Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tindergirl

tinder co myślicie ?

Polecane posty

Gość Tindergirl

Hej. 

Czy waszym zdaniem Tinder to dobry sposób na znalezienie właściwej osoby ? Przewertowałam Tindera z milion razy i jak już mam matcha to zazwyczaj pojawia się pytanie ons, fwb itd. Jak poznaje już wartościowa osobę to okazuje się ze albo kłamał ze wzrostem ( jestem dosyć wysoka dlatego jest to dla mnie problem ;) ) albo na razie nie jest gotowy na spotkania/związki itd. Albo po paru spotkaniach rezygnują z dalszej znajomosci  może problem jest we mnie, nie wiem, dlatego chętnie poznam wasze zdanie i doświadczenia:) 

Co ogólnie myślicie o tej aplikacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespodzianka

Może tutaj znajdziesz; porozmawiamy? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravy24

Co oznaczają te głupie skróty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 4567

friends with benefits  cczyli tylko na jedna noc. Można poznac tam wartościowe osoby, ja poznałam tam chłopaka i już się spotykamy od pewnego czasu. Co z tego wyjdzie - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tindergirl
1 godzinę temu, Gość niespodzianka napisał:

Może tutaj znajdziesz; porozmawiamy? 🙂

Podaj e-mail ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tindergirl
49 minut temu, Gość anna 4567 napisał:

friends with benefits  cczyli tylko na jedna noc. Można poznac tam wartościowe osoby, ja poznałam tam chłopaka i już się spotykamy od pewnego czasu. Co z tego wyjdzie - zobaczymy :)

Chyba miałaś sporo szczęścia gratuluje oby wszystko wyszło trzymam kciuki ! :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie tindera

Nie wiem jak to jest jak dziewczyna szuka chłopaka ale odwrotnie to niemal wszystkie te dziewczyny z tindera są puste i nie warto ich poznawać. Już lepsza sympatia lub badoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata169
18 godzin temu, Gość nie lubie tindera napisał:

Nie wiem jak to jest jak dziewczyna szuka chłopaka ale odwrotnie to niemal wszystkie te dziewczyny z tindera są puste i nie warto ich poznawać. Już lepsza sympatia lub badoo

Moge to samo powiedzieć o facetach, choć są wyjątki. Trzeba dobrze szukać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na tinderze są same księżniczki ą ę, fakt że dużo tam pięknych i seksownych kobiet, ale  albo nie są rozmowne albo nie odpisują. Gadanie z takimi to często sie wiąże z odpisywaniem tak/nie/nom/spoko/ok... to jak można nawiązać konwersacje z taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 19.09.2019 o 11:27, Gość gość napisał:

na tinderze są same księżniczki ą ę, fakt że dużo tam pięknych i seksownych kobiet, ale  albo nie są rozmowne albo nie odpisują. Gadanie z takimi to często sie wiąże z odpisywaniem tak/nie/nom/spoko/ok... to jak można nawiązać konwersacje z taką?

Nie jesteś zbyt przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×