Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez sensu to wszystko

Nie mam samochodu, prawka, mieszkania

Polecane posty

Gość brak słów
16 godzin temu, Gość Gosc napisał:

I placac 1700 zl za mieszkanie?

No jak jaśnie pan musi mieszkać sam na wynajmie to tyle płaci, pokój kosztuje 800. W dzisiejszych czasach to wszyscy chcieliby mieć wszystko na już. Jak chce się człowiek czegoś dorobić to wiadomo, że musi mieć jakieś wyrzeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ciekawe,
4 godziny temu, Bolek napisał:

Z jego kasą? To nie lata 70 że dostajesz pół domu po rozwodzie, wprowadziła się na gotowe z jedną walizką i tak samo opuszcza dom. Do podziału są tylko pieniądze zarobione po ślubie jako "wspólne" , z odpowiednim adwokatem dużo tego nie będzie. Uwierz mi że są takie które mają do zaoferowania tylko wygląd, następna pozytywną cechą to że dobrze dają dùpy i nic więcej, kompletne idiötki z wielkim ego

Bolek na niemieckim socjalu siedzi i radzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

Niby tak narzekacie i narzekacie a każdy jeden z was jak ma do wyboru super laskę bez niczego i mocno przeciętną z mieszkaniem i samochodem to wybierze tą pierwszą. Za takimi też się oglądacie. Sami nic nie macie ale za cel obieracie sobie te najbardziej atrakcyjne. Sami sobie świadectwo wystawiacie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prosta zasada laska=wygląd, facet=hajs+wygląd+(ewentualnie) charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak na pewno z pensją 3500, za którą musi przeżyć odłoży na mieszkanie min 300k w 15 lat. No ... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil

Co to za facet z pensją 3500 miesięcznie? Jakby miał trochę szacunku do siebie i zmienił podejście to by lekko wyciągał min te 8k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek87

Dobry samochód z salonu to kosztuje min 150k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek-k

Autorze ja radziłbym wyjechać do pracy za granicę i tam zacząć zarabiać pieniądze. Podam Ci przykład, przez który nawet ja mam powody do wstydu. Chłopak mieszkający na wsi obok mojej babci (3 domy dalej) wyjechał wraz z dziewczyną po ukończeniu szkoły średniej do pracy w Norwegii (on 20 lat ona 19 lat). Teraz ma 27 i wybudował sobie dom 250 mkw. Mieszkają tam dopiero pół roku. Jeździ Skodą Superb za 120k, a dziewczyna jakimś Nissanem za 40k. Za rok się pobierają. Podziwiam ich, że się tak szybko dorobili. Jak z nim rozmawiałem (jakieś 3 tyg temu) to powiedział, że już nie zamierzają wyjeżdżać, bo swoje mają odłożone i może iść tu do pracy za 4 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil

Kto normalny w jego wieku będzie mieszkał z rodzicami przez kolejne 15 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gość bartek-k

xxx

A mają dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek-k

Jeszcze nie, ale myślę że przy ich obecnej sytuacji przede wszystkim finansowej to tylko kwestia czasu max 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to w mojej sytuacji musiałbym wybrać przeżycie (jedzenie) za max 15 zł dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Są ludzi co potrafią przeżyć za 3 zł dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znam ludzi co dziennie przejadają po 100-120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.09.2019 o 10:09, Bolek napisał:

Nie masz szansy. A najśmieszniejsze jest to że ta kobieta też nie ma prawka, auta, mieszka z matką, nie ma nawet pracy a ciebie uzna za za mało zaradnego dla niej.

A po co kobiecie facet bez prawka? Wy też nie chcielibyscie kobiety, która nawet jajecznicy nie potrafi zrobic i przypala wode na herbata. 

