Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aaaaa

Katiczikss

Polecane posty

Gość Gościówa

Trochę szok, że aż 173k polek i polaków (pewnie nie tylko) ogląda tę żenuncję. I proszę nie wciskać poczucia dystansu, bo polską Celeste Barber chociażby, to ona nie jest. A post z "murzynkiem bambo'' wniósł ją na szczyt żenady. Kit z tym, że recytowała wierszyk, ale postanowiła zaserwować klasyczny blackface. Pozostaje jedynie pogodzić się z faktem, że taka jest właśnie mentalność polakuff. Prezentowanie ''wyrafinowanego'' poczucia humoru. Wiecie, takiego, że aż ślina bokiem cieknie. Standuperką raczej nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

A mi się wydaje ze ona się wstydzi tego co pokazuje w internecie dlatego nie pokazuje twarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.11.2019 o 15:28, Gość Iga napisał:

A mi się wydaje ze ona się wstydzi tego co pokazuje w internecie dlatego nie pokazuje twarzy. 

Może rodzina się wstydzi? Dlatego nie pokazuje twarzy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscini

Polecil mi ją znajomy, totalnie nia zachwycony. Z ciekawoscia zajrzalam na jej profil i... zalamalam sie. Ja, osoba z raczej szerokim spectrum tolerancji w kwestii zartow, milosniczka nawet tych najmocniejszych. A w tym nie ma nic ani zabawnego, ani kontrowersyjnego, ani mocnego. Jest... niesmiesznie po prostu. Zenujaco. Czulam takie niemile ciarki wstydu ogladajac to. Znacie to uczucie kiedy w waszym towarzystwie ktos palnie cos beznadziejnie glupiego, a wy macie ochote zapasc sie pod ziemie, mimo ze to nie wy rzuciliscie czerstwym tekstem? To ja wlasnie mialam takie odczucia po obejrzeniu jej story i feedu. Kogo to w ogole bawi? Tu nie chodzi o brak dystansu i kij w tylnej czesci ciala. Humor ktory ona prezentuje jest na poziomie najgorszych amerykanskich komedii. Sluchasz tego i oczami wyobrazni widzisz grupke osob z niskim iq, ktorzy rechocza z byle czego i trzeba im wskazywac smiechem „publicznosci” kiedy maja sie smiac. Rety, no czegos rownie zlego juz dawno nie widzialam na IG. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuio

Niestety, przestała byc zabawna. Na początku mnie bawiła, teraz stała się mocno żenująca i wręcz irytująca, dlatego przestałam ją obserwować. Poleca drogie kosmetyki, nie dokumentując efektów działania na własnej skórze. Powtarza mądrości po innych instagramerkach, i to w dodatku nie zawsze rozsądnie, szkodząc innym. Jedyne co, to jej zbiórki osiągają cele - więc duży ukłon w tę stronę. 

No alez ile można słuchać o przedzieżgnięciu komnaty, pogryzieniu czegoś tam przez jej psa, o tym, jakim to ciulem jest jej stary.

No i ten jej ubiór, a raczej przebiór - sztuczne zeby i okulary z grubymi szkłami. To nie jest zabawne. I to przyklejanie się do Kasi Łaski i innym influenserek jest żałosne.

No ciary żenady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
2 godziny temu, Gość qwertyuio napisał:

Niestety, przestała byc zabawna. Na początku mnie bawiła, teraz stała się mocno żenująca i wręcz irytująca, dlatego przestałam ją obserwować. Poleca drogie kosmetyki, nie dokumentując efektów działania na własnej skórze. Powtarza mądrości po innych instagramerkach, i to w dodatku nie zawsze rozsądnie, szkodząc innym. Jedyne co, to jej zbiórki osiągają cele - więc duży ukłon w tę stronę. 

No alez ile można słuchać o przedzieżgnięciu komnaty, pogryzieniu czegoś tam przez jej psa, o tym, jakim to ciulem jest jej stary.

No i ten jej ubiór, a raczej przebiór - sztuczne zeby i okulary z grubymi szkłami. To nie jest zabawne. I to przyklejanie się do Kasi Łaski i innym influenserek jest żałosne.

No ciary żenady.

Mam podobne odczucia. Kiedyś bawiła, a teraz żenada. Przyklejanie się do innych byleby coś zyskać. Z kosmetykami? Hmmm, to mają być recenzje? Już nie wspomnę jak publicznie wypowiada się o mężu, wstyd! Jakby zupełnie nie szanowała swojej drugiej półowki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba się wypala powoli.......................... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

Chyba się wypala powoli.......................... 

kiedyś byłą fajna, a teraz już syna wkręca w filmiki, żałosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc goscgosc

Mnie najbardziej śmieszy jak ona ta sztuczna szczękę zębów zakłada do zdjec.ciekawe po co i tak wiadomo już jak ona wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubibul
1 minutę temu, Gość Gość gosc goscgosc napisał:

Mnie najbardziej śmieszy jak ona ta sztuczna szczękę zębów zakłada do zdjec.ciekawe po co i tak wiadomo już jak ona wygląda. 

No to chyba ma być taka influenserska konsekwencja. Dla mnie to ...yczne, bo w sumie to ładna babka jest i już by mogła się normalnie pokazać. Tylko że bez tego filtra pewnie nie byłaby juz taka zabawna... 

Czekam, aż pewnego dnia pokaże jakąś imprezę ze słodyczami od urszi i w gaciach od mamyginekolog. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość bubibul napisał:

No to chyba ma być taka influenserska konsekwencja. Dla mnie to ...yczne, bo w sumie to ładna babka jest i już by mogła się normalnie pokazać. Tylko że bez tego filtra pewnie nie byłaby juz taka zabawna... 

Czekam, aż pewnego dnia pokaże jakąś imprezę ze słodyczami od urszi i w gaciach od mamyginekolog. 

ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona chyba mieszka to tu to tam. Zastanawia mnie jej skończona znajomość z jedną Martyna (czarne włosy) - między wierszami można było wyczuć że katicziks zna tylko takie osoby które dają jej korzyś. Np nagle przyjaźń z gozdzialska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×