiele wątpliwości, on chce się starać a ja nie wiem co robić. Pomóżcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ewidentnie miota się jak ogon między nogami  u Broken. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita11

Nie rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

No, że Cię zgranie okłamuje,  że mataczy i manipuluje faktami. Po co Ci taki krętacz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Zgrabnie *** 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro facet zaczyna znajomość od kłamstwa to raczej nie wróży nic dobrego.Kazdy z nas ma jakąś przeszłość i na nią juz nie mamy wpływu jednak na przyszłość już  tak.Jesli drugiej osobie zależy to umie powiedzieć prawdę i tyle.Tu nie ma nic pomiędzy. Zaufanie to podstawa a ciężko je zdobyć skoro ktos nas oklamuje juz od początku....Znam to z własnego doświadczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

'Zaufaj mi, wszystko będzie dobrze...' Tak? W imię zaufania niech pokaże co ma w telefonie i może niech zaprosi koleżankę na obiad, na którym będziesz uczestniczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita11

Niestety w telefonie ma wszystko pokasowane... Jestem rozczarowana. Teoretycznie moglabym mieć gdzieś to że na początku znajomości był ktoś inny. Ale sam się deklarowal co do konkretnej daty i mnie pytal czy z nikim nie spalam. Okazało się także ze mial z nia kontakt przez messenger (początkowo mowil że od kwietnia od ich wyjścia do kina nie mieli kontaktu ale chodziło mu niby o kontakt telefoniczny hahaha...). Ciągle jakas sciema i myślę że nie znam prawdy.malo tego, wydaje mi się że cały czas się z nia spotykal i nie wierzę w zakończenie w kwietniu 😞 on ma wyrzuty sumienia, chce się starać tylko pytanie czy jest o co skoro w zeszłym tyg też mnie oklamal mówiąc że to kolezanka i usuwając wiadomości 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Jowita11 napisał:

Niestety w telefonie ma wszystko pokasowane... Jestem rozczarowana. Teoretycznie moglabym mieć gdzieś to że na początku znajomości był ktoś inny. Ale sam się deklarowal co do konkretnej daty i mnie pytal czy z nikim nie spalam. Okazało się także ze mial z nia kontakt przez messenger (początkowo mowil że od kwietnia od ich wyjścia do kina nie mieli kontaktu ale chodziło mu niby o kontakt telefoniczny hahaha...). Ciągle jakas sciema i myślę że nie znam prawdy.malo tego, wydaje mi się że cały czas się z nia spotykal i nie wierzę w zakończenie w kwietniu 😞 on ma wyrzuty sumienia, chce się starać tylko pytanie czy jest o co skoro w zeszłym tyg też mnie oklamal mówiąc że to kolezanka i usuwając wiadomości 😞

Dokładnie,sama widzisz ze nie umie powiedzieć prawdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka

 

 

  Do każdego chorującego  ! ! !
Kochani, są Msze Św. z modlitwą o uzdrowienie. Nawet on-line. Najwyższy Uzdrawia nawet kiedy uczestniczy się we Mszy Św. przez internet. Ważna jest wiara i ufność jaką mają dzieci w Jego Miłość. 
Módlcie, módlcie, módlcie się kochani wytrwale i do skutku a Ojciec Niebieski Was wysłucha !!! Taka jest Jego Miłość i Miłosierdzie dla każdego !!! Kto tylko Go o to modlitwą z serca poprosi. Ufacie i nie dajcie się czarnym myślom. 

 

Do każdego szukającego miłości ! ! !

Źródłem Miłości jest Ojciec Niebieski. Więc proście Go o ten dar. Czy jesteście sami czy w rodzinie. Ważna jest wiara i ufność jaką mają dzieci w Jego Miłość. Módlcie, módlcie, módlcie się kochani wytrwale i do skutku a Ojciec Niebieski Was wysłucha !!! Taka jest Jego Miłość i Miłosierdzie dla każdego !!! Kto tylko Go o to modlitwą z serca poprosi. Ufacie i nie dajcie się czarnym myślom, bo czarne myśli pochodzą od złego. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita11
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie,sama widzisz ze nie umie powiedzieć prawdy..