Brak prawka to dziś kalectwo. Zwłaszcza u faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gość bartek-k

Autorze ja radziłbym wyjechać do pracy za granicę i tam zacząć zarabiać pieniądze. Podam Ci przykład, przez który nawet ja mam powody do wstydu. Chłopak mieszkający na wsi obok mojej babci (3 domy dalej) wyjechał wraz z dziewczyną po ukończeniu szkoły średniej do pracy w Norwegii (on 20 lat ona 19 lat). Teraz ma 27 i wybudował sobie dom 250 mkw. Mieszkają tam dopiero pół roku. Jeździ Skodą Superb za 120k, a dziewczyna jakimś Nissanem za 40k. Za rok się pobierają. Podziwiam ich, że się tak szybko dorobili. Jak z nim rozmawiałem (jakieś 3 tyg temu) to powiedział, że już nie zamierzają wyjeżdżać, bo swoje mają odłożone i może iść tu do pracy za 4 netto.

xxxx

To ten gościu wraz z dziewczyną musieli zarobić ponad milion złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek-k

Pewnie tak zwłaszcza, że sprawdzałem w necie ile się średnio zarabia na jego stanowisku, to mógł spokojnie odkładać miesięcznie 15-17k złotych. Nie wiem na jakim poziomie prowadzili tam życie i le faktycznie odkładali, ale w 90% jest pewnie tak jak ty sądzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co to jest 50g mięsa dla faceta? To jak dla dzika żołądź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może dla Cb wystarczy, ale są osoby co zjedzą 3 takie kotlety i wcale nie są grube-max 80 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

2 godziny temu, Argen napisał: Ciekawy jadłospis Leżaczek X jak leżakujesz większość dnia to wystarczy, jak ktoś robi na budowie to wątpliwości mam ale można przeżyć miesiąc za 100 bez większych problemów z jakimś głodowaniem. Można też kupić np 1kg sera za 6,99 w promocji i za 99 gr szczypiorek, masz wtedy na kanapki 5 dni jedzenia po 100g czyli grubo posmarowane 4-5 kromek 🍞 również okolicy 1zł za śniadanie, a na kolacje makaron z serem i jogurtem też wychodzi tanio taki makaron 1kg 2,5 w promocji. Wychodzi 22grosze za porcję makaronu i 25gr za jogurt i 50gr za ser biały. 

Jprdl całe życie spędzić na dziadowaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Normalny człowiek idąc na zakupy nie martwi się ile za to zapłaci i na ile dni mu starczy tylko po prostu kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
36 minut temu, Gość gość napisał:

Normalny człowiek idąc na zakupy nie martwi się ile za to zapłaci i na ile dni mu starczy tylko po prostu kupuje.

Dokładnie. I tak chcemy żyć a nie jak plebs liczac każdy grosz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka

Nikt nie każe wam tak żyć, tylko potem nie płaczcie, że was na nic nie stać i niczego się nie dorobiliście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To znajdź normalną pracę a nie za 3,5 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krutony
Dnia 18.09.2019 o 11:09, Gość 13trzynascie napisał:

Facet bez prawka to kaleka na te czasy. Dziewczyny kończą 18 lat i od razu zapisują sie na prawko... Chcecie być postrzegani jako męscy i zaradni, a babki wam tyłek wożą. Albo same zawożą się na porodówkę bo facet nie ma prawka... 

I żeby nie było, dla mnie dziewczyna bez prawa jazdy to też kaleka. To podstawowa umiejętność. Coś sie dzieje, wsiadasz w auto i jedziesz a nie sprawdzasz autobus. 

Otóż to. Prawda. Dotyczy jednej płci jaki i drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mieszkanie, prawko i samochód u faceta to podstawa przy wchodzeniu w poważny związek. To jak nauka czytania po uprzednim poznaniu liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście trzeba mieć w życiu jakieś podstawy, solidne fundamenty do układania sobie życia z drugim człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No właśnie co wy chcecie zaproponować partnerce. Mieszkanie to jest podstawa bo gdzie się podziejecie pod most pójdziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×