Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Petka

Czy kochanka zawsze ma duży biust?

Polecane posty

Gość gość
5 minut temu, Gość wysiadka napisał:

ups ups ups...a kolejka jedzie dalej

 

3 minuty temu, Gość gość napisał:

Musi.

 

1 minutę temu, Gość ... napisał:

Cieszę się,że miałam na tyle rozumu ,że nawet na chwilę nie wskoczyłam do wagonu..a trochę ich było..

sorki, źle zrozumiałam wpis. < Musi> w sensie <życie toczy się dalej > bo musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem przy przelotnych romansach owszem, może chodzić tylko o seks, ale przy tych dłuższych przeważnie o coś więcej. Wątpie zeby jakiś facet miał np. kilkuletni romans tylko dla seksu. Nie odejdzie od zony bo mu tak wygodnie, ale tu chodzi o coś więcej niż sam seks bo zaspokoić się można i w burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość ... napisał:

Cieszę się,że miałam na tyle rozumu ,że nawet na chwilę nie wskoczyłam do wagonu..a trochę ich było..

Po prostu nie zakochałaś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 minut temu, Gość gość napisał:

Po prostu nie zakochałaś się.

Byłam zakochana bez pamięci i do szaleństwa..ale na szczęście dla mnie hamowałam się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeee

Moja stara jest płaska jak deska to oczywiste, że szukam kochanki o pełnych kształtach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość gość napisał:

Moim zdaniem przy przelotnych romansach owszem, może chodzić tylko o seks, ale przy tych dłuższych przeważnie o coś więcej. Wątpie zeby jakiś facet miał np. kilkuletni romans tylko dla seksu. Nie odejdzie od zony bo mu tak wygodnie, ale tu chodzi o coś więcej niż sam seks bo zaspokoić się można i w burdelu

Też tak uważam. Znajomości zawierane dla samego seksu i efektu nowości trwają bardzo krótko, bo każda po czasie jest znana. A jeżeli mężczyzna wikła się w romans trwający latami, to ewidentnie potrzebuje czegoś więcej niż nowego ciałka w łóżku. Czasem chce być wysłuchany, szuka zrozumienia, bliskości, czasem się zako...e, a czasem po prostu karmi swoje ego. Ile ludzi tyle powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×