Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania.32

Co byście zrobiły w takiej sytuacji ..

Polecane posty

Mam do wyboru albo pracować w ciężkiej  , wyniszczającej pracy z  mściwą kierowniczką i szukać kogoś do opieki nad dzieckiem ( kogoś obcego , bo nie mam rodziny a znajomi pracują ) , albo szukać pracy dorywczej , ewentualnie w swoim zawodzie coś rozkręcać na razie na czarno z powodu braku dodatkowych funduszy licząc się z tym że ktoś może na mnie donieść . Mąż zarabia , że nam starcza ale szału nie ma , ja szukam innej pracy ale nie mam niczego w godzinach przedszkola , nie mam też dziecka z kim zostawić na ten dzień dodatkowy 3 razy w miesiącu . Ze stresu od 7 miesięcy miałam tylko  3 razy okres , nie wiem co robić . Z pracą szału nie ma , bo to malutkie miasteczko , wyjazd poza wiązałby  się z budzeniem 4 latka po 5 rano i odbieraniem ok 16 tej .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLL

Nie wiem jak u ciebie ale w moim niewielkim miasteczku strasznie ciężko znaleźć kogoś do opieki nad dzieckiem. Może to byłby pomysł dla ciebie, raz że bierzesz np 2 innych dzieci i swoje, to jeszcze dzieciaki razem się bawią, a ty zawsze coś zarobisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×