Zastanawiam Się czy dać mu szansę...czy warto 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

 Niezły z niego ogier! Dwie walić to można miesiąc ale tyle czasu wyrabiać? Jak często cię używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Jowita11 napisał:

Zastanawiam Się czy dać mu szansę...czy warto 😞

Czasem warto spróbować ale musisz otwarcie powiedzieć co ci nie pasuje i co chciała bys zeby zmienił,jeśli naprawdę mu zależy i nie ma nic na sumieniu to zrobi to bez problemu. Musisz tylko wytrwać w tym co postanowisz i nie dac sie zbyc samym zapewnieniom.Bo słowa to jedno a czyny to drugie. Ja tak zrobiłam i poki co czekam na reakcję z jego strony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita11
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Czasem warto spróbować ale musisz otwarcie powiedzieć co ci nie pasuje i co chciała bys zeby zmienił,jeśli naprawdę mu zależy i nie ma nic na sumieniu to zrobi to bez problemu. Musisz tylko wytrwać w tym co postanowisz i nie dac sie zbyc samym zapewnieniom.Bo słowa to jedno a czyny to drugie. Ja tak zrobiłam i poki co czekam na reakcję z jego strony....

On póki co chce porzucić ten temat, bo ja za kilka dni mam ważny państwowy egzamin. Ja osobiście mam do nirgo milion pytań i obawiam się że to nie jest cala prawda. Nie wiem już nic i to jest najgorsze. A ten człowiek u mnie przesiadywal 4dni w tygodniu łącznie z noclegami. 

Z tamtą, jak mi wczoraj napisał, spotykał się rzadko gdy byli razem. A tak jak zauważyłam, będąc ze mna zdarzało mu się znikać wieczorami do kolejnego dnia (zawsze był dostępny na meseengerze, a w takie dni akurat nie, a jeśli byl, odpisywał mi jednym słowem i znikal.), nigdy nie pytalam co wtedy robil. Teraz mówi że siedział w domu i z nikim się nie spotykal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
9 minut temu, Gość Jowita11 napisał:

On póki co chce porzucić ten temat, bo ja za kilka dni mam ważny państwowy egzamin. Ja osobiście mam do nirgo milion pytań i obawiam się że to nie jest cala prawda. Nie wiem już nic i to jest najgorsze. A ten człowiek u mnie przesiadywal 4dni w tygodniu łącznie z noclegami. 

Z tamtą, jak mi wczoraj napisał, spotykał się rzadko gdy byli razem. A tak jak zauważyłam, będąc ze mna zdarzało mu się znikać wieczorami do kolejnego dnia (zawsze był dostępny na meseengerze, a w takie dni akurat nie, a jeśli byl, odpisywał mi jednym słowem i znikal.), nigdy nie pytalam co wtedy robil. Teraz mówi że siedział w domu i z nikim się nie spotykal. 

 Oj naiwna ty naiwna, walił ją na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita11
21 minut temu, Gość gośćgość napisał:

 Oj naiwna ty naiwna, walił ją na 100%

Niestety tez tak mj się wydaje. Co ciekawe na naszym 1 spotkaniu mial brudna marynarkę od podkładu. Natomiast w maju jak juz rzekomo z nia nie spal, mial biały ślad na spodniach..... Którego nie moglam mu zrobić. W takim miejscu w którym mógłby dotykać noga kobietę w miejscu intymnym (czasem też tak leżymy że on mi wkłada swoje udo między nogi). Nid wiem już czy sobie nie schizuje za bardzo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Jowita11 napisał:

On póki co chce porzucić ten temat, bo ja za kilka dni mam ważny państwowy egzamin. Ja osobiście mam do nirgo milion pytań i obawiam się że to nie jest cala prawda. Nie wiem już nic i to jest najgorsze. A ten człowiek u mnie przesiadywal 4dni w tygodniu łącznie z noclegami. 

Z tamtą, jak mi wczoraj napisał, spotykał się rzadko gdy byli razem. A tak jak zauważyłam, będąc ze mna zdarzało mu się znikać wieczorami do kolejnego dnia (zawsze był dostępny na meseengerze, a w takie dni akurat nie, a jeśli byl, odpisywał mi jednym słowem i znikal.), nigdy nie pytalam co wtedy robil. Teraz mówi że siedział w domu i z nikim się nie spotykal. 

