Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Genk sa

Jest tu ktoś O tej porzę ?

Polecane posty

Gość Genk sa

Obudziłem się okolo 3 i nie mogę zasnąć...  przytłacza mnie wszystko 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenny

u mnie nie jest 3, bo jestem gdzieś indziej, co tam cie przytłacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genk sa

A wszystko.. życie,  beznadziejna maloplatna praca, totalna samotność, zycie w celibacie od kilku lat.. zero radości, najchętniej bym się teraz upil jak się obudzilem, ale nawet nie mam piwka kolo siebie a zresztą za parę godzin do pracy trzeba isc 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenny

Rzucaj prace, wskocz na autostop lub pociąg towarowy i ruszaj w teren. Co za prace męczysz?

Możesz też złapać prace np na statku rejsowym, tam ciągle są balangi i w fajne miejsca możesz pływać, turystki dymać, hehe.

celibat? wystarczy mieć gadane i ruhasz, nawet nie musisz mieć kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genk sa

Nie mogę rzucić pracy i jechać,  wlasnie nie mogę..  mam za duzo rzeczy do oplacenia zeby wszystko rzucić, muszę tu tkwić ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag

Jeszcze jest matka, ktorej dziecko spac nie moze bo ma pierwszy w zyciu katar... patrz jakie to ludzie maja rozne powody zeby nie spac w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genk sa

No wlasnie.. kobieta zawsze ma ten standard, maz, dziecko, wspólny dom.. a ja cierpię w samotności ciągle w tym samym miejscu od 34 lat 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag

Ale pomysl sobie, ze ta kobieta z dwojka dzieci i partnerem tez moze byc samotna i tez mnie wszystko chwilowo przytlacza. Owszem z innych powodow ale chwilowo nastroj podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genk sa
6 godzin temu, Gość Mag napisał:

Ale pomysl sobie, ze ta kobieta z dwojka dzieci i partnerem tez moze byc samotna i tez mnie wszystko chwilowo przytlacza. Owszem z innych powodow ale chwilowo nastroj podobny

Lepsze to niz samontosc przez cale, zycie, ja juz zapomnialem co to jest seks , co to jest pocalunek, przytulenie, czy nawet po prostu spedzenie z kims wieczoru, a o jakimś wyjezdzie gdzieś to nawet nie wspomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×