Tymbardziej powien z Tobą porozmawiać i wyjaśnić żebyś  miała spokojną głowe na egzaminie. Jeśli chodzi o te jego znikanie to fakt jest ono dziwne ale moze poprostu chciał pobyc sam ...Musicie szczerze porozmawiać inaczej ciągle będziesz się katować domysłami a to bez sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
3 minuty temu, Gość Jowita11 napisał:

Niestety tez tak mj się wydaje. Co ciekawe na naszym 1 spotkaniu mial brudna marynarkę od podkładu. Natomiast w maju jak juz rzekomo z nia nie spal, mial biały ślad na spodniach..... Którego nie moglam mu zrobić. W takim miejscu w którym mógłby dotykać noga kobietę w miejscu intymnym (czasem też tak leżymy że on mi wkłada swoje udo między nogi). Nid wiem już czy sobie nie schizuje za bardzo... 

 Nie kombinuj za dużo tylko daj sobie z nim spokój, nic ci to nie da. Kurczę a ja już pół roku szukam wartosciowej dziewczyny, której udo mógłbym włożyć między jej nogi i czuć ciepło jej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita11

Ale ja poprosiłam go o szczerą prawdę to mam wrażenie że wciąż robi ze mnie ...ke, nie odpowiada na moje pytania tylko pisze ze powinnam skupić się na egzaminie. W poniedziałek mowil że nie mial z nia kontaktu od kwietnia, a wczoraj po moich pytaniach okazalo się, że mial przez messengera, a myślał że chodziło mi o kontakt telefoniczny dlatego powiedział że fo nie mial. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Jowita11 napisał:

Ale ja poprosiłam go o szczerą prawdę to mam wrażenie że wciąż robi ze mnie ...ke, nie odpowiada na moje pytania tylko pisze ze powinnam skupić się na egzaminie. W poniedziałek mowil że nie mial z nia kontaktu od kwietnia, a wczoraj po moich pytaniach okazalo się, że mial przez messengera, a myślał że chodziło mi o kontakt telefoniczny dlatego powiedział że fo nie mial. 

To znaczy że nie chce powiedzieć Ci prawdy,dlatego odpowiada wymijająco i próbuje przeciągnąć to w czasie.Nie proś już o nic,powiedz mu wprost albo od  razu powie Ci o co chodzi albo dla Ciebie jest wszystko skończone i tyle w temacie.Nie daj się zwodzić i robić w jajo bo szkoda czasu na niego a poza tym póżniej będzie gorzej ci się z nim rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Męskim okiem

Co w tym dziwnego?  Ja prawie zawsze tak robiłem.   Miałem kilka " przyjaciolek" i wybieralem sobie najlepsza.  Każda moja dziewczyna przez pierwsze 3-4 miesiące była jedna z kilku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita11
9 minut temu, Gość Męskim okiem napisał:

Co w tym dziwnego?  Ja prawie zawsze tak robiłem.   Miałem kilka " przyjaciolek" i wybieralem sobie najlepsza.  Każda moja dziewczyna przez pierwsze 3-4 miesiące była jedna z kilku. 

A no to że mógł się nie określać na wyłączność bo może ja też bym mogła mieć kilku w zanadrzu i wybrać najlepszego?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Jowita11 napisał:

A no to że mógł się nie określać na wyłączność bo może ja też bym mogła mieć kilku w zanadrzu i wybrać najlepszego?? 

To działa tylko u facetów, u kobiet jest niedopuszczalne.  Poza tym nie jest Ci fajnie że mógł mieć wiele A wybrał Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

To działa tylko u facetów, u kobiet jest niedopuszczalne.  Poza tym nie jest Ci fajnie że mógł mieć wiele A wybrał Ciebie?

Dziw.ka to nie płeć to charakter. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Gość napisał:

To działa tylko u facetów, u kobiet jest niedopuszczalne.  Poza tym nie jest Ci fajnie że mógł mieć wiele A wybrał Ciebie?

No tak. Ksieciunio zrobił łaskę pokojówce😲 i ja wybrał do dymanko w czwartki piątki i soboty , w pozostałe dni ma do tego była,  która sądzi, :że do siebie wrócili, a wieczorami gdy jest niedostępny dla obu, gdy tak się zdarza, jest z trzecią. Każda powinna być szczęśliwa,  bo mógł dymać inne a wybrał je.😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Jowita11 napisał:

On póki co chce porzucić ten temat, bo ja za kilka dni mam ważny państwowy egzamin. Ja osobiście mam do nirgo milion pytań i obawiam się że to nie jest cala prawda. Nie wiem już nic i to jest najgorsze. A ten człowiek u mnie przesiadywal 4dni w tygodniu łącznie z noclegami. 

Z tamtą, jak mi wczoraj napisał, spotykał się rzadko gdy byli razem. A tak jak zauważyłam, będąc ze mna zdarzało mu się znikać wieczorami do kolejnego dnia (zawsze był dostępny na meseengerze, a w takie dni akurat nie, a jeśli byl, odpisywał mi jednym słowem i znikal.), nigdy nie pytalam co wtedy robil. Teraz mówi że siedział w domu i z nikim się nie spotykal. 

Taa jasne i odpisywal co parę godzin...mozliwe ze do teraz sie czasem z nią widuje a Tobie sciemnia, to zwykły kretacz i będzie tylko gorzej. Bycmoze on nadal kocha była ale ona wacha się czy do niego wrócić więc póki co trzyma się Ciebie. Śmie twierdzic ze z innymi ,,koleżankami" tez może pisac i szukać czegoś na boku. Tak się nie zachowuje zakochany facet! Gdyby Cie kochał to nie sciemnialby i tylko ty byś sie liczyła! A kasuje wiadomosci bo ma cos do ukrycia. Jeśli Ty go nie rzucisz to on Cie zostawi predzej czy później i albo wróci do byłej albo znajdzie inna. Zakład? Nie bądź naiwna, mień honor i zostaw go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To działa tylko u facetów, u kobiet jest niedopuszczalne.  Poza tym nie jest Ci fajnie że mógł mieć wiele A wybrał Ciebie?

Haha dobre sobie, co za hipokryta 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tymbardziej powien z Tobą porozmawiać i wyjaśnić żebyś  miała spokojną głowe na egzaminie. Jeśli chodzi o te jego znikanie to fakt jest ono dziwne ale moze poprostu chciał pobyc sam ...Musicie szczerze porozmawiać inaczej ciągle będziesz się katować domysłami a to bez sensu. 

Od takiego kłamcy i kretacza ma oczekiwać ,,Szczerej rozmowy"? Hehe dobre, hasła będzie kręcił bo to taki typ i widać ze lubi lecieć na dwa fronty. Naiwna jestes. Powinna do zostawić bo koles nie jest wart jej zaufania i obstawiam ze autorka ma juz rogi do sufitu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlazlo

Przypuszczam, że cały czas spotyka się z wami obiema...jedyne co możesz teraz zrobić to zdobyć kontakt do niej i napisać, zrób konfrontację tego co Ci facet opowiada z tym co ona Ci powie i będziesz znała prawdę. Ja spotykałam się z facetem rok czasu i okazało się że cały czas byłam tą drugą, ona się dowiedziała i napisała do mnie, podobno nie byłam pierwszą z którą ja zdradzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Wlazlo napisał:

Przypuszczam, że cały czas spotyka się z wami obiema...jedyne co możesz teraz zrobić to zdobyć kontakt do niej i napisać, zrób konfrontację tego co Ci facet opowiada z tym co ona Ci powie i będziesz znała prawdę. Ja spotykałam się z facetem rok czasu i okazało się że cały czas byłam tą drugą, ona się dowiedziała i napisała do mnie, podobno nie byłam pierwszą z którą ja zdradzał...

Faceci potrafią leciec na dwa fronty nawet latami! Są mistrzami kłamstwa i manipulacji, tez mysle ze facet autorki ciągnie dwie sroki za ogon. Dobry pomysł żeby napisała do niej bo od niego to się prawdy nie dowie, on klamie jak tylko może